reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Bozienka nie strasz mnie, a gdzie jeździsz do tej poradni szczepień? na Strzelecką? bo ja jestem z Krakowa i dopiero 10.04 idziemy do poradni patologii noworodka i tam nam dopiero mają dać skierowanie do poradni szczepień.. pierwszą szczepionkę dostał przy wypisie ze szpitala 19.03..
 
reklama
my już w domku!!!!!!!! Karolinka przyszła na świat 30.03.2012r. o godzinie 19.20 PSN waga słuszna: 3820, dł: 57 cm

jak się odnajdę to wpadnę poczytac co tam u was
aha!!! byłam nacinana i troche pękłam więc siedzieć nie wolno mi przez tydzień...;-(
 
renia dokladnie na szczelecka radze ci juz dzwonic nawet bez skierowania bo terminy sa masakryczne moja dostala szczepionke 18.01 jak wychodzilysmy i do tej pory nic bo najpier sie lekarzowi poprzedniemu niespieszyo potem anemia i miesiac temu dostalam skierowanie wiec odrazu dzwonilam

Tunia witajcie w domku :D
 
Ostatnia edycja:
Tunia,
witaj :-), ogarniaj szybko i pisz co u Was

Trawa,
Gratulacje oj waga słuszna

Amandla,
U mnie odparzen nie ma a jadę na huggiesach bo inne to jej spadają, więc nie strasz, ze po mnich odparzenie :szok::szok::szok:,
W szpitalu tez doradzali tormentiol sproboj

Kasiulka,
A jaka butelka podajesz grzesiowi i jakim laktatorem odciagasz?
ja startuje z odciaganiem w środę jak przysla mi zamowiony laktator ręczny harmony medeli, pokolekcjonuje mleko i po świętach spróbuje podać małej z CALMY, no bedzie miała s5tyg skończone chyba utrwaliła już ssanie.
a i proszę napisz czy ten fotelik z FP ci sie sprawuje, go tez sie namierzam go kupić, podasz model.

Ajako,
ja oprócz wzdymajacych i czerwonego mięsa i czekolady to jem już prawie wszystko. Była u mnie pani dietetyk i stanowczo powiedziała nie na tylko kurczaka i marchewki,czekam od niej na konkretne przepisy to jak chcesz to ci podesle bedą wg tego co lubię jesc. I powiem, ze już kila rzeczy wprowadzilam i wreszcie mam wiecej energii i nie umieram z głodu

Mata, Mini,
chyba tez kupię chuste bo mała przytulak straszny, i po przeczytaniu języka niemowląt widzę, ze oprócz potrzeby ciągłego jedzenia ma potrzebę przytulania do mego brzucha,a Ty obserwujesz,ze dzidzia spokojniejsza
 
Ostatnia edycja:
hej..nie odzywałam się 1,5tyg, bo byłam podłamana i zabiegana....
no więc jak już mówiłam rana po cięciu się mi nie goiła i ropa się tworzyła. Jak podejrzewałam okazało się,że niezłe gówna mi posprzedawali na sali operacyjnej... w tym pałeczki zapalenia płuc, które na szczęście zwalczył antybiotyk (który brałam w ciemno, bo lekarz tak kazał:baffled:) i oczywiście co jeszcze?....Gronkowiec złocisty... bosko co nie? i na to nie dostanę antybiotyku,bo karmię piersią... a że mam silny organizm to zwalcza to paskództwo podobno sam bo rana się goi...powoli ale się goi... tyle u mnie..
poza tym dzieci ok, Jagoduśka rozrabia za pięciu, a Bartuś już jest zapasiony:-D

nie dam rady Was nadrobić..muszę się postarać i być częściej...
dla Wszystkich same pozytywy i zdrówka!
 
Witamy się pięknie

Tunia, trawa witamy :)
Ogarnijcie się i piszcie jak tam z maluszkami sobie radzicie

U Nas raz dobrze, raz gorzej
Dziś było fajnie i Aleks grzeczny, spał, jadł, nie płakał
\Była u Nas położna dziś. Pochwaliła Aleksa, że taki grzeczny,że taki ładny
Bardzo fajna kobitka, miła i uprzejma. Taka rzeczowa babka

Później wyszliśmy na Nasz pierwszy spacer:-)
Najpierw ryk, płacz zrezygnowaliśmy i już mieliśmy wracać
Gdy trafiliśmy na jakieś mega wertepy i widocznie Aleksowi się spodobało bo zasnął
Tak więc połaziliśmy a kochanie nasze spało słodko w wózeczku aż godzinke

Jutro jedziemy do moich rodziców i w środę idziemy rejestrować Alka w urzędzie a ja na zdjęcia szwów
 
Hej
kurcze jestem podłamana ( znowu)
Dziś Duśka znowu zrobiła kupę o taki dziwnym drożdzowym zapachu :baffled: Od kilku dni swędzą mnie sutki i teraz skojarzyłam te fakty że to może być grzybica :baffled: Nic dziwnego jak cały czas są mokre bo mi z nich cieknie nieziemsko :wściekła/y:
Do jakiego lekarza mam z tym iść ?? Dermatologa , ginekologa ?? No i co z Duśką ?? Karmić czy nie ?? Ona też chyba powinna być leczona ??

CHOLERA NO ....:crazy:
 
Mini,

Jak masz octanisept to popryskaj sutki, a mała czy ma plesniawki w buz? Szybkoi smigaj do pediatry najlepiej tego co jeszcze doradza laktacyjnie, ja w Wwie mogę polecić jedna dr uratowała moje pogryzione sutki do krwii
 
reklama
Do góry