reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

hej dziewczynki,
ja znów cierpię na bezsenność już druga noc kiedy spać nie mogę :sorry2:
po godz 2 się przebudziłam i tak leżałam dostałam kilka mini kopniaczków albo może smyrał mnie synek rączka bo delikatnie było :happy:
napaliłam w kozie i jest cieplutko, zjadłam śniadanko z mężem, o 5 wyprawiłam go do pracy, z kociakami się pobawiłam i chyba się położę przed TV może jeszcze zmrużę oczko...

tym które już wstały albo zaraz się przebudzą życzę miłego i na przekór pogodzie - pogodnego poranka :tak::happy2:
 
reklama
Hej dziewczyny :)

Dopisuję się do grupy bezsennej dzisiejszej nocy - jakieś nerwy mnie złapały o mała, pół nocy głupie myśli - ahhhh tam głupoty, głupoty....a spać nie można ;-);-);-)

Ivi u mnie wieje strasznie a dodatkowo mieszkamy dość wysoko i mamy darmową "klimę" czyli stare okna ;-) brrr zimno w mieszkanku jak nie wiem :dry::sorry2::sorry2::sorry2:
 
u mnie chyba nie wieje, na dworze jeszcze nie byłam ale drzewa jakoś nie machają się
u mnie tez noc bez powodu jakaś taka bezsenna co te nasze rybki z nami wyprawiają :-D
 
witam bezsennych:) wprawdzie ja dopiero od 4 nie spałam, ale dołączam do klubu, ja myślę, że to ta pogoda się zmienia i co wrażliwsze kobitki to odczuwają:)
Miłego czwartku!
 
Dzień dobry. Ja się położyłam o północy, a o piątej zbudził mnie pęcherz - do rana to już tylko takie kimanko, więc trudno mówić o wyspaniu. Teraz po śniadanku - trzeba by się brać za jakąś robotę: na początek wstawię pranie i ogarnę kuchnię - albo nie :unsure: - najpierw idę zrobić ogień (najwyżej robotnikom utrudnię życie, ale coś ich jeszcze nie ma), bo ziąb okropny, a przeziębienie jest ostatnią rzeczą, której trzeba mojemu Maleństwu i mi.
Milusiego dnia wszystkim ;-)
 
reklama
Czesc dziewczynki:-)
Dołaczam sie do grupy bezsennych pol nocy nie spalam zasnelam o 5 obudzilam sie o 7 wyspana jak bym przespala cala noc:-)Pogoda beznadziejna wczoraj jak zaczelo padac tak pada do dzis, a ja chcialam isc dzisiaj jeszcze na zakupy chce sobie kupic chociaz jakies dwa sweterki do getrow dluzsze.
Milutkiego dnia Wam zycze buziaki:-)
 
Do góry