reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Mini nie martw sie na zapas, ja po wczorajszych odparzeniach niuni byłam przekonana, że to grzybica, ale moja połozna wybiła mi ten pomysł z głowy, obejrzała piersi, stwierdziła, że jakby to była grzybica to by mnie strasznie swedziały i by wyglądały paskudnie, więc jeśli nie masz jakiegoś horroru na piersiach to nie panikuj:)
Moja Mania tez miała takie drożdżowe kupy i jej przeszło, widocznie to zależy od tego co zjemy.

Byliśmy u pediatry, pochwaliła, że ładnie pielęgnujemy odparzenia i poleciał tormentiol;D więc niunia już pięknie leży na brzuszku posmarowana tormentiolem, mam nadzieję, że pomoże;)
 
reklama
aadka mam laktator medela mini electric, w moim przypadku sprawdza się super i butelkę medeli calma. wcześniej
miałam inne butelki, ale to była strata pieniędzy. żałuje, ze tak późno odkryłam firmę medela. co do bujaczków/kołysek
w domu mamy taki: FISHER PRICE HUŚTAWKA KOŁYSKA OWIECZKA P0098 GRATI (2238782557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jest bardzo fajny, ale sama bym nie kupiła (to był prezent) drogi i tylko do 9 kg, fakt że Grześ uwielbia leżeć
a moja mama tutaj nam kupiła FISHER PRICE LEZACZEK BUJACZEK 3W1 0-18 KG T4145 (2219355920) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. na te wibracje zupełnie nie reaguje, ale fajnie mu się w nim leży i jest dużo praktyczniejszy, niż ten co mamy w domu, łatwo go sie przenosi z pokoju do pokoju i jest do 18 kg
 
Hej dziewczyny
Tunia witaj w domku
Mini ew. dziewczyny co maja chusty?jakie wiazanie stosujecie dla waszych maluszkow?Ja mam caly czas ochote ja zawiazac ale ona taka kruszynka i pojecia nie mam co by bylo najlepsze dla niej.
My dzie mase zalatwilysmy :)mamy akt urodzenia i zabukowalam nam wizyte w konsulacie na paszport uwaga koniec czerwca taki czas oczekiwania jest straszne , a planowalam ze w czerwcu bede juz w pl a tu wszystko w czasie sie przeciaga.Czekam az m wroci z pracy i zacznie powoli nas przenosic do nowego lokum:)
 
AAdka a ontesipt nie na bakterie ?? ale popsikam może pomoże :tak:

Dzięki dziewczyny bardzo , niby nie mam masakry na piersiach ale swędzą i trochę kują od kilku dni i mam tam taki kożuszek z mleczka i dziś go ściągnęłam to też mam wrażenie że trochę tak drożdżami zalatywał ( a może już jestem przewrażliwiona ) :eek:
Duśka puki co nie ma pleśniawek ale jutro poproszę pediatrę żeby obejrzała jeszcze ( pod warunkiem że nas przyjmę :confused2:) i może skocze do ginekologa z moimi cyckami .
Oby to było od jedzenia - dałyście mi nadzieję :-)

aadka ja też mam mini electric - super jest tylko trochę głośny ;-)

Ewstra ja próbowałam kiedyś innych niż kieszonka ale jakoś mi nie podeszły :sorry:.
stosujesz już wielorazówki ??
 
witam popoludniowo :)

tunia- witajcie w domku, pisz co tam u was :-)

jak to jest z tymi plesniawkami? mala ma non stop bialy jezyk to to?

my bylysmy na spacerku... teraz mala mi padla i spi kamieniem... niedlugo czas na kapiel ciekawe jak dzisiejsza noc minie ....
 
mini - jeśli cycki swędzą to wg mnie niestety grzybek niestety.. Ale nie martw się, można to szybko zwalczyć (np nystatyną) a w hardcorowych przypadkach lekarz zaleci Flumycon. Nusia dziś dostała już trzecią dawkę. Poprawa jest natychmiastowa, ale to lek ostatniej szansy ;) jak to nie pomoże nam to będziemy robić badania siuśków i usg brzuszka...

chusowanie: my się wiążemy w kieszonkę :)
 
kurde mini chyba do pediatry ja jak narazie niemialam problemow z plesniawkami ani przy synku ani przy malej a mi mala co chyci wklada do buzi pluje sie tak ze szok probowalam zlapac jej usmieszki ale co sie lampa wlaczyla niunia odrazu buzia zamknieta a tak slodko wyglada jak sie smieje wlasnie sobie teraz lezy i dyskutuje do sufitu i wlasnie dostala czkawki ehhe strasznie czesto ma czkawke ale tak jak i w brzuszku tak i poza czkawka cochwilke ;)
 
reklama
Ewstra my się pielu****emy ale ja mam noworodkowe :tak:nawet nam to idzie ...

ivi Nusia dostała ten lek na pleśniawki ?? A jakie robi kupki ??
Dlaczego będziecie robić badanie i USG ?? Co ono ma wnieść ??

Bozienka
kiedy Kornelka zaczęła się świadomie uśmiechać ??

A wasze dzieciaczki się już uśmiechają ?? Kiedy zaczęły ???
Siedzę z cyckami na wierzchu i cały czas mi z nich kapie :sorry: Wy też tak macie czy ja mam jakieś wyjątkowe kapki :eek:
 
Do góry