reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Hej a my dzisiaj pierwszy dzień szkoły jak czytam ze macie pobudka w nocy to ja to samo pare razy i nie mogę iść spać i zostawić małego tacie a tata by był za jak najbardziej bo cycka nie odkleje ehh.
Vill-jesteś wielka czuje się jak len przy Tobie.
ktoras martwiła się ze córka mała to powiem tak moja Zulka miała 14 miesięcy i ważyła 8,800 a teraz waży 45 kg taka baba wielka z niej wyrosła i ciała nabrała aż za dużo .
 
bry :-),
No niexle cały dzień wczoraj i prawie nic się nie działo. Może rzeczywiście na fb.
Ja nie mam konta na fb, mam alergie na portale społecznościowe. Co sie zbierałam, żeby załozyc konto, to mi odradzali i ostatecznie dałam sobie spokój. To taki mój prywatny swir, tak samo jak to, że raczej nie umieszczam zdjęć w necie. Dlatego w galerii tylko pare zdjęć mojego dziecka jest.

Miłego dnia kobitki.
 
Witam sie porannie ;-)
Fakt wszystkie na fb , łatwiej ogarnąć ;)

Ja za namową dziewczyn zaczęłam dietę , a właściwie poprawnej byłoby powiedzieć ze nie jem słodyczy , ograniczylam tłuszcze do minimum, zmniejszylam porcje itp do tego jeżdżę na roweru i cwicze, pomietzylam sie , powazylam i walczę po tygodniu znów mierzenia i wazenie. Mam nadzieje ze rezultaty beda widoczne.Chcialalam skończyć karmić zeby przejść na dukana ale szkoda mi było go odstawić ... Mam nadzieje ze tensposob bedzie równie skuteczny i przedewszystkim nie kluci sie z karmieniem ;)

Maly śpi w wózku , ja pedaloje obok, jakby sie budził to pobojam ;-)

U bas bieg jak zwykle, wczoraj wzięło nas na indyjskie jedzinko i zamiast zamawiać z restauracji gotowalam sama - wyszło pychaaaa! Robiłam chilli paneer, chilli mashrooms z ryżem curry basmati , na przdtawke poppadums. Tradycyjnym cebulowym dipem. 3 h ponad w kuchni ale warto było ;-)

Dogadalam sie z koleżanka zabiera mi Kevina rano do szkoły, a jej Eleanot będę odbierać i tym sposobem nie muszę rano sie zrywać ;) mimo ze i tak dziś o 6 pobudka była

Milegodzionka kobitki ;*
 
Hejo :)

No tak my wszystkie na fb jak to agusia pisze łatwiej ogarnac:-)
zagladam czasami ale tam czesciej pisze.


Z nowosci to tyle ze mojemu Kubie przeszedł zły humor:-)był tak niedobry ze poprostu juz nie wiedzialam co mam robic:-)ale na szczescie juz mu przeszlo:-)

Dzisiaj planuje mu pierwszy raz dac sloiczek z mieskiem zobaczymy jak to przyjmie bo jak narazie wciaga wszystko co mu tylko podsune:-)

Chcialabym mu podawac soczki ale niestety moje dziecko nie nawidzi butelki ani smoczka kupilam kubek niekapek moze cos z tego bedzie:-)
 
A jak was znalesc na fb?
u nas weekend pelen urodzin i wyjazdow- a Pola to bardzo lubi i spbote prawie całą przespała. Teraz w domu jak zwykle juz gorzej bo czekam od rana az zasnie zeby zrobic lassagne ale wstepnie probuje zasnac przy bollywood (hehe takie radio internetowe znalazlam:)) jak nie przejdzie będę musiala jej klasykę znow włonczyć (a nie lubię wolę już ten świrgot bollywoodski:)).
 
Maria niecierpie bollywood... Mieszkam wsród glownie samych " tych swiergoczacych" ehhh
Tunia powodzenia ze sloiczkiem, ja dziś od rana piore 3 pralka poszła, pogoda sie zrobiła - korzystam ;-) wieczorem zamierzam popracować ;-) bo już mi. Kosza na prasowanie ucieka
 
heeja :-):-)

faktycznie życie pomału przenosi się na fb. U nas jest pierwszy ząb!. Nie było płaczu wcale jak się przebijał. Za to wczoraj było 4h ryku. Nie wiem czy to zły humor, czy to rosnący dalej ząb go bolał. Dostał żel i ibum i mu przeszło.
Grześ nie jest fanem stałych pokarmów 5 łyżek to sukces. A i tak wchodzi tylko gruszka i dynia :-(.
Agusia też postanowiłam jeść zdrowo, bo sobie bardzo pozwalałam i już mam +2kg. Ja jestem uzależniona od czekolady
 
reklama
bry,
jejku jak sie na fb przeniesiecie to jak ja sobie z Wami pogadam.
Kasiulka ja tez ide na dietę. Czas się brać za siebie. Fakt ja bardzo wolno chudne (jakoś w góre mi łatwiej idzie), ale może się uda.
Agusia Dukan wow. Ja nie dałabym rady. Próbowałam i mi białko uszami wychodziło.
 
Do góry