reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
kindzia nic nie bierze - spokój i cisza. Małe się wierci, plecy od dźwigania pobolewają, brzucho twardnieje i tyle, żadnych regularnych skurczy... zwariować idzie! Dzieci od początku uczą nas cierpliwości :-D w piątek idę na ktg i tak przez następny tydzień, jak nic nie ruszy to dopiero będą wywoływać, więc czekania jeszcze może być sporo... ehhhhhhhhhhh
 
No ja jeszcze najwyzej bede czekac 6 dni:-)bo 27 maja mi wywolywac z czego wcale sie nie ciesze!!!!!Czemu to moje dziecie takie uparte:-)dziadek ma dzisiaj urodziny i czeka na prezent w postaci wnuczka:-D
 
dzień dobry,
mały po cycu przysnął, ja pranie wstawiłam, ale przeziębienie mnie jakieś wzięło i czuję się do dupy :-(
i nie wiem co na obiad zrobić już przez ponad 3 tygodnie jem w kółko to samo praktycznie, jakiś pomysł któraś ma dla karmiącej matki na coś do jedzenia:confused:

no cóż mogę powiedzieć oczekującym....
ja na tydzień już przed porodem czułam się bardzo ciężka,chodziłam już tak jakoś jak słonica ociężale i niechętnie, czułam że brzuch zaczyna mi przeszkadzać już na maksa, np jedzenie w pokoju przed tv przy ławie było marzeniem, nie mogłam bo brzuch uciskałam :tak: zaczęłam więcej leżeć i to co już mi się nie zdarzało od dawna przysypiałam w ciągu dnia
więc u mnie nie było tego nagłego przypływu energii a mieszkanie jakoś wcześniej latałam i ogarniałam jakoś 2-3tyg do porodu (to tak zwane wicie gniazda :))

co do skurczy to takie napinanie brzucha tylko czułam bez większych bóli czy skurczy ot tylko brzuch się napinał, twardniał, stawiał czy jak to jeszcze zwał rano o 10 w piątek na KTG byłam i nic nie było na zapisie a o 1 w nocy zaczęły się skurcze co 10min po dwóch godzinach już co 5 min a na porodówkę dotarłam z 7cm rozwarciem :-D

tak więc dziewczynki życzę aby te wasze maleństwa nie dały wam większego wycisku i bez problemu i szybko życzę żeby przyszły na świat a później niech jedzą, śpią i robią kupki i tak przez pierwszy miesiąc :happy2:
 
Tunia Trawa śmigajnie pod pryszic
koniecznie kapiel na stojaco, ciepła woda
i szczypcie sie delikatnie po bokach
a jak wyjdziecie to kilka przysiadow
.........................
tak gadała połozna środowiskowa
 
Witam dziewczyny;-) wybaczcie kilku dniowa nieobecnosc ale mala jest taka uzalezniajaco ze sie oderwac od niej nie moge ;-);-) zakochana po uszy :p u nas wszystko w najlepszym porzadku, Nell ma lekka zoltaczke, cycujemy sie bez wiekszych problemow , jedynie moje sutki sa zmasakrowane, mala najchetniej by non stop byla przymnie a sam porod - masakra.... ale nagroda przeogromna !!!!!! Ide was ponadrabiac i pozniej wszystko dokladnie opisze
 
Anula ja "żrę" wszystko
Hanyś twarda babka
wiec nie pomoge

Tunia TrAWA teraz czytam i faktycznie dziewczyny polecaja
zrobienie kilka przysiadow przerwa i znowu kilka
albo ten olejek z sokiem pomaranczowym
.......
 
reklama
kamila witaj:-D

kindzia pewnie zaraz cos tam bede dzialac bo juz mam dosc siedzenia i myslenia pojde pod prysznic a pozniej poprzysiaduje troche:-D
 
Do góry