reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Witam nowe forumowiczki, które do nas dołączyły lepiej późno niż wcale :DD

haa ja tez jeszcze nie byłam u gina po porodzie i jakos nie mam czasu zeby sie wybrac :/ mała na cycku to i tak nie mam nawet jak isc :/ ehhh ale w koncu trzeba sie kiedys wybrac :p

Agusia super ze juz z piersia wszystko ok :) miłych zakupów jak ci sie uda synka podrzucic komuś :)) ja również ostatnio byłam na zakupach tzn mąż z mała po miescie chodzili sobie a ja szybko poleciałam kupic sobie spodnie na tyłek i dodatkowo bokserkę wpakowałam do koszyka bo juz nie chcialo mi sie latac po sklepach :/ i pochwale sie również że byłam u fryzjera na szybkie podciecie włosów bo farbuje sama :) aż człowiek sie lepiej czuje, dzisiaj tez mam w planach na spacerze wstąpić do sklepu z ciuchami :))

Moja Roksana już zaczyna coraz bardziej fajniejsza sie robić, głowke trzyma juz prawie sama, czasami jej jeszcze poleci, na brzuszku ładnie podnosi również głowkę ale po chwili juz jest ryk nie lubi leżeć na brzuszku :/ a od 2 dni podnosi tak głowe do siadania że szok a jak złapie sie ja za raczki to sama sie poodciaga cwaniara mała :)) i zauważylam jeszcze dzisiaj że moje dziecię zaczęło dzisiaj łapać misie od karuzeli jak jej się kręciła :))) więc moja pannica się coraz bardziej rozwija :))

co do odbijania po jedzeniu to również zauważyłam że jak jej sie nie odbije to sie zaczyna płacz chyba własnie dla tego że sie jej odbic nie może ale i tak zawsze po każdym posiłku ja bierzemy zeby jej sie odbiło wyjątek to noc jak sie budzi na karmienie, wtedy jej nie odbijam żeby sie nie obudziła.

miłego dnia zycze kobitki :)))
 
reklama
dzien doberek:-)

u nas pierwszac czesc nocu super 5 h snu, ale pozniej prutki meczyły i maleństwo plakało:-( teraz jest ok. herbate koperkowa musze sie napic dzisiaj

my dzis mamy 3 rocznice ślubu:-) jak ten czas leci. ciekawe czy moj mąż bedzie pamital heh, rano przed praca nic nie mówil, a ja przypominac mu nie bede:-)

synek spi mi na kolanach, a jak go odłoze to od razu oczy jak 5zł beda

agusia- super ze antybiotyk pomogł czujesz sie lepiej. no i podziwiam cie ze ogarnelas cale mieszkanie

madziorka- na pewno bedzie ok

aina- tez potwierdzam ze dziecko jest lepsze na zakupach od meza:-)

juz mnie skleroza dopadla i nie pamietam c mialam pisac
 
dzien dobry dziewczęta

no to widzę, że nasze dzieciątka rozwijają się na potęgę :-), u nas to samo siada jak tylko może, a jak już złapie jakiś skos (bujaczek, fotelik samochodowy) to ciągnie się bardzo do siadu. Generalnie u nas teraz na tapecie fizyczne ćwiczenia, mata edukacyjna mało cieszy już, bo trzeba leżeć...a już jak leżymy no to koniecznie ćwiczymy przewracanie na bok, a jak czasami nie wyjdzie to straaasznie się irytujemy ;)
agusia jak dobrze, że antybiotyk działa, życzę aby przygotowania do chrzcin poszły sprawnie
odbijanie u nas w ciągu dnia konieczne, bo inaczej jest marudzenie, porządny męski beeek załatwia sprawę
 
dzien dobry:-)

noc masakra co godzine wstawalam nie wiem o co mu chodzilo....

lastpetunia nie martw sie ja tez jeszze nie byla u ginekologa tak samo mi nie podrodze tym bardziej ze maly caly czas na cycku ale niestety niedlugo trzeba bedzie sie wybrac:-)
 
Dziękuje dziewczyny już mi lepiej ale w pewnym momencie przyznam byłam przerażona , tak zle sie dawno nie czułam ... ale daj Boże już bedzie dobrze.
Maria młody łubzuje już jakiś czas jakoś ponad tydzień pól skoczka na dzień , dużo lepiej mi śpi , jest spokojniejszy ;-). Kevinem miałam tak samo ;) zarloczne dzieciaczki ;)

Salon już prawie sprzatniety sale gwiazdor nie śpi więc to na tyle w tej chwili

Odmeldowuje sie dziewczyny
 
Byliśmy wczoraj u pediatry tak kontrolnie . Duszka ma już 60 cm więc 8 na plusie :-) i 4500 waży . Lekarka powiedziała że bardzo ładnie ... Borys też w ciągu trzech miesięcy przybrał dwa kilo więc chyba jest dobrze :tak:
Podciągnęła ją do siadu ale nie chciała głowy trzymać więc zaproponowała że mi wypisze skierowanie do poradni ale nie chciałam ... moim zdaniem ma jeszcze czas , zwłaszcza że czasem jej sie udaje ... Jak w ciągu dwóch tygodni się nie zmieni to wtedy sobie wezmę ;-)

agusia dobrze że idzie ku dobremu :tak:

Tunia , Lastpetunia ja też jeszcze nie byłam u gina :szok:

Kasiulka piękne postępy robi chłopak :tak: Szybciutko chce siadać :-) Ale nie martw się sam sobie krzywdy nie zrobi ...

A Duszka też ma gorsze dni i noce . może to ta pogoda:confused: ... oby
 
witam
Mili jest w trakcie drugiej drzemki na moich kolanach, ma tak od 3 dni. Poprostu ma bardzo czujny sen, po odłożeniu budzi sie, nieważne czy spała wczesniej 5 czy 30min. No cóż... musze ja tak trzymac choc raz dziennie, bo dziec wyspany to szczesliwy dziec:-)

Co do odbijania- w dzien odbijamy, bo Mimiś sie lepiej czuje, a w nocy spokojnie je, śpi z nami wiec jej nie odbijam i nie mamy prolemów.

Agusia ciesze sie, że uporałas sie z zapaleniem i oczywiscie powodzenia przy Chrzcie:-)
Vill mnie też szkoda oddawac malutkiej do łózeczka:-)dopiero ja urodzilam, a juz ma 3 miesiace. Pati tez z nami spała i z tego tytułu nie miała traumy :-D Narazie sie cycujemy wiec spimy sobie razem, nawet zapraszamy patulke do wyrka jak taty nie ma:-D

wiem że są różne opinie, trzeba znaleźć dla siebie złoty środek.

Nusia, Tunia u nas też przebudzila sie ok 3 i płakała co jej sie w nocy juz nie zdarza ? i ogólnie była niespokojna ja obstawiam pogodę lub zęby...?

i ...nie pamiętam co jeszcze:zawstydzona/y:starość nie radość:-)

miłego dnia
 
My dzis w nocy tez kiepsko. Mały kryzys- o 4:30 po 1,5 h męza obudzilam i mowie trudno kladz sie do niego ja juz nie moge.
I jak przespalam 1,5 h na materacu a on z nim- bylam bardziej wyspana jak potem do 12 kimalismy co chwile :/ Ostatnie czasy zauwazylam , ze wogole sie nie wysypiam z nim, jakbym miala opcje czuwania wlaczona co bardziej mnie wykancza jak regeneruje.
Codziennie budzie z bolem glowy. Codziennie- tak huczy jak na kacu;) wstane chwile pochodze i jest ok!! Nie wiem o co chodzi..
Nie wiem jak sobie pomoc..

Mlody tez jakis dziwny w te nocki jest.. Dzis wlasnie sie obudzil o tej 3 i nie chcial spac, nie wiadomo po co i dlaczego!! Ok nie spi dlugo ale spi, zjada na spiocha i spi dalej a co to sie dzieje teraz.. Potem kimnal godzine od 5 do 6 m. mowil, wrocilam do niego do lozka to po chwili jesc i do 7:30 znowu nie spal, znowu marudzenie i placz..no naprawde czemu:( Wtedy juz kimalismy z przerwami do 12- ale mowie Wam, jakbym nic nie spala, straszne to..

Maria a ten zageszczacz jak do piersi sie ma? Juz tu raz uslyszalam, ze to ok ( no bo jednak kawal kloca z niego jest) ale dla mnie to juz przestaje byc ok jak dziecko cale dnie spedza z pieluszka pod broda :/ Na rece sie go wezmie to bankowo uleje, odbicie za dnia to czasem uda mi sie znowu go na plasko odlozyc zanim po beku pojdzie mokra salwa- wiekszosc czasu jednak zamiast beku ulewa. A od wczoraj nie skonczy porzadnie posilku a juz chlusta :wściekła/y::wściekła/y: Co dziwne takim przezroczystym mlekiem, kiedy pil dlugo i wsio z piersi..

Czy mam się martwić jak na tak szybki rozwój dotychczas nie bierze raczek do buzi? Chwyta nimi wszystko co ma pod reka, ale nie ma odruchu wkladania do buzi?
 
Witajcie!
Miotlica wiem że młodzieniec wybudza się z płaczem bo usypiał przy cycu a budzi się w łóżeczku, tylko nie zawsze uda mi się go "obudzić" odkładając, często nie pomaga nawet pionizowanie do odbicia. A właśnie... my się w ciągu dnia koniecznie musimy odbić po karmieniu, bo jest niespokojny a jak odbije to od razu mu lepiej. Natomiast w nocy nie odbijam, bo je zdecydowanie mniej łapczywie i niekiedy nawet potrzymam ale to nic nie daje.

Angel mam nadzieję że lekarz pomoże Doriankowi i rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

Agusia super że z Tobą coraz lepiej!!! A może lepiej troszkę odpocząć... Choć wiem że łatwiej się mówi niż odpoczywa... zwłaszcza przed taką imprezą...

Niusia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :-) a może małżon szykuje coś extra na wieczór???;-)u nas nocka była podobna.Młody zaskoczył nas bo przespał ciurkiem 6h i jak się obudził o 4 to pytam T. czy to już drugie karmienie czy też Antoś przespał pierwsze... :-)

Kasiulka fajnie że Grześ się tak dobrze rozwija!

Angel nie martw się na zapas! To że Dorianek wystartował rozwojowo jak burza to nie zawsze oznacza że utzryma stale takie tępo. Bo jak by tak było to mając rok ważył by ok 20 kg i już mówił ;-) nasi chłopcy są podobni i wiekowo i wagowo, ale mój Antoni dopiero wczoraj, pierwszy raz,utrzymał włożoną mu do ręki grzechotkę i był nią bardziej zainteresowany. Angel uszy do góry!!

Uciekam bo sybaryta się budzi, a słyszę że nieźle majstruje w pieluchę ;-)
 
reklama
Patka mnie sie też wydaje że Duszka ma coraz czujniejszy ten sen i dlatego też wybudza mi się w nocy :tak: Borys też koło trzeciego miesiąca tak zaczął ...

Angel oj znam ten stan czuwania aż za dobrze ... Masakra ,do tego miałam takie kołatanie serca i ciężko mi było zasnąć ...
A na branie raczek do buzi Dorian ma jeszcze czas ... i nie martwiła bym się tym w ogóle :tak:
 
Do góry