reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Witam.
nie jestem w stanie was nadrobic.Powiedziałam zę ide na zwolnienie więc swojego dzisiejszego dnia nie skomentuje. :(
Miłego wieczoru
 
Kasiurek- dzieki za pozdrowka i wspolna kawko- herbatke!! bylo na prawde milo, nagadac sie nie moglysmy, musimy to koniecznie powtorzyc jeszcze do porodu!

ja dzis nie popisze, bo po powrocie do domu dostalam takiego kopa psychicznego od pewnej instytucji, ze szkoda gadac.....pierwszy chyba moj az tak duzy stres w ciazy, ze cala sie trzeslam z nerwow, ale nie bede pisac o co chodzi, bo szkoda slow i mojego dziecka w brzuchu, ale jestem rozwalona na lopatki i wykonczona nerwowo :-(
dlaczego jak sie pier.....za przeproszeniem to wszystko??!:-:)-(

Angel- witaj kochana! bardzo sie niepokoilysmy o Was! ale dobrze, ze juz lepiej i jestescie w domku, trzymajcie sie tam zdrowo i duzo odpoczywaj!!
spadam, zle sie czuje, zeby mozna bylo jakies leki na nerwy....
 
No to ładnie jak mam grzyba
Nie wiem mam je w sumie już bardzo długo ale lekarka mi nie mówiła,że coś mi dolega więc sama nie wiem o co chodzi
 
No to ładnie jak mam grzyba
Nie wiem mam je w sumie już bardzo długo ale lekarka mi nie mówiła,że coś mi dolega więc sama nie wiem o co chodzi

zeby bylo jasne ja nie mowie ze masz grzyba czy infekcji - moj gin mowil ze jak sa takie białe,zółtobiałe,grudkowate sluzy to oznacza ze jest jakas infekcja w organizmie (macicy) i ze trzeba to wyleczyc bo jak jedna z was pisala kiedys nielecozne infekcje moga prowadzic do wczesniejszego porodu.ALe nie panikuj jak bedziesz na nastepnej wizycie to powiedz gince zeby cie zbadala i zoabczyla czy cos jets nie tak ;]



bo moze ty masz taki urok jak ja z tym moim sluzem jajkowatym
 
boze jaką mam przez was ochote na wino:-)
MaMicurina a ja... Maniaczka win... ale zrobiłam łyczka jak już otworzyłam :-) a co dziś dzień łamania reguł rano kawa z mlekiem pierwsza od czerwca (tzn raczej mleko z kawa) a na koniec dnia kilka łyczków winka :-D z Mamusią (tzn ona już 2 lampkę zaczyna- ehhhh) :-) ale jeszcze troszkę i męża z buteleczką posadzę a sama się podelektuje :-D

Lina jaki tam ze mnie specjalista? Aha! Już wiem - jak coś będzie nie tak, to potem będzie na mnie ;-):-D:-D:-D

Vill
spoko wszystkie nieprawidłowości zwalam na brak zdolności ciastkarskich :-D:-D:-D:-D:-D ale muszą wyjść - jutro do sis jadę - zawsze jeździłam z winkiem i serkami pleśniowymi a jutro chcę z ciasteczkami własnej roboty bo co ja innego mogę teraz zaproponować :confused:

Atomówka
nie martw się - ja też mam dziwne, białe upławy nieraz grudkowate ale zero infekcji - taka ma uroda :-) u Ciebie też tak może być :-)
 
pinula, ajako głowa do góry i byle dalej od stresu i odpoczywajcie


Ja też uciekam na dziś - pomóc małżowi ogarnąć bałagan, jakiego narobił podczas dzisiejszych prac remontowych, a potem nynać.
Śpijcie dobrze - niech Wasze maluchy dadzą sie Wam wyspać.
 
Angel ale przeszłaś... mam nadziej że że teraz już będzie wszystko dobrze:-) a co do ubezpieczenia to nie macie tej europejskiej karty ubezpieczenia?? ona pogrywa pobyt w szpitalu... jeśli nie macie to Twój mąż może wyrobić będąc teraz i będziesz miała jak by ci kazali płacić przez przypadek
 
Atomówka, ja mam dokładnie upławy jak Ty białe gęste o konsystencji kremu, dzisiaj byłam u lekarza i badała mnie ginekologicznie i mówiła, że wszystko super. Miałam też robiony posiew i też nic nie wyszło. Taka nasza uroda :confused:
 
reklama
Wyszły ciasteczka :) przy Was normalnie piec zaczęłam... murzynek... pierniczki...dziś ciastka moja mama się patrzy i pyta co mi odbiło :-) ja nigdy w życiu nic sama nie upiekłam :-)

Amandla jeszcze raz dziękuję :-)

Zmykam do łóżka - pojemy z Córeczką a potem będę na odzew czekać ;-) jutro rano dam znać czy jej smakowały (kopniaczki nam prawdę powiedzą) :-):-):-):-) a od rana pewnie bedzie mój nowy wpis na kg+ :-D:-D:-D


Dobrej Nocy Marcóweczki :-)
 
Do góry