reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

uuu jak ja nie lubię tej zmiany czasu - ciemno się robi tak wcześnie :-(

Miska
to gratuluje synka :tak:super mieć taką pomoc w domu

Vilandra odpoczywaj , a męża zagoń do kuchni :happy2:

Perelandra ale mają znajomi skojarzenia :-D:-D:-D niedobruchy

Kindzia
moja siostra już na wylocie ... Będzie miała drugiego chłopaka . A z obiadem przyjeżdża bo ona specyficzne gotuje i woli swoje jadać :-D:-D:-D

Tricia
ojej śnieg , Borys byłby przeszczęśliwy , on się już nie może doczekać :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Melduję się niedzielnie. U nas chłodno brrr..... Pije wiec sobie ciepła herbatke z zurawiny, bo niestety na wczorajszej wizycie u mego gin wyszły mi w moczu bakterie :wściekła/y: paskudztwa no i wczoraj saszetka Monural (taki antybiotyk/fosfamycyna) do tego zurawina w tabletkach, suszona no i mam nadzieje przegonić paskudy.
A i jeszcze muszę wagi pilnować bo mi się o 2kg za dużo przytylo, powinnam ważyć jakieś 60-61kg ale waga niestety wiecej wskazuje. Zegnajcie wiec białe pieczywko i ziemniaczki oraz słodkości przeróżne w tym ulubione naleśniki a Witajcie ziarniste pieczywko, musli, warzywa i jabłka. Ciekawe czy pokusy bedą silniejsze?:confused:
 
Mini, mój gin to przefajny gość i jakoś się lubimy i wiec stwierdził ze niunia w brzuchu dobrze się rozwija a mama ciut za dużo przybrała na wadze, kazał ruszyć na spacery i słodkości ograniczyć, krwiak w USG jest ale się ewakuuje i nie zagraża niuni, a mi trochę ruchu po tych dwóch miesiącach lezenia się przyda. Co do tych 2kg za dużo to mam ci ja te książki z poloznictwa ze studiów i jak nic ciutke za dużo jest.
 
Aadka pewnie że zdrowe odżywianie i ruch będą najlepsze dla dzidziusia i dla Ciebie , ale przecież wiesz że nie każda ciąża jest "książkowa" .
Fajnie że trafiłaś na takiego lekarza do pogadania ...

Pozbywaj się tych wstrętnych bakterii :-D
 
Mini, oj fajny ten gin mój :-D
Wiec od środy ruszam na godzinę spaceru dziennie nawet mój M się zaangażował i powiedział, ze sprawdzac bedzie czy jego dziewczyny spaceruja tzn. Ja i ninunia w brzuchu.
 
ja termometr mam z microlife taki na podczerwien dalam 100 zł na promocji normlanie kosztuje 150 zyla jakos ale jest super nie szanwkuje tylko raz na jakis czas nowe baterie wkladma po mimo tego ze pisze ze sa dobre jednak to nie rteciowka hihi ze bez baterii dziala;]

dla noworodkow mialam termometr w smoczku - ale minus taki jak dziecko ma katar oddycha przez usta i tempka zaburzona jest ździebko :>


ja dzis u mamy bylam przyszlam do domu to ogarnelam bałagan w nim panujacy haha i teraz jem tzw przysmak świętokrzyski kotry maz zrobil poczekam jeszcze troche syna wykąpiele i sama pojde spac ;]

jutro pierwsza czesc grobow czyli moja rodzina i od meza dziadek we wtorek dalszy wypad zeby sie nie forsowac !!!
 
reklama
Do góry