reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

ahoj kobitki:)
Villandra to super, ze w domu wszystko sie ładnie układa, oby tak dalej:)
Maruusia, Monika najważniejsze, ze już jesteście po szpitalu, wiosna idzie, to może te wszystkie choróbska się wyplenią!
Mini
zdrówka dla Borysa życzę:-)
nefi- a jak wygląda przybieranie na wadze Twojej małej, co Cię niepokoi?mała nie chce ssać czy tylko z wagą są problemy?

My dzisiaj zrobiliśmy wyprawę do sklepu z wózkami i odwiedzić dziadków, chyba zdecyduję się na tego maclarena xlt, zwłaszcza, że na ich stronie są jakieś wyprzedaże:)
 
reklama
wpadam nadgonic watek a tu cichuteńko. Mamusie zalatane przy brzdącach. Nam juz się w miarę zycie ustabilizowało więc i znajduje czas na zaglądanie tu. Pozdrowienia dla wszystkich mamuś.
 
Addka-Jak jestem w szkole to mój siedzi z małym daje rade ale nic po za opieką nie zrobi oprócz bałaganu :-)Ja ściągam mleko i mu zostawiam ale ostatnio z nadprogramowy mlekiem problem bo z 2 ściągnę 80 a mój maluch po 120 je wiec mój ma w razie czego z apteki mleczko Nan 1 takie zrobione.Mój maluszek wykąpany i o 21 śpi. po północy powinien się obudzić na jedzenie.Po szkole pospałam sobie z maluchem 3,5 godziny i od razu lepiej :-)
Vill- żeby maluszek był jak najdłużej grzeczniutki i dawał pospać :-)
Zapomniałam napisać że mój maluszek przez tydzień szpitala pół kg przytył i nie mieści się w rozmiar 56 i ubieram go już w 62 :-)Waży 4600 w czwartek był ważony :-)Pogoda do kitu i śnieg padał dzisiaj i zimny wiatr .Ja zmykam poprasować miłego wieczorku:-)
 
help
jest tu kto?????
jak zjadlam slaski obiad o 18 (kapusta zasmazana, kluski, rolada- no nie moglam sie powstrzymac:zawstydzona/y::zawstydzona/y:) to moge juz nakarmic piersia???
zaraz mi te cyce ekspoloduja chyba, a maly odgryzie mi reke :szok: sztuczne dzis juz dostal (tam na imprezie) i boje sie o jakas "jazde" brzuszkowa jak znowu dostanie MM, bo nigdy tyle nie dostal, tzn. raz za razem karmienia, jak cos to 1 gora 2 razy na dobe w odstepach kilkugodzinnych.
 
ajako - a masz pod ręką jakieś kropelki na brzuszek które na niego działają??? Jesli tak to ja bym nakarmiła, ale licząc się z tym że mogą być problemy i konieczność podania kropelek i użycia suszarki :tak:
ja sama dziś wrąbałam mały kawałek pizzy, bo robiłam kolacje dla męża i przyjaciela i nie mogłam się powstrzymać, tak pachniała....
 
hej :-)

Villandra witajcie, życzę Ci żeby Rafałek Ci się nie popsuł, bo niektórym z nas się dzieciątka popsuły
Maruusia, Monika cieszę się, ze już jesteście, oby dzieciaczki były juz na 100% zdrowe
Monika,
dzielna z Ciebie kobieta 3 dzieci, w tym jeden niemowlaczek i jeszcze studia, podziwiam
Mini
zdróweczka dla Boryska tygryska
Ajako i jak małemu obiad mamusi nie zaszkodził?
Amandla maclareny są superowe!
Tunia jak Ci leci?

A my jesteśmy u moich rodziców, ja z Grzesiem zostaje do świąt, niestety mój mąż musi wracać do Wawy do pracy :baffled:
 
Hej,

Piszę z pytaniem. Czy podawała któraś z Was syrop prawoślazowy swoim maluszkom?
Lena dostawała go w szpitalu i kaszel był dużo mniejszy, a teraz znów zdarza się jej brzydko zakaszleć. Dlatego chciałam jej podać go, ale nie wiem jaką dawkę można podać takiemu maluchowi...
 
Cześć dziewczyny :-)
To ja oficjalnie przeszłam na kwiecień :-)-z moim szczęściem obstawiam że wielki piątek będzie mój :-)

Nie wypowiadam sie na tematy dziecięce bo jeszcze nie wiem jak to jest ale cieszę się że u wszystkich wszystko ok a nawet jak nie to zapowiada się na lepsze.

Miłej niedzieli!
 
Ale tu spokój w ten weekend...

U was też pada śnieg?? U mnie wali takimi bałwanami że świata nie widac.

czytam namiętnie "Język niemowląt" Nawet sobie zamówiłam w komplecie z językiem dwulatka za 29,90 :D
Narazie stosujemy metody usypiania. Bo przyzwyczailiśmy Jasia do kołysania i usypiania na rękach. Wczoraj udało nam się go uspic przez cały dzień bez kołysania, zasypiał sam w łóżeczku lub wózku (w wózku mąż nim jezdził wiec tak jakby był kołysany) w nocy zasnął sam ze smoczkiem w buzi, wprawdzie trwało to 2 godizny i wyjmowałam go z łóżeczka jak płakał chyba ze 100 razy, po czym jak sie uspokoił to odkładałam. Ale zasnął spał 4 godziny po czym nakarmiłam go przez sen i gdyby nie kupa, to by się pewnie nawet nie obudził, no ale kupka przebieranie go rozbudził i ponowne zasypianie 2 godziny po czym znowu spał 4 godziny. teraz też zasnął sam w łóżeczku. całkiem sam, nawet nie płakał wcale tylko długo się rozglądał aż w końcu ze smoczkiem zasnął. Ale zajęło mu to dłuzej niż obiecywane w książce 20 minut :D

Ponadto IVI po twoim poście, że twój Tymek zaakceptował dopiero smoczek Nuka kauczukowy to go zakupiłam i Jaś go ciągnie jak opętany :D coś w tych Nukach jednak jest. także Dziękuje.
Zastanawiam się tylko czy skoro smoka ssie kauczowego czy nie będzie później gardzic silikonowym smokiem przy butelce.

Musze zacząc coś robic w związku z moją szkoła, bo mam bardzo dużo pracy... a czasu brak mi na to totalnie.
 
reklama
Witam się niedzielnie :)

z okazji niedzieli Zuza dała Mamie chwilę spokoju w ciągu dnia... u nas zimno ale słonecznie - spacerek już dziś zaliczyłyśmy :-):-):-):-)
Ivi język niemowląt z chomika ściągnęłam - dzięki ;-);-)tylko żebym jeszcze czas i siłe na czytanie znalazła... trzeba było się wziąć za lekturę w ciąży...
MaMi - 6 kwietnia super data - siostra moja tak się urodziła i świetna babka z niej - nie dość, że sporo w życiu osiągneła to normalna jest ciągle więc jak trafi Ci się Wielki Piątek nie narzekaj...
Maria a jest możliwość zakupienia od Ciebie tej przyprawy w sprzedaży wysyłkowej ??? jak tak napisz na priv szczegóły...
W piątek byłyśmy u lekarza... okazalo się, że Mała męcza kolki...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ja długo one mogą trwać?? Renia czytałam, że po odstawieniu mięsa Ci sie uspokoiło... powiedz mi co jesz???
Kobietki a wy jecie ciemne pieczywo??? bo ja już zgłupiałam - od narodzin Małej do tej pory jadłam tylko białe ale może warto się przeżucic i to cos pomoże???
Mini zdrówka dla Boryska :tak::tak::tak:
Ajako Kobietko odważna jesteś - ja bym nigdy w życiu sie nie odważyła... jak Maleństwo ???
 
Do góry