reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Mini55 no ceny zabijaja, ale trudno. Myśle nad tymi pneumokokami i rotawirusami ale kurcze kogo sie nie pytam to nikt nie szczepił więc też chyba sobie odpuszcze.

Kurcze, ale mam stresa przed tym szczepieniem pewnie będzie wrzask a unas jest tak, że jak mała placze to ja też
:eek: Będzie zbiorowy szloch :-D
 
reklama
ina ja też mam stresa, idziemy na 11.50. wiem, że będzie okropny płacz, ale myślę że jakoś szybko go utulę. Boję się natomiast jak zareaguje na te szczepionki. Psychicznie nastawiam się na ciężki dzień i noc
 
Ina - a jak w końcu szczepisz?

ja będę szczepić na pneumokoki i chyba meningokoki. Rotawirusy raczej sobie odpuszczę. Zastanawiam się też czy Tymka nie "doszczepić" na pneumokoki, skoro już do przedszkola zasuwa regularnie

u nas kiepska noc bo młoda się obudziła na dobrą godzinę i zasnąć nie mogła.. nie lubię takich przerw w spaniu :confused2:
 
witam :-D

u nas nocka byla super :-D dzis mamy health visitor bedzie wazyc mala i ogolnie sprawdzac :)

my dzis wyjatkowo dobry humor mamy:-):-) pogoda nie najgorsza wiec chyba na spacerek sie udamy zaraz:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Dziewczyny szalejecie :-D Aż dwie strony do nadrobienia ;-):-p

Udało nam się odłożyć bluszcz do wózka (ale to było jakiś czas temu i obecnie słyszę odgłosy zwiastujące rychłe przebudzenie) - w międzyczasie zdjęte pranie z wczoraj, nastawiona pralka z roboczymi, ogarnieta kuchnia, ale obiad zostanie chyba na "po spacerze".
Po południu wizuytuja u nas cioteczki.

lastpetunia mocz złapany? My będziemy jutro łapać, ale nam zdecydowanie łatwiej. Woreczek oczywiście do pudełka.


cze
ja jedna reka oczywiscie, bo maluch wisi, kurde ja nie wiem jak inne dzieci 10- 15 min na piersi i najedzone ida spac :eek:

No ja też się w tym ostatnio ćwiczę. A z jedzeniam sztuka 15 minut tez się udaje czasem.

ivi a kto lubi przerwy w spaniu ;-)

Dziecko się uspokoiło, to może zdążę jeszcze poskładać rzeczy i jednak wstawić obiadek...

Na razie.
 
Cholera rozpisalam sie jedna reka i mi wcielo!!!

Ogolnie pisalam ze Bartka szczepilam zupelnie inaczej bo mial lekkie napiecie.szczepilam miesiac pozniej takim programem jak 5w1 ale rozlozone na kilkanascie czesci bo sie balam tak odrazu. Wiec pierwsza szczepionka kosztowala 200zl i byla na 3choroby, druga za 100zl potem za darmo i potem znow za 100zl. I teraz chce tak samo szczepic i przeciagac w czasie bo im pozniej tym bezpieczniej dla ukladu nerwowego.na zadne fodatkowe nie szczepie oczywiscie bo rota i tak kazdy przechodzi i nie jest gorszy od zeba!

U nas tragiczna noc! Po poludniu dalam infacol i zaczela sie prezyc i plakac i stekac, potem na noc dalam infacol i znow od 23-3 stekala denerwowala sie i prezyla! I nie wiem co to bylo bo kupe zrobila i i tak dalej sie prezyla! A ma katar od 3tyg i nie oddycha przez nos wiec nie wiem czy to nos czy brzuch i czy to nie infacol- czy to w ogole mozliwe?
 
mamimi nareszcie, bardzo sie ciesze i czekamy na fotki
Kamila o jak szybko, Nellka juz miesiecznice zaliczyła, no zobaczymy jak tam pomiary, wiecej fotek poprosze, dawno nie pokazywałas Damy
Angel nie wiem co z wezłami trza sie specjalisty poradzic
Kasiulka oby Grzes nie płakał przy szczepieniu, a kupujesz te skojarzone szczeionki czy z nfz? jedno czy kilka wkłuc bedzie?
my na wczoraj mielismy wyznaczone szczepienie ale w nosie dalej furczy wiec poczekam
Maria moja tez "miała-ma" katar i wiedac ze ciezko sie oddycha i trudniej je,
pewnie tez Poli to przeszkadza.
a dajesz kropelki do noska? u nas po nich widze poprawe w furczeniu
.................
Hanula juz zalicza ubranka 62 i pampki 3
.................
 
Ostatnia edycja:
Bozienka no to rzeczywiście bardzo się ten pan nieelegancko zachowuje :wściekła/y:
Mój Mały ma prawie skończone 2 msc a rozmiar 56, pampersy 2 ale wcale nie wiem czy by się w 1 jeszcze nie zmieścił :-D
Co do szczepionek ja już pisałam nie szczepię na nic dodatkowego a kłucia się nie obawiam bo mój bidulek do kłucia przyzwyczajony..
 
my już po szczepieniu
Kindzia zdecydowaliśmy się na 6w1 dostał też pierwszą dawkę na rota. Rota doustna, ale się po niej oblizywał, aż panie się śmiały. Płaczu na szczęście było malutko. Teraz mam nadzieję, że jakiś objawów niepożądanych nie będzie
 
reklama
Mami WIELKIE GRATULACJE! Nareszcie:) i jak pieknie w swieta!

Kindzia a jakie krople stosujesz???ja tylko wode morska i jest coraz gorzej:)

Moja 62 i wieksze a pampki 2 ale szanowny maz kupil przedwczoraj wielkie opakowanie 1!!!! Bo nie pomyslal, zakladam jej i ledwo sie dopinaja ale co zrobic!!!
 
Do góry