reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Maria po ogrodnictwie, ale jakoś już mało pamiętam, studia skończyłam w 2007 roku i nie miałam już za dużo do czynienia z roślinami

No na koncert pomału czas się zbierać, ciekawe jak Grzesiowi będzie się podobało
 
reklama
Amandla- a ja Tobie dziekuje za to ze z wieczorka ryczymy z moim ze smiechu, ryczymy do łez :szok::-D cyc story wymiata :-D:-D:-D
dobrze jest czasem przed snem luknac na forum ;-):-) juz mi sie oczy zamykaly, a teraz skutecznie jestesmy obudzeni, az szczeki bola :-D
 
Mini mam pytanie jak często przebierasz Dusie i co wkładasz do środka tylko tetre czy coś jeszcze?? smarujesz jej pupe jakimiś kremami??
 
Kasiulka mnie też Metallika usypiała :-D

beak przez pierwsze dwa miesiące używałam wkładów bawełnianych z bambino mio , sporadycznie tetry , a teraz mam takie pieluszki co się nazywają AIO i SIO ( itti bitti )
AIO czyli zakładam pieluszkę i daje do prania jak mokra
SIO jak mokra przepinam wkłady i mogę używać dalej
zmieniam mniej więcej co 2-3 h
przy tetrze zmieniałam po drzemce i przed, czasami co godzinę , jak spała to nie zmieniałam ;-)

Może ja jakaś dziwna jestem ale mnie się ten Blog (??) nie podoba :dry: rynsztokowy język , niezbyt wyszukane poczucie humoru , niesmaczny ....

M myję okna a ja siedzę na kompie :-D dobrze że nie widzi bo by się zbuntował :-) to lecę coś pozamiatać :sorry2:
 
Ja znam tego bloga już długo i bardzo go lubię,chociaż nie które historyjkie są rzeczywiście za ostre,np teraz z10maja ale z 1maja "dlaczego płacze"jest super:)
Pola dziś przespała całą noc od 21 i o 5 ją sama obudziłam bo miałam kilogramy mleka ale spała jeszcze do 8 i właśnie znów zasypia.
 


heyka
pogoda cudna
wczoraj ogarnialiśmy ogródek
koszenie, grabienie, pielenie
Hanula ledwo "fresz" powietrze poczuła to ziewwww i kima
mała ogrodniczka na wczasach mi rośnie
a Remek ogrodnik "od brudnej roboty"
szczota nie dała rady go wyszorować
tak sie chłopak spracował
dzisoaj z ranca bylismy na ryneczku
zaopatrzenie w warzywka i owoce jest
nawet truskawki dostaliśmy ale drogie ze hey
ale co tam Remek lubi
byłam tez z Hanula w jysku
kupiłam trzy nowe podusie do spania
Perfekcyjna Pani Domu by zawału dostała
gdyby usłyszała ze moje stare poduchy maja ponad 3 lata (zginaja sie w poł jak ta lala)
pościel i ręczniki na tarasie juz sie suszą
chodniczki sie piorą
a na obiad beda żołądeczki z młodymi ziemniaczkami i surowka z buraczkow

miłego

........................
 
reklama
Kasiulka chetnie bym sie przygarneła do mojego ogrodka, bo tam sama trawka i tuje
taka zdolna jestem
Vill
mata siwtena , Rafałkowi na pewno sie spodoba
Maria tez tak mam, wszedzie z dzieckiem, sklep, zakupy, spacerki, sprzatanie, obiadki,
chyba musisz troche zmienic nastawienie to i Pola bedzie łatwiejsza w obsłudze,
odnosze wrazenie ze za bardzo nerwowa jestes,
jak tez nerwus ale dałam na luz i widze ze lepiej mi sie z Hania dogaduje ,
jakos tak wiecej obowiazkow to człowiek bardziej zorganizowany
a moj M robi dwa etaty w soboty tez, w domku je obiad i kima, nie ma siły zeby mi pomagac przy dzieciakach
kapanie usypianie, dom, zakupy, zaprowadzanie smyka do pikola, odbior na mojej łepetynce ...
wieczorem jak padam to nie mam siły noga ruszysz
Mini Dosia rozkaoszna, pieluchy spoko szeroko nozki trzyma
Amandla poczytam w wolnej chwili,
ina śliczna Hania:) jak zainteresowana karuzela
 
Ostatnia edycja:
Do góry