reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Mata - mi właśnie Emilka mówiła, że by chciała. Ja się tylko obawiam, czy zobaczy tego dzidziusia na monitorze - pewnie spodziewa się innego widoku.
 
reklama
ajako cukrzyca jak by byla to by cukier wyszedl w moczu a mocz mam rewelacja mata ja niemam starszej ciazy ciaza sie rozwija normalnie tak jak powinna tylko malenstwo jest duze i pokazuje starsza ciaze ja wiem na 100000 % ze wczesniej niema szans zebym zasza ewentualnie zaraz przed @ ale to raczej tez niemozliwe bo ja wtedy sie nieprzytulalam z emzem a w trakcie to juz wogole.Ehh juz sama niewiem co robic czekac do kolejnej wizyty i dokladnie wsyztsko zmierzyc przepadac itd czy jechac niech mnie teraz ten lekarz zbada pomierzy
 
Bozienka jeśli masz być spokojniejsza to lepiej jedz... ale ja bym pojechała do neutralnego - 3 lekarza, poza tym co to znaczy wyrażać swoje opinie lekarskie, kiedy się nie widzi dziecka, pacjenta i nie zna się historii ciąży>??? Taka lekarka jest z góry dla mnie skreślona ale rób jak uważasz byle się nie przejmuj!!!!

Na marginesie moja ciąża na usg genetycznym wychodziła na około tydzień starszą - wyskoczył mi lutowy termin porodu a teraz na tym usg na tydzien młodszą - wyszedł 8 marzec - mój gin powiedział, że to się wszystko równoważy samo i jest naturalne i absolutnie się tym nie przejmować... - tak dla pocieszenia...
 
Ostatnia edycja:
a najwyzej pojade do ternowa mam blizej na usg nic lekarzowi niepowiem jedynie ze chce sie skontrolowac i tyle jak on cos bedzie mowil to wtedy zaczne chodzic po lekarzach mala sie rusza a wraz z nia caly brzuszek hehe wiec ona jest zdrowa napewno a wczoraj synek zobaczyl jak mi brzuszek podskakiwal i wiecie co zrobil takie oczy :szok: i jak tatus wrocil to odrazu pobiegl do niego i mowi tato tato Kornelka mnie kopla ale ja nie culem tylko widzialem hehe :)
 
Doris - może zacznij ją przygotowywać do tego co zobaczy na usg pokazując jej filmiki i obrazki w internecie?

U nas mąż był ostatnio na USG, wszedł z synkiem. Ale mój mały jest oczywiście jeszcze maluszkiem, wiec nie do końca rozumiał o co chodzi i najbardziej mu się podobała cała aparatura i guziczki:D
 
witam popołudniowo
mocz oddany do badania,wyniki akurat na wizycie bedą

no i tak jak myślałam,nie mam ja szczęścia do tej sędziny,podniosła TYLKO po 50 zł na dziecko,rewelacja taka ze jakby wcale nie było,wkurza mnie to bo znowu mu się upiekło i nadal ma wszystko gdzieś,a dzieci cierpią
nie wiem jak to jest inni dostaja więcej ja zawsze ta najmniejszą kwotę:-(
 
Miska przykro mi czasem te sędziny bywają bezduszne... Ale główka do góry - jak mówi moja mama lepszy rydz niż nic...

A ja w lumpeksach byłam i wiecie zeszłam 3 i nic nie znalazłam - jedna tylko ładna koszula biała ciążowa była ale laska za nią 25 zł chciała - to ja dołożę 10 i na wyprzedażach po wszystkich świętych sobie nową kupię :wściekła/y::wściekła/y:;-)
 
Ivi - świetny pomysł z tymi filmikami.
Miśka - pewnie "tatuś" ma w papierach bardzo niskie dochody. To niesprawiedliwe, że tak jest to oceniane, bo jeśli kobieta nie ma dochodów, to jakoś musi wyżywić i utrzymać dzieci, a ojciec ma kwotę chronioną przed potrąceniem i często się zdarza, że ma nieudokomentowane przychody, żeby tylko nie płacić.

Ja mam dzisiaj kiepski dzień. Wszystko mnie denerwuje. Najchętniej posiedziałabym w spokoju, ale Emilka ciągle czegoś chce ode mnie. Jak sprzątałam mieszkanie, to ciągle mi przeszkadzała. Głupio mi, że tak się denerwuję, bo przecież to dziecko i chce z mamą spędzić jak najwięcej czasu. Muszę jakoś wziąć się w garść.
 
reklama
Doris - tak sobie wyobraziłam jak pokazujesz malutkiej filmiki i tłumaczysz że tu jest rączka, tu buzia dzidzi i że tak to wygląda na tym etapie.. a potem idziecie na USG i ona widzi już coś co zna ale czuje że to Twoja dzidzia a nie ta z filmiku :)

miśka - współczuję :((

dziewczyny nic mi się nie chce... kompletnie nic!!:(
 
Do góry