reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

witam Was niedzielnie, u nas też pogoda niezbyt optymistyczna, ale przynajmniej nie pada:) odwiedzili nas teściowie, którzy wybrali się na spacer ( mieszkają niedaleko), posiedzieliśmy i pogadaliśmy, a przyznać muszę, ze teściów mam super;) a wieczorkiem wybieramy się do znajomych na pogaduchy i jakieś jedzonko, bo mamy taki zwyczaj, że robimy sobie jedzeniowe wieczory tematyczne, każdy coś gotuje, lub wspólnie coś pichcimy. Mój mąż na jutro wziął sobie wolne, więc mamy dłuuuuuugi weekend i póki co się nim rozkoszujemy:) buziaki na niedzielę:)
 
reklama
Pogoda u nas taka sobie..ale malo mnie ona interesuje dzis;/
Jestem nie wyspana i zla jak osa.. Mam wrazenie, ze w domu o ciazy sie pamieta mojej wtedy jak jest wygodnie :/ Skoro juz troszke sie przeforsowalam nie spiac cala noc do 6 rano w kinie, to chyba tak troszke na logike, ze potrzebuje odespac i wylezec.. Nie chodzi oczywiscie o chodzenie na palcach, ale normalne zachowanie - przynajmniej ja nie wyobrazam sobie wstac wczesniej przed kims kto chce odespac i zachowywac sie tak a nie inaczej...No i 10 rano gadanie tudzież wołanie do siebie przez caly dom, piski i trzaskanie drzwiami jak leci, telewizor na caly regulator a co tam... Normalnka odespac 4-5 godzin ciezarnej po czyms takim :/ Po chwili darcie sie z dolu, ze na spacer jedziemy :| No chyba jednak bezemnie.. 3 godziny lezalam i sie meczylam w tym jazgocie!!!!!!! :wściekła/y: wkoncu pojechaly na ten pieprzony spacer obrazone a mnie tak łeb boli od niewyspania, oczy spuchniete.. nie no jakis czeski film poprostu:wściekła/y:

Nie no nie mam slow i sil..
 
Ostatnia edycja:
u nas pogoda ponura raczej, ale nie pada i podobno wcale nie jest zimno jednak jeszcze się nie odważyłam wyjść w domu
mąż wyjątkowo w pracy, więc siedzimy z moją mamusią i czas nam mija na pichceniu i marudzeniu :happy:
pokazałam się wczoraj przyjaciołom w moim czerwonym ciążowym płaszczu i wszyscy zgodnie zaczęli się zbijać, że z tym brzuchem i w tym kolorze wystarczy mi dać białą brodę i czapkę i mogę robić za św. Mikołaja - głupole wstrętne :rofl2::-D:rofl2: teraz się zastanawiam czy w ogóle pokazać się w tym płaszczu na ulicy
Angel rozchmurz się, najwyraźniej w domu toczy się normalne życie... nic na to nie poradzisz, chyba że powiesz wprost żeby się zamknąć, bo nie możesz spać
villandra karpatka nawet się udała- zwłaszcza, że pierwszy raz robiona :-pnajlepsze, że dzwoniłam do męża, a tam teściowa była i mówi: powiedz żonie, że upiekłam karpatkę, a ja na to: powiedz mamie, ze ja sobie sama upiekłam ona na to: i jej dam, a ja na to: nie potrzeba, dzisiaj ja jej przyniosę (a w duchu dodałam: i niech się ugryzie w d... zadek, bo się prosiłam prawie 2 miesiące)... ależ ta kobieta mnie czasem irytuje, chociaż zasadniczo nie mogę jej mieć nic do zarzucenia, bo mnie uwielbia i zawsze broni i złego słowa nie powie na mój temat (przynajmniej w mojej obecności ;-))
 
Dzien dobry.
Dzis dzien typu "nie dotykaj mnie nawet kijem!"
No masakra jakas ja wiem ze w ciazy sa humory ale zeby az tak!Moj to nawet niech sie na mnie nie patrzy bo zabije!:angry:
A pogoda sliczna jak zawsze leje pochmurno i gole drzewa za oknem czyli slicznie poprostu:crazy:
 
heyka
My ze smarkiem po spacerku
tak słonecznie i jesiennie.. ciepełka nie ma ale co tam..
liście w parku zbieraliśmy...

Maruusia to tam w chacie wielkie świeto bedzie, jak zjedziesz, 4 lata to kupa czasu, pewnie wszyscy stesknieni, no i pewnie lepeij cos poszukac na spokojnie, a rodzice dom maja? bedziecie np "pomieszkiewac" na gorze? czy pokoik jest dla Was? jak za osobiste pytania to nie odpisuj.. tak sie tylko pytam, my po przyjedze przez rok mieszkalismy w bloku.

Mini moja sis tez w ciaży, rok młodsza ode mnie, to jej pierwsze. A Twoja sis co bedzie miec?
Moja jeszcze nie wie, ale ona w 13tc, ja mam termin na 8 marca a ona na 10 maja:) 2 miesiece roznicy:)
Ale nigdy z obiadkiem nie przyjeadza, tak jakos...

Kasiurek my tez czasem serwujemy sobie niedzielne obiadki u mamci. I tez ciesze sie wtedy ze nie musze stac przy garach. Uff

Mata zdrowka dla Dobrusi:)

Tunia jutro bedzie lepszy humorek:)

A tym co pichca .. zazdrosze...
ja sie pod tematy nie podpinam bo nic sensownego bym nie napisała.. moze tyle ze moj M bardzo lubi wypieki, ciasta, ciastka i zapach jaki sie unosi po domu, zwłaszcza przed świetami... ale musi sobie do matulki jechac jak chce takowego "powdychac"...

miłego....
 
Ostatnia edycja:
Perelandra napewno już sie przyzwyczaiły do życia tylko we dwie, no ale proszę cię chociaż takie minimum pomyślenia o drugiej osobie...

No cóż i przez to dzien roboty polozylam sie po 13 i do 15:30 spałam.. Moze za jakis czas wybiore sie do babci - ale jak trafie na i jej zły dzien to chyba sie dzis juz powiesze :angry:
 
_Lina nie ma sprawy, dziś to ustalę, bo sama muszę też się wreszcie zabrać za wybór termometra:)

:D

co do termometrow to ja moge polecic w 100% Braun Thermo Scan
jest z tych drozszych ale warto bo to inwesytcja na lata
Moja kolezanka uzywa go juz 6 lat i dziala idealnie do tej pory
Ja mam swoj od 2 lat - na poczatku za kazdym razem sprawdzalam dodtkowo temp po pacha tradycyjnym termometrem i nigdy sie nie pomylil - zawsze wychodzi ta sama roznica - u nas 4 kreski wiecej w uchu mierzone Braunem, ale to jest normalne bo temp w uchu jest zawsze wyzsza niz pod pacha.
Dziala juz 2 lata i mialam 2 takie sytuacje jak MIska byla naprawde chora - raz przy infekcji drog moczowych, raz przy wirusie ktory ja zlapal - ze miala temp prawie przez tydzien po prawie 40 stopni, po podaniu srodka przeciw goraczce spadala i zaraz potem rosla powoli do gory ... mierzylam wtedy temp 30 razy dziennie i w nocy jak nie wiecej, uzywajac normalnego termometru bym sie chyba wykonczyla. Thermoscanem mozna nawet w nocy mierzyc, kilka sekund w uszku bez budzenia dziecka :)

no to zareklamowalam - ale mysle, ze warto bo to naprwde SUPER inwestycja :)

a tak jak juz pisalam sprawdzilam i sprawdzam juz od ponad 2 lat u siebie,a przekonala mnie do niego kolezanka, ktora teraz juz uzywa 6 lat, moj brat uzywa ponad rok - wszyscy bardzo zadowoleni :)
 
Nie narzekajcie na pogodę, u mnie spadł śnieg:szok:. Ale mam nadzieję, że do jutra śladu po nim nie będzie, bo w tygodniu ma być ponad 10 stopni.
 
reklama
Do góry