reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Hejo:-)

Jestem i ja:-)Bez zmian niestety:eek:

Angel daj znac co i jak trzymam kciuki:-)
No a mi to sie tylko narazie sni ze urodzilam:-D
Na jutro termin a mi sie nic nie dzieje wczoraj cos mnie tam ciagnelo ale cosz to jest.....
no dzisiaj 21 moj tato na dzisiaj sobie wymarzyl wnuczka:-D:-D:-D:-D:-Dto sobie chyba troszke poczeka:-D
 
Hehehe tak jest! Ja tez juz nie moge sobie wyobrazic, ze bede bez tego brzucha, ograniczonych ruchow i bóli wszystkiego :-D

Noc przespałam :shocked2: Zaraz jedziemy, ciekawe co powiedza.. Błagam tylko nie cisnienie i tasiemka i dozobaczenia za tydzien ;((( Chociaz ktg...
Ehh dam znac ma sie rozumiec zaraz po powrocie ;-)

Tymczasem tunia do dzieła :-D
Atomówka, śniłaś mi sie dzis wiec tez dziaaałaaaaaj!
Na mnie juz nie ma rady :-D
 
hej dziewczyny; ja tez jeszcze nie urodziłam... już jestem zmęczona tym stanem, tym czekaniem... z jednej strony strach i obawa a z drugiej niecierpliwość, żeby już mieć przy sobie swoje maleństwo i je tulić.
Mam nadzieję, że na święta będę już w domku z córeczką:rofl:
 
Dziewczynki wiecie co znowu zaczelam plamic takimi brunatnymi upalwami nie wiem czy to jeszcze po tym badaniu czystosci wod czy cos sie moze zaczyna....

Ciapy juz sie susza na kaloryferze kszule do szpitala tez mam nadzieje ze zdarza wyschnac jak bym miala sie gdzie kolwiek wybierac:-)

Angel czekam na wiesci:-)
 
reklama
heyka

Hanyś "pogoniła" mamę w nocy a teraz kima:)
dzieńz nocą pomieszała
.....................
na smsowym wiesci i pozdrowienia od Vill
.....................
Angel czekamy na wieści jak po wizycie:)
Tunia moze to czop a jakieś skurczybyki masz czy cisza?
Trawa a Ciebie cos bierze czy dalej czekanie?
Atomowka sie nie meldowała może już na porodówce?
tyle naszych najblizej oczekujacych...
 
Ostatnia edycja:
Do góry