reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

hej wszystkim,

Widzę, że dzisiejsza noc nie tylko dla mnie była koszmarem... Budziłam się co 10 min z okropnym bólem nóg. Takiego rwania nie pamiętam już dawno...
Pogodna też średnia :/ W domu zimno... Trzeba się napić ciepłej herbatki :)
 
reklama
Witam!

Ivi u nas delikatnie wieje, ale przejaśnienia się robią, rano chwile pokropiło.. może nie będzie tak źle...

Doris tylko u nas najdłużej chodzenie do przedszkola trwało 1,5 tyg :sorry2: i co gorsze jak jest w domku bo chora to tez tak samo niedobra... no ale nic, trzeba przeczekać ;-)

Ja to bym chciała nie spać z własnej nieprzymuszonej woli :sorry2: póki co Dobrusia znów budzi się co chwilę i ganiam to do niej, to do łazienki... a rano czuję się jakbym nic nie spała... dzisiaj siedze w domku i nigdzie sie nie ruszam, może przez te pare h co małą w przedszkolu podładuję się trochę... tylko jeszcze musze cos na obiad wymyślić...
 
dzien dobry:-) Wyprawiłam męża do pracy a sama zmykam zaraz do łożka. Musze się wygrzać, bo chyba mnie chorówbsko bierze:/ kaszel dostałam ( zwłaszcza wieczorem), wczoraj rano mialam dreszcze i lekki katar mam. Póki co raczę sie herbatą z cytryną. Mam nadzieje ze pomoże. Na 15 idę do pracy....


Wspólczuję Wam dziewczynki że nie mogłyście spać w nocy. Ja to spałam jak dziecko, i tylko raz do łazienki się obudziłam.

Miłego czwartku:-*
 
aj jednak nie dało się zasnąć, no nic mam nadzieję że może w takim razie dzisiejszą noc grzecznie prześpię

ja dziś na obiadek mam wczorajszy barszcz ukraiński, nagotowałam jak dla wojska wielki gar :sorry2:

idę się trochę rozchodzić bo mnie wszystko boli a najbardziej 4-litery :zawstydzona/y:
 
hej u mnie leje od rana , na szczęście nie wieje ...

Doris , Mata mój tez ostatnio przechodzi trudny okres , ale chyba nie tylko z powodu przedszkola , bo już wcześniej się to zaczęło . Chyba taki wiek , za dużo energii do spożytkowania tego dochodzi chęć podporządkowania sobie rodziców i wypróbowywania granic :dry:

Ja noc miałam spokojną choć śniło mi się duużo rzeczy :-)
Np USG . Sniło mi się że poszłam prywatnie bo się nie mogłam doczekać i pani doktor najpierw sprawdziła paseczkiem czy to chłopiec czy dziewczynka i wyszło że dziewczynka . Ale jeszcze dla pewności pobrała krew pępowinową i polała taka tabletkę i też wyszło ze dziewczynka :-D :sorry2:
 
hej mamusiki widze ze nie tylko ja cierpie na bezsennosc w nocy niemoge zasnac a jak juz zasne i cos mnie wybudzi to uz koniec a w dizen chodze jak zmora ehh dopadl mnie kaszel chrypka i czas nawyzszy wybrac sie do lekarza albo zrobic jeszcze jednen dzien kuracji czosnkowo miodowo mlecznej ;) cos mi tam pomoglo przynajmniej mnie tak nie dusi jak dusilo wczesniej :) zastanawiam sie czy isc do ginka zeby mi cos przepisal pewnie bardziej sie zna co moga kobiety w ciazy czy isc do zwyklego lekarza i pokazac mu cala pake lekow bo przy niektorych niewolno brac jakis tam innych hmm :(
 
hej mamuski przyszłam sie przywitac, u mnie postaremu nie ma nic nowego wiec zabardzo nie pisze :p codziennie to samo nuda, sprzatanie domu, pojscie z psem na spacer w drodze do domu rodziców, czekanie na męża aż wróci z pracy i tak codzinnie :p dzisiaj troche sprzatania bo jutro znajomi moi kochani przyjezdzaja na weekend :)

widze ze w nocy nie tylko ja spac nie moge :)
u mnie deszczowo na dworze az sie nie chce dzisiaj nic robic :/ eehhh miłego popołudnia zycze :)
 
Bozienka może Ci schodzi , stąd kaszel i chrypka
Borys niby osłuchowo czysty a też kaszle ... no i nie wiem czy iść z nim jeszcze raz czy poczekać aż mu samo przejdzie :dry:
Zaraz się wybieramy do prababci Boryska na obiad , jak tylko mój syn skończy budować dom :-D
Może na jakieś grzemarki skoczę :-)
 
reklama
mini czy ja wiem raczej mi chyba pomaga bo wczesniej jak niebralam nic to zaczelo mnie asz piec w klatce piersiowej tak jak by ;) a po wczorajszej szkanecce czosnku moglam kaszlnac i juz tak nieboli :) tylko ze mam chrypke i kaszle :(
 
Do góry