reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Niusia u nas jutro rocznica chyba 6:) ale i tak przeciez nigdzie wyjsc sie nie da wiec nie ma co przezywac :)

Angel dla mnie to typowy reflex to co piszesz i ja bym poszla po ten zageszczac - do cycek ma sie tak idiotycznie ze trzeba sciagac i go dodawac lub przejsc na specjalne mm:( co do tego ze twoj maly czegos nie robi to pomysl ze masz prawie najmlodsze dziecko a kazdy dzien to wielki dzien dla maluchow! Moja tez nie łapie nic i nie przekreca sie tylko ssie piachy od ok2tyg czyli twoj ma czas jeszcze!

A Pola od 3 dni spi ! Oczywiscie placzac chwile przed zasnieciem ale nie budzi sie juz co 5-10 min , moze to jednak taki 2-3 tyg skok byl:) oby oby :)
 
reklama
Mini ja mam cichą nadzieję, że to np skok,
bo w przeciwnym razie ja już nic nie zrobie. Ona w ciągu dnia bardzo czujnie śpi. Zobaczymy jak minie dzisiejsza noc?

Milenka właśnie siedzi w leżaczku i wcina śliniaczek. Tak się ślini, że mój m zakupił śliniaczek, bo cały czas trzeba było ją przebierać.
Czy wasze dzieci krzyczą? Mili jest niesamowita, krzyczy jak opętana:-), wtedy kiedy się złości, poprostu płacz zamieniła na krzyk:szok: a ja czytałam, że w tym okresie dzieci piszczą z zadowolenia?:-)

Maria życzę ci, żeby to był skok u Poli, może wkoncu dziewczynka się wyśpi:-)
 
Maria mój Borys miał podejrzenie refluksu , syn mojej siostry ma refluks a żadna z nas nie dostała zagęszczacza do mleka :dry: Mi lekarz doradził sinlak , ale wtedy Borys miał coś koło czterech miesięcy ...

Super że Pola zaczęła Ci spać :tak:

Patka ja liczę że to pogoda :-D
 
To bedzie po zawodach bo odciagac ta reczna nie bede:/:(
Zreszta to UK jeszcze sie zdzwie co mi wymysla :sorry2:
Jutro pojdziemy bo dzis maruda taka, ze nic tylko na targu sprzedac;)
 
Angel mi lekarz też zalecił żeby po posiłku dziecko spokojnie poleżało - czyli najlepiej poszło spać ;-)
Unikaj naciskania brzuszka , zwłaszcza zaraz po jedzeniu .

Ja sobie chyba jakieś witaminy muszę kupić bo ostatnio coś słabo się czuje :sorry2:
 
mini ja dalej biorę te co w ciąży prenatal classic

dziewczyny a co to jest jak dziecko leżąc prosto przekrzywia główkę na lewą stronę? wczoraj lekarz kazał mi na to zwrócić uwagę byłam prawie pewna że tak akurat przy nim się ułożył ale obserwujemy z mężem i kurde on faktycznie tak cały czas robi.. mamy wziąć od naszej pediatry skierowanie na rehabilitację.. nic nie wiem na ten temat coś ktoś tutaj chyba kiedyś pisał o takich przypadkach :confused:
 
Renia to może być obniżone napięcie mięśniowe

Maria super,że Pola zaczęła spać u mnie Aleks nadal uparty i w dzień spał nie będzie

A my dziś prawie pół dnia spędziliśmy na masowaniu brzuszka, Aleks od 3 dni nie zzrobił kupki i widziałam,że mu to doskwiera
W sklepie jak byliśmy udało sie i poszła pierwsza partia, ryk na cały sklep lecę do pokoju matki z dzieckiem a tam jakies mały prutek tylko :(
No ale w domu nadrobił, godzinkę temu walną taką wielką że wszystko było brudne i pod kran lecielismy
Chyba jeszcze się tak nie cieszyłam na widok kupy hahaha

Angel mój mały rączki pcha do buzi już za 2 tygodnie ale gdyby tego nie robił nie pomyślałabym,że coś jest nie tak więc moim zdaniem nie masz się co martwić
 
Mini on ledwo zje czasem i po chwili chlust :/ Fakt, ze zaczal osttanio wiecej ruszac rekoma i nogami ( jak sie ekscytuje to wszystko mu lata) i po jedzeniu czesto tez tak ma .. ale kurcze nie az tak.. Bo kiedys to ulewaj ot poprostu, przyzwyczailam sie, ze ten typ tak ma. Od dwoch dni to jest chlustanie zaraz po jedzeniu sporo a czasem troche po spaniu ( juz mniej ale mimowszystko). ..

No i kiepskie mamy te dni bardzo :( Placze nie wiadomo o co chodzi..cieszy sie i po chwili ryk.. Po zelu na dziasla lepiej ale ogolnie jest maruda straszny..buu strasznie mi sie dziecko popsulo:((

Teraz plakal dalam zel, tata ululal i slysze cmoka smoka juz cichutko..eh..
 
hej hej hej :-D

Mam takie zaległości że doczytać nie mogę :angry: codziennie sobie obiecuję że będę czytać ale mała jest tak czadowa że nie mogę się od niej oderwać :-D:-D

Widzę nowe mamusi ale fajnie :-D:-D

oooo i Tuniaaaaaa jest!!!!! :-D:-D:-D
 
reklama
Kasiulka – ależ dużo potrafi Twój maluszek! Hubert do siadu się nie za bardzo zrywa. A z przekręcania to jedynie z boczku na plecki. Ale wciąż z zapałem ćwiczy chwytanie zabawek, udaje mu się to już coraz częściej – bo uderzanie w nie ma już opanowane do perfekcji. Włożoną do ręki zabawkę trzyma już pewnie. No i dziś usłyszałam pierwsze głośne piski – jeszcze nie był to typowy śmiech w głos, ale piszczenie z otwartą paszczą. U nas też porządny beek w dzień musi być.


Angel – pewnie, że na chwytanie Aleks ma jeszcze dużo czasu! Przecież on ma dopiero dwa miesiące. Na razie jak uderza łapką w zawieszoną zabawki to już super. Również na branie łapek do buzi przyjdzie czas. Nie zamartwiaj się!


Maria – super, że Pola zaczęła ładnie spać.

U nas dziś dzień OK - ładne trzy drzemki, butla, zabawa. Młody strasznie fajnie reaguje na Natalię - śmieje się do niej, a ta go uwielbia wprost. Ciekawe czy na długo im to zostanie:-)
 
Do góry