reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Mini - Emilka też dalej pokasłuje - już to się ciągnie od trzech tygodni, ale też ma czyste oskrzela i płucka, więc już tak się nie przejmuję. Kiedyś miała zapalenie płuc i lekarka powiedziała, że po wyleczeniu, a miała oznaczoną konkretną bakterię przez badanie krwi i podany właściwy antybiotyk, kaszel może się utrzymywać do miesiąca..
Doris z tym że Borys nie miał infekcji bo od początku ( mimo kaszlu) osłuchowo był czysty .
Ale fajne zabawy z tymi wyklejankami :tak:

na moje miejsce odrazu poszukali zastępstwa i nie miałam czasu na zal :-(
cięzko tak w domu cały czas jak człowiek nie jest przyzwyczajony...
A możesz wrócic po macierzyńskim czy już Ci podziękowali ??

Asiudzia
szkoła rodzeniato super sprawa , przynajmniej dla mnie , ale diametralnie nie pomaga w rodzeniu :-)
Cwiczonka pewnie znajdziejsz na róznych stronach albo na youtubie :tak:

Manta
ja nie jestem zwolennikiem nacinań , a niestety większość lekarzy czy położnych jest innego zdania . Dlaczego ?? Własnie dla tego że wymaga to od nich wiekszego wysiłku a niekiedy pozycji ciężarnej w innej pozycji niż leżąca , co oczywiscie jest dużo bardziej fizjologiczne dla matki i dziecka ale niezbyt komfortowe dla położnej :no:

ajako
ja też Borysowi ściemniam że jestem w pracy :-D Niby lubi przedszkole ale często rano jest mała awanturka że dziś nie idzie :sorry2:

Pinula
mój gin też na poczatku ciąży nie daje ale na tym etapie spokojnie dostałam , nawet nie musiałam za wiele mówić .Możesz ściemnić że boli Cię brzuch albo że ostatnio słabo Ci się robi a jak by mimo o nie chciał wypisać , zawsze możesz iść prywatnie - wypisze Ci bez problemu :tak:
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

Pinula, bierz zwolnienie bo tam oszalejesz w tej robocie, a może idź do innego ginekologa. Moja koleżanka chodziła do dwóch równolegle. Powiesz jednemu, że u tamtego dużo pacjentek i dlategoo jesteś tutaj bo np. plecy Ciebie bolą albo zmęczona jesteś i senna i nie dajesz rady w pracy. A tak przy okazji to dziwią mnie te doktory, mój gin. bez wahania ustalił ze mną, że zwolenienie do końca ciąży w końcu jest zagrożona pytał tylko czy dam radę w domu psychicznie. Pinula walcz!

Doris, ale cudne malunki Emiliki, ho ho może na ASP pójdzie.

Tunia, a na ten pęchęrz to jeszcze jedz żurawinę i dużo pij i wit C też dobrze działa.

Tunia, Kamilaedi, ja też w domku siedzę, ale o moje zajęcia codziennie troszczy się mąż, a to malowanie garażu, to poszukać czegoś w necie, to ugotować, to zadzwonić, a to wyprać, listę mam nową każdego dnia, i jak się martwiłam co ja na tym zwolnieniu będę robić tak teraz tydzień leci mi za tygodniem.

No i info dnia: mały ludek kopie! Uczucie super.
 
MaMicurina no to chyba dobrze że poszukali tylko zastepstwa . :-p
Ja się wymieniłam z koleżanką ona wróciła po macierzyńskim a ja poszłam na L4 :tak:

Aadka gratki z powodu ruchów

a ja wsunęłam dwie paczki popcornu :szok:
 
Mini,

Typewnie już po ciąży z Borsykiem to rozpoznajesz ruchy szybciutko, a ja dopiero dziś po 3 dniach szturchania w podbrzusze stwierdziłam, że to jednak kopniaki, a nie czkawka czy inne tam 'wydajemisie'.
A tak się martwiłam, że 18 tydzień i nic,a tu tata pogadał do brzuszka co wieczór i już:-), no za tydzień USG.
 
Aadka widzisz jak dziecko słucha tatusia :-D
Ja najbardziej czuje ruchy jak zapnę spodnie . Dzidziol od razu się rozpycha :tak:
Po wypłacie muszę już jakieś ciążowe zamówić :tak:
 
adka gratulacje :) mini to ja dzisiaj zjadlam 2 mleka w tubce te takie slodkie :) synek niechcial wiec sama zjadlam wszyscy patrzyli namnie jak na nienormalna haha a mi bylo malo ;) wiec dorzucilam jeszcze pol paczki ciastek hitow a teraz 3 pelne miski pysznego rosloku stwierdzilam ze 4 niebede jadla bo znowu sie bede dziwnie patrzec namnie ;) ale zaraz zrobie sobie nalesniki z dzemem :)
 
Aadka widzisz jak dziecko słucha tatusia :-D
Ja najbardziej czuje ruchy jak zapnę spodnie . Dzidziol od razu się rozpycha :tak:
Po wypłacie muszę już jakieś ciążowe zamówić :tak:

No no, tatuś spryciaż, cały dzień w pracy a ja w tym czasie turlam się i żywię małego, w nocy biegam sisusiu a on pogada wieczorem i są efekty. No cóż dobrze, że się taty słucha.:-D
Co do spodni zerknij do H&M widziałam fajne jeansy dow wyboru do koloru jak kupowałam sobie getry.
 
Bozienka dobra wygrałaś :-D

Aadka dzięki za info , ale u mnie nie ma H&M mama :-( .
To pewnie córeczka skoro tak łasi się do tatusia ;-):-D
 
reklama
ufff ogarnelam chate , jeszcze podlogi zostaly i chyba jakies pranko jeszcze nastawie , troche pozno juz ale co tam....

tunia- ta ja wiem, ze ciaza to perfekt wymowka na wszystko ale trzeba sie czasem zmobilizowac, bo jak nie ja to kto posprzata??

pinula - idz do swojego gina i mu powiedz, ze cie brzuch boli ostatnio a nasila sie w pracy po 3-4h na nogach...

Aadka- liste zyczyczen to i ja mam codzien zostawiona, moze bez malowania hehe ale punkty tyypu
zadzwon
wypierz
zrob to i tamto... sa obowiazkowo ...:dry:

bozienka- ty zjadasz takie ilosc jedzenia a chuda jestes :szok: czy ty mozesz sie podzielic swoim sekretem- tak wiesz po kolezensku :-):-)

doris- bardzo mi sie podobaja wasze prace artystyczne:happy:
 
Do góry