reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Hej

Dzieki za dobre słowa, wczoraj zrobili mu operacje zeby usztywnic jakos kręgosłup zeby nie musiał lezec w kołnierzu zeby było go łatwiej pielegnować i od operacji jest na przeciwbólowych i nasennych lekach ...

vill- wspolczuje przygody z walcem musialas sie niezle zdenerwowac ja w takich chwilach jestem w takim szoku ze nie potrafie sie klucic i dopiero w domu wiem co powinnam powiedziec

pere- super ze wyjazd sie udał i ze sie zdecydowałas a Marcinek dobrze zniosl rozlake

amanda- piekne zaproszenie ja oczywiscie za pozno sie obudzilam i zaproszenia byly tylko telefonicznie no i niektore osobiste ehh a takie mialam sliczne upatrzone :-( ale zanim by dotarly

pinula - wierszyki superowe, gratuluje drugiego zabka, nie wpadlabym na pomysl zakladania pampersa tylem na przod :-D:-D:-D u nas tez jest sztuka przebrac tylek ale dajemy rade :-D 3 razy mleczko to chyba nie jest żle jak patrzylam na opakowaniu bo mamy takie awaryjne jakbym wrazie mleczka nie sciagnela to tam jest 3 na dobe 210 ml moj to w nocy potrafi 3 razy jesc ale to cyc wiec nie wiem ile zjada

nasz dzien na rannej zmianie

miedzy 4:30-5:20 cyc ewentualnie probuje jeszcze przed wyjsciem do pracy mu dac, na 6:30 jedzie do dziadków i tam dostaje moje mleczko w butli potem drzemka przed 8 po drzemce owsianka po 10 mleczko (w miedzy czasie wypija butle herbatki ) po 12 obiadek ( zaczal zjadac caly sloiczek ) po obiadku drzemka a po drzemce wraca cycuś :-D to tak kolo 14:30 cyc ok 17 jabluszko lub jabluszko z biszkoptem o 19 kapiel, kaszka na dobranoc i cyc do pełna no i spanko przed 20 potem róznie mniej wiecej 23,2,4 cyc, czasem wystarczy smoczek)


Na popołódnie

Wstajemy o 6 i cyc potem drzemka ok 8 i jak wstanie owsianka kolo 10 cyc przed 12 dostaje cyca i jedziemy do dziadków potem przed wyjsciem do pracy daje mu cyca czyli ok 13 kolo 14 obiadek po 16 kaszka ok 18 jabluszko i 19 kapiel, kaszka i mleczko z butli i spanko przed 20 (o 21:20 wraca cycuś ale tak koło 23 dopiero sa checi no i potem jeszcze pare razy)

vill nasz to juz od dawnaaaa maca nas po buzkach a jaka ma radoche najgozej jak ci zasunie plaskacza

kasiulka - ale wy podróżujecie ze wam sie chce po tyle km fajie ze fotelik sie sprawdzil ja nadal nie wiem jakie kupic ale chyba 4 baby welmo sama nie wiem

czas sie zbierac do pracy pa
 
reklama
witam już prawie południowo..
amandla mnie zaproszenie baardzo się podoba :-). super z tym basenem, dobrze że piszesz może mnie w końcu zmobilizujesz, żebyśmy i my poszli
pinula śmieszne te wierszyki miła pamiątka, a sąsiad pewnie bardzo sympatyczny. Z tym pampersem tył na przód to chyba i ja spróbuje, bo inaczej to ciężko :-D.
vill Grześ też wszystkich dotyka po twarzach ciągnie za nos, wkłada rączki do buzi (innych niż swoje) no i strasznie ciągnie za włosy. Vill, a Ty nie chcesz Rafałka przeprowadzić już do jego pokoiku do swojego łóżeczka? A Ty sama do męża? My taką opcję stosujemy od 2mca życia.
ajako Ci lekarze czasami to jakaś masakra, chlapną coś, a później człowiek parę dni, miesięcy chodzi cały w nerwach. Chyba trzeba Wam zmienić neurologa po tych rewelacjach po Julce
aina :szok::szok: normalnie scena jak z "Misia". Gratuluje pierwszego ząbka!
madziorka podróżować nam się nie chce, chce nam się być z rodzicami mojego męża :-), a cóż zrobić , że mieszkając tak daleko :baffled:
 
aina to co opisujesz z PUP to po prostu Bareja jak żywy:D dobrze Kasiulek napisała, że Miś sie kłania;), a chrzest mamy w tę niedzielę 30.09, ale i tak wszyscy co sa zaproszeni od dawna już wiedzą o tym fakcie, a zaproszenia są pro forma:)

dzisiaj pierwszy raz w życiu Mania zjadła rano kaszkę w ilości większej niż 3 łyżeczki!ba pochłonęa całą michę!;D rozpakowałam jej Holle z gruszką i jabłkiem i zrobiłam na moim mleku, tak wciągała, aż jej się uszy trzęsły:D może wreszcie trafiłam smakiem jaśnie pannie w gust:D obym nie zapeszyła tylko...:)
dzisiaj wybieram się do fryzjera, muszę coś zrobić z włosami, bo wieje nudą jak diabli:)
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa ;)
No jesteśmy dużo na świeżym powietrzu czy deszcz, czy wiatr zawsze pół dnia siedzimy, jemu jest ciepło w gondoli (na spacerówkę jeszcze nie przeszliśmy bo lubi spać na brzuchu a jeszcze się mieści i mamy regulowane oparcie) za to ja czasem wracam ze skostniałymi rękami brr :-D ale zazwyczaj to jest tak że on sobie po prostu na polu śpi w ogrodzie a ja sobie w międzyczasie mogę troszkę coś porobić kukając na niego, czasem spacerek to co innego jak matka ma chęci :-D
coś tu miałam jeszcze aha
Madziorka podajesz już owsiankę? a wy dziewczyny też podajecie? i na czym ta owsianka? na wodzie?
u nas słabo troszkę z glutenem podaję mu trochę ale nie tak jak Mini pisała żeby całą kaszkę wsuwał tylko raz na jakiś czas dodam troszkę grysiku do zupki a może powinnam więcej go podawać? nasz neonatolog tak uważa ale to taki świr że ja się boję :-D a z pediatrą naszą aż tak się w żywienie nie zagłębiam bo do tamtego mimo wszystko mam większe zaufanie
Amandla cieszę się że Marysi w końcu kaszka posmakowała :happy: ja nie mogłam wymyślić jaką tą kaszkę Damianowi podawać skoro jest na piersi i podaję mu te bezmleczne przygotowane po prostu na wodzie (bobovita, nestle) i wcina "aż mu się uszy trzęsą", na początku zrobiłam mu na swoim mleczku ale takie słodkie wyszło że szok i co najlepsze ta sama kaszka na wodzie wyszła normalna to ja nie wiem czy to mleko takie słodkie czy jak :eek:
ktoś coś jeszcze o fotelikach pisał my rozważamy recaro young lub jakiś concord ale jeszcze się zastanawiamy no i w sumie nie wykluczam też fotelików maxi cosi pojeździmy niedługo, popatrzymy weźmiemy Młodego niech powie który mu się podoba :-) waży już prawie 9kg ale czekamy aż siądzie pewnie co nastąpi zapewne niebawem

No i zapomniałam czy miałam coś pisać jeszcze do kogoś :-D
 
Renia - ta owsianka to taka z bobowity mleczna owsianka pyszne śniadanko po 6 miesiącu najpierw dlugo jedliśmy malutko a od jakiegos czasu robie mu porcje na 75 ml czyli połowe bardzo mu smakuje aż takie fajne dzwieki wydaje :-D
 
NIe ma pod ręką zapałek, żeby powieki podeprzeć ;-) Więc poczytam Was jutro, bo dziś idę już spać.
Byle ranek nie był tak bogaty w atrakcje jak dzisiejszy - o 5 polowanie na komara (zakończone sukcesem dopiero o 9 :baffled:), a przed 7 chrobotanie pod oknem - podmiot odpowiedzialny: sąsiad :confused2:; piłką ręczną coś tam sobie rzępolił - jakby mu mało było, że od tygodnia non stop piłę tarczową męczy (rokrocznie ta sama procedura...).

Poza tym trochę podłamana jestem - (ale nic strasznego) - ledwie zaczęłam się z bajzlu odkopywać, to dziś znowu wszędzie taki syf, że głowa mała (a od rana z dala od kompa się trzymałam i sumiennie pracowałam); mama przytaszczyła torbę jabłek do przerobu, warzywa i nie wiedzieć co jeszcze. Pranie wyprane - pięknie na słonku wyschło, tylko że się samo poskładać nie chce
hmm9kf.gif
muszę przebrać i umyć te zabawki dla Rafała, a to z kolei znaczy, że najpierw muszę książki emka z pokoju Rafała wynieść, słupy od dachu trzeba malować, bo jutro mają podbitkę przywieźć - ech... za dużo tego....

Idę spać.
 
hej :)

renia super, że możesz syncia zostawić śpiącego w ogródku, a sama coś podziałać w tym czasie, bardzo przydałoby mi się takie rozwiązanie. Renia mamy fotelik Romer King Plus i 900 km za sobą, super się sprawdził i jest bezpieczny, a to najważniejsze
Co do glutenu, daje łyżkę płaską do mojego mleka, zaczynałam od pół łyżeczki
i ja muszę tu bardziej podziałać z kaszkami. Chyba kupię holle, albo sinlac\
vill o piłowanie z rana, znana sprawa ;/

A ja mam słaby nastrój, mam presję (którą sama sobie stwarzam), że powinnam szukać pracy, a jeszcze nie chce tak na prawdę, Cholerka no!
 
reklama
Dzień dobry!
Poddaję się! Idziemy do osiedlowego konowała! Młody już płacze nawet jedząc z cyca, a on naprawdę mało płacze! No i cyc to najwspanialszy Antkowy pocieszyciel! A tu ryk :/ Nocki bez zmian... czuję się wykończona! Już równy miesiąc tak sypiamy-niesypiamy :no: Chyba mam dziś kryzys...

Kasiulka no i po co się tak nakręcać? A nie miałaś przypadkiem przeczekać do Grzesiowego roczku i zabrać się za majstrowanie dla niego rodzeństwa?! A tak serio, jeśli możecie sobie na to pozwolić to odczekaj jeszcze z szukaniem pracy, albo rób to ale bez presji, zwłaszcza że jak piszesz sama ją sobie fundujesz! Pomalutku, a jak będziesz chciała to znajdziesz! Uszy do góry i proszę mi się tu nie zadręczać!
No... :)
Uciekam bo młodzież śpi a ja jeszcze w proszku :szok: pora się ogarnąć bo jak Jontek się obudzi to znów manewry na poligonie :confused2:
 
Do góry