reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

witam dziewczyny :)

MaMi- gratulacje :D juz wszystkie w komplecie jestesmy :-)
Bozienka- super informacje :-D
Tunia- wracaj do zdrowka
Angel- no ciekawa jestem co z tymi wezlami u malego... a tutaj sie czegos dowiedziec...

Ja dzis wywalczylam lekarstwo dla malej na te plesniawki... chcieli nas umowic na przyszly tydzien ?!?!?!:wściekła/y: uwierzycie w to?!?!:no: zrobilam awanture przez telefon, ze to nie powiazne jest i czy naprawde musze czekac az mala przestanie jesc zeby nas przyjeli... no i udalo sie mamy lek... eh ta sluzba zdrowia tu...

u nas tyleczek lekko zaczerwieniony, uzywamy j&j w dzien a na noc sudocrem, pieluszki papmpersy wciaz 1 :sorry2: ale juz mam zamiar wykonczyc to co mamy i bedziemy uzywac 2 :-)
wam juz maluchy wyrastaja z ciuszkow na na Nellke robia sie ciuchy dopiero dobre :)) bo wczesniej wszystko wisialo na niej...

atomowka- my tez same w domu i mala tez wisi na mnie non stop... eh czasem wlasnie nawet nie ma jak sniadanie zjesc ... (teraz sie juz nauczylam i zawsze gonie T zeby mi jakies tosty zrobil przed praca...)

spokojnej nocy zycze ;-)
 
reklama
hej Bozienka my dziś byliśmy w poradni patologii noworodka i na szczęście poradnia szczepień nas ominie ;) mamy szczepić normalnie a co do reszty to wszystko ok morfologię mamy tylko zrobić bo coś tam było słabo.. i doktor chce go widzieć na kontrole co jakiś czas no bo jednak wcześniaczek.. ważymy już 4070g :-) (po porodzie 2270g)
kurde dziewczyny to u mnie ta biedronka jakaś gorsza bo jak dla mnie te dada są beznadziejne.. a z pampersami to już w ogóle porównania nie ma :szok: przeciekało, nawet kupy wyłaziły kończę opakowanie i wracam do pampersów, próbowaliśmy też huggisa niby już lepsze od dady ale rewelacji też nie ma
nasza biedronka widocznie ma gorszy towar a szkoda bo cena 30zł za paczkę to marzenie
 
Witam sie wieczornie nie mam czasu nadrobić , wieczorem może sie uda zasiąść i poczytać
Chciałam tylko powiedzieć mamuska z UK ze mam namiar na tanie i podobno bardzo dobre pieluchy - opisałam w odpowiednim wątku ;) odmeldowuje sie - moje dziecko- bluszcz wzywa ;-)
 
renia to super ja jade w czwartek z mala do poradni ;) a ja ci powiem ze jestem z dady zadowolona na poczatku mialam happy co prawda byly zaduze ale wtedy zdawalu egzamin jak zaczely sie robic dobre zaczely przeciekac z pampersow niebylam zadowolona tez uzywalam i przeciekaly a dada powiem ci ze super nieprzeciekaja pupa nawet niejest taka mkra no super baslam sie ze bede miala rtak jak z synkiem,synek tolerowal tylko pampersy pampersa po innych momentalnie pupa czerwona odparzona :( a niunia dade zarabiscie toleruje :) ej znowu mialam wam cos pisac ale synek mnie wyprowadzil ze skupienia ;) biedaczek budzi sie cochwile bo wie ze tata ma przyjechac jutro i jechac z nim do krakowa :( a myslalam ze sie obejdzie bez tegooo ....... bez niego :( wsumie to do krk jedziemy w czwartek ale on przyjedzie w srode ciekawe gdzie bedzie spal bo napewno nie umnie !!!!! chyba ze znou tqk bedzie ze ja zasne a on wykorzytsa i tez zasnie :(
 
Bozienko ja tam dokładnie nie wiem jak to tam jest między wami ale faktycznie szkoda dzieciaczka.. jak piszesz że biedny przeżywa, spać nie może no szkoda mi go strasznie..
 
renia nie jest fajnie a zauwazylam ze on zczyna wykorzystywac synka do naszych relacji :( eghh mala spi synej jako tako tez wiec ja chyba tez pojde spac kolorowych snow dziewczynki :*
 
Kamilaedi ja datarin ( na plesniawki) dostałam przez telefon nawet nie sprawdzał czy ma - ale ja z tym lekarzem miałam już przeboje a ze z lekarskiej rodziny to zamienilismy 2 słowa na temat zecznika praw pacjenta, pomyłek lekarskich, niedopełnienia obowiązków i konsekwencji i od tamtej pory nigdy nie miałam problemów, apoitmenty mam zawsze kiedy potrzebuje itd. Walka z plesniawkami stoczona ;) ja za radami z polski scieralam jeziorem jalowymi gazikami i dopiero smarowalam lekiem na paluch - jak w ulotce, a i jak karnisz piersią to brodawki po każdym karmieniu trzeba dokładnie myć i smarowac tym samym co buziaka - nawet jeżeli nic sie z nimi nie dzieje

Bozienka biedny ten twój maly;( najgorsze jak dziecko coś przeżywa i spac nie może ;( nie znam szczegółów ale nie za fajnie, może uda mu sie przesłać noc- oby.
 
hej kobietki, gratuluje wszystkim mamusiom już jesteśmy wszystkie z naszymi maluchami :))) ja mało sie udzielam bo mała wiekszosc czasu nam zajmuje ze nawet nie mam czasu wejsc na forum ani nic zjesc :/ ciagle cyc i cyc a wczoraj to istana katorga, mała dostała od rana kolek i 10 minut cyc, 10 min spania i płacz i tak wkółko :/ na spacerze troche sie uspokoiła ale powórcilismy do domu i znów to samo wiec poleciał maz do apteki i kupił BOBOTIC i na szczęście na noc przeszło :)) musze moja diete troche poobserwować bo pewnie przez coś co zjadłam mała sie darła cały dzień a dzisiaj znów łapiemy siku do woreczka, właśnie czatuje, małą rozebrałam została w samych bodach i czekamy na siku, może któraś pobierała mocz do woreczka?? bo później nie wiem co mam z nim zrobić czy zawiązać czy do pojemnika na mocz wsadzić??
 
cze
ja jedna reka oczywiscie, bo maluch wisi, kurde ja nie wiem jak inne dzieci 10- 15 min na piersi i najedzone ida spac :eek:

last- tak, tak- z woreczka do pojeminiczka sterylnego :tak: tez pobieralam mojej Julce i byla jazda, ze hej. milion razy sie odkleilo, wylalo, badanie wyszlo niejasne i tak sie 'bawilismy' iles tam razy. ale mam nadzieje, ze u Was pojdzie latwiej.

wczoraj juz nie dalam rady zajrzec, choc Iggi zasnal cioci w wozku na spacerku i spal od 16 do 19 wow :-)
wszyscy odjechali, mala sie wylatala na podworku i tez mi padla, wiec sobie chate troche odgruzowalam.

zaraz sie ubieram i idziemy szczepic i wazyc malucha, ciekawa jestem ile wazy, ale ja sama nawet widze, ze rosnie :-)

milego dnia wszystkim.
 
reklama
hej hej
rosną dzieciaczki ... moja Duszka to jak Kamili Nell też zaczyna wchodzić w rozmairówkę :-D.
U nas puki co problemów z odparzeniami nie ma . Mimo że stosujemy tetrę i czasami leży w mokrej pieluszce :cool2:Ja smaruję liomagiem zielonym ale tylko wieczorem ewentualnie po kupce ....

Piszecie o tych szczepionkach i powiem Wam że jestem w szoku jakie są ceny :szok: Ja z oczywistych względów się nie interesowałam ale myślałam że jest to kwestia 50-80 zł :sorry:

Kurczę lecę do Duszki po płaczę ;-)
 
Do góry