reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Hej Kobietki :-):-)

Tunia
taka uroda Mężów - jak Ci daje to bierz i szybko do sklepu - mój ostatnio kupuje mi tylko kwiatki - o prezentach zapomnieć mogę :-D:-D ale to przez brak kasy więc mu wybaczam i za kwiatki grzecznie buziaka daje ;-);-) dobrze, że przed ślubem troszkę złota i perfum od niego podostawałam świątecznie :-D:-D:-D:-D to teraz mogę kilka lat popuścić ;-)

A u mnie ciekawie- cały weekend gości i Mamusia pyszności narobiła :-D:-D i kilogram na wadze doszedł :-D:-D już nie mam siły się denerwować - wolę się z tego śmiać :-)
 
Widzę,że dzisiejszy dzień u większości słaby
U mnie też
Jakoś humorku nie mam, niby wszystko ok ale coś mało zadowolona jestem
Nudzi mi się koszmarnie, gdzieś bym poszła ale nie chce mi się
I tak siedzę i rozmyślam co robić, pewnie się skończy na leżeniu w wyrze cały dzień

Maluch odzywa się coraz częściej ale nie regularnie, wczoraj cały dzień siedział i ani razu nie kopnął, dziś od rana wita się z mamusią

W środę wizyta, już nie mogę się doczekać bo dostanę skierowanie na USG i znowu zobaczę skraba
 
dziendobry dziewczyny :)
ja wczoraj padlam o 20 spac:szok: ale glowa dawala mi tak do vivatu, dzis juz nieco lepiej, musze sie zebrac i sklepu isc, tyle ze u nas pada i pada

ja wczoraj zrobilam kuruche ciasto z jakim kremem i mandarynkami niezle wyszlo...

tunia- milych zakupow, moj co chodzi o prezenty to tez jest do d...
angel- zycze lepszego humorku
atomowka- widze podobny nastroj mamy, mi tez sie nudzi, tez bym cos porobila i tez pewnie skonczy sie na niczym
manta- jak robisz raffaelo???
 
A i tekst miesiaca moje mezczyzny:"wez pieniadze i idz do h&m kup sobie ten komin co mowilas i rekawiczki to bedzie prezent ode mnie na urodziny":crazy:przeciez zabil mnie tym tesktem!!!Nie bylo by lepiej jak by powiedzial chodz pojdziemy razem kupie ci to co chcialas i to bedzie prezent na urodziny.Czepiam sie?????
trochę :-)...BIERZ KASĘ I LEC:-D
 
hej
Ja też dziś jakaś bez energii . Borys został w domu i sobie razem marudzimy :-D
Doris a ja nie kupiłam tej piłki :no: NIe było .... może w środę zapytam , będą po dostawie ...
 
reklama
Hej wszystkim :)

Mężu wczoraj zakończył pracę. Siedziałam z nim do końca zmiany, więc w domu byliśmy dopiero po północy, więc dziś średnio wyspani.
Paczki wszystkie już w Polsce :) Doszły całe i zdrowe. Nawet moje kwiatki nie ucierpiały :)

Maruusia to tam w chacie wielkie świeto bedzie, jak zjedziesz, 4 lata to kupa czasu, pewnie wszyscy stesknieni, no i pewnie lepeij cos poszukac na spokojnie, a rodzice dom maja? bedziecie np "pomieszkiewac" na gorze? czy pokoik jest dla Was? jak za osobiste pytania to nie odpisuj.. tak sie tylko pytam, my po przyjedze przez rok mieszkalismy w bloku.

Tak mają dom. Mamy tam swój pokój, dość spory. Na początek damy radę. Zawsze do dyspozycji zostaje reszta domu, więc nawet z maluchem nie będzie problem :)

A dziś od rana telefony i zamykanie reszty spraw... Urwanie głowy.
Ale już jesteśmy bliżej niż dalej, mam nadzieję :)
 
Do góry