reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

ivi wpraszam sie na zupke ;) hmm wam pepek wywala a mi nie troszke sie zmniejszyl ale niema tragedi ehhh pewnie przy chlopcach szybciej wychodzi pepek podobno i chyba cos w tym jest ;)
 
reklama
zapraszam, mam cały wielki garnek, bo musi starczyć na jutro :D Tymek zostaje z tatą a ja jadę do pracy ;) chłopaki muszą mieć co jeść:-D:-D

ja pepek mam taki jak mała się akurat ułoży:D albo wystaje dziubek, albo jest schowany, albo płaski zupełnie :D zależy jak malutka tą dupką małą zakręci :D
 
Kamila - ja nie chodziłam na zajęcia dla kobiet w ciąży, ale też u nas są - ale oczywiście rano.
K&M - to Ty z Warszawy jesteś? To może w piątek przyjdziesz na spotkanie w Wola Park? Chyba, ze teatry Buffo są w różnych miastach...
MaMicurina - ja nie twierdzę, że po jodze nie jest się spoconym, ale ja lubię zajęcia w szybkim tempie - takie, gdzie przez godzinę się jest "w pionie". Ćwiczyłam sobie jogę z płytą dvd i jest trudna, miałam niezłe zakwasy po niej, ale to nie jest to, co lubię.
Manta, Angel - ja się nigdy nie przejmowałam opinią innych, no, ale nikt mi też nie próbował narzucić swojego toku myślenia. Czasem też zastanowię się, czy inni nie mają racji, jak mi coś radzą i podejmuję własną decyzję.
 
Angel ja zostawilam studia na 2 roku:-)no i przeciez masakra w domu byla ze jak ja moglam i takie tam pomyslalam ze niech sobie gadaja co chca zrobilam tak bo chcialam bo ten kierunek nie byl dla mnie i tyle powiedzialam im ze jak chca to niech sami sobie ida na taki kierunek i juz...
 
Angel - tak to juz chyba będzie w tych niby przykładnych rodzinach...
Szkoda tylko, ze po latach wychodzą niektore rzeczy na wierzch. Moja matula usłyszała od swojej siostrzyczki , ze jest dla nas za dobra, ze powinnismy mieszkanie sobie wynająć... a My mieszkamy razem, bo... chcemy:) Zawsze lubilismy jak było nas duzo i jeszcze tak wyczekujemy wszyscy okruszka.;p a ta teksty, ze za dobra jest dla nas, ze powinna byc surowa... ahaha . dziś jak się dowiedziala, ze jedziemy na weekend na duze zakupy rodzinne do Poznania (z wujkiem <bratem mamy i cioci>) to wielce Dama zadarła nosa, gula w gardle i zazdrosna... "słyszałam,z e sobie jedziecie na wycieczkę rodzinną" ... Mam nadzieję, że będa taką matką jak moja i , ze moje dziecko będzie równie szczesliwe, bo jak tak patrze na moją kuzynkę, ktorej to mama(ciotka) powtarza, ze jak dorosnie to ma szukac faceta z grubym portfelem...to mi sie plakac chce;p ... ja tez stwierdzilam,z e o studiach czy innych planach nikt sie ine bedzie dowiadywał:) szkoda pozniej zeby mateńka wysłuchiwała jak będe chciała robic cos innego:) Oj te nasze matule... jakie to niedobre córki mają! :-D
a teraz wlasnie mateńka podeszła do mnie i powiedziała : "Cieszę się, że mam Ciebie" - stanęła na paluszkach, ucałowała w czoło i polazła:p
allle, allle..."czilałcik" :cool2: mam wafelka - mam dobry humor :-)
Luby mógłby juz wrócić do domu, bo pograłabym sobie z nim w coś.

*Doris* - ja nawet lubię jak ktoś mi z dobrego serca i prosto w twarz doradzi czy zwróci uwagę :) jestem wtedy wdzięczna i potrafię spuścić nawet głowę... Ale nie cierpię, gdy przy mnie odgrywa się rolę kochanego niedźwiadka, a swoje pretensje, ktore sa do mnie...sa kierowane do kogoś innego - pośrednik nie jest potrzebny - nikt nie powinien "obrywać" za moje decyzje. :) - chyba, ze ja. :-)



mam ochote na milke łaciatą... słodycze moglabym jesc kilogramami - szczególnie wszystko co czekoladowe... - jakoś się opanowuję - ale nie zawsze wychodzi. :-p
 
Manta - czasami trza być wręcz chamskim i twardo powiedzieć co i jak <wiem,że top rodzina i ja też jestem taka że duuuużżżżo przemilczę ale do czasu> jak przegina to trzeba ostro. Zazwyczaj jest tak że taka osoba się wielce obrazi na pare tyg a potem udaje że nic się nie stało, więc spoko. A jak się obrazi na dobre to znaczy że lubi krytykować innych a krytyki swojej osoby nie znosi,więc trudno..... Ale skoro zadręcza twoją mamuśkę,to walcz o święty spokój dla Was wszystkich <to ona się martwi o ciebie a ty o nia i kółko się zamyka> ww ogóle relacje rodzinne są trudne...ale bądź silna Kochana!
 
Manta - czasami trza być wręcz chamskim i twardo powiedzieć co i jak <wiem,że top rodzina i ja też jestem taka że duuuużżżżo przemilczę ale do czasu> jak przegina to trzeba ostro. Zazwyczaj jest tak że taka osoba się wielce obrazi na pare tyg a potem udaje że nic się nie stało, więc spoko. A jak się obrazi na dobre to znaczy że lubi krytykować innych a krytyki swojej osoby nie znosi,więc trudno..... Ale skoro zadręcza twoją mamuśkę,to walcz o święty spokój dla Was wszystkich <to ona się martwi o ciebie a ty o nia i kółko się zamyka> ww ogóle relacje rodzinne są trudne...ale bądź silna Kochana!

jestem, jestem. źle juz u nas było także to to akurat pikuś. Zaradzimy. Mamcia będzie spokojna, a "ciocia dobra rada" niewdzięczna niech sobie gęgoli komus innemu:p hehe. nie raz się już obrażała za zwrócenie uwagi więc teraz mnie to też nie interesuje;)
ciul z tym. juz cacy:p hehe.
 
reklama
Do góry