reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Vill kciuki zaciśnięte ... ale SUPER :-) Ciekawe co za niespodzianka się wykluje :-D

Renia bardzo się cieszę że Twoje serduszko będzie już z Tobą :tak:

Muszę poszukać tych kropelek na necie skoro mówicie że takie dobre ;-) Mam nadzieje jednak że te bóle brzuszka to tylko przejściowe i niedługo znikną :tak:
 
reklama
ooooooo ale się dzieje

Vill kciukasy zaciśnięte, Hanula też zaciska :-D:-D

Mini ja widziałam na jakimś forum że ludzie oferowali, że odsprzedadzą te kropelki. Ja durna zażyczyłam sobie tylko jedną buteleczkę i teraz żałuję, bo mogłam więcej i bym Wam wysłała. Zapytam czy się ktoś do DE nie wybiera ode mnie to blisko 1,5 godzinki drogi :-D
tricia jak to :oo2: to teraz mi wychodzi, że tyle lat byłam spod znaku barana i nagle jestem RYBKA :oo2: no nie:-D:-D




A jak tam nasza Tunia ? Coś Kubuś się obija:-D




ZNALAZŁAM :-D tu ludzie oferują że mają do sprzedania SAB simplex jakby któraś chciała :-D
http://www.bangla.pl/opinie/p2046/pfizer-krople-sab-simplex
 
Ostatnia edycja:
inamorate - nas zmiana zodiaków nie dotyczy, dopiero urodzonych w 2010 czy 2011 roku. Ale pewnie i tak się ludzie do jakiegoś Wężownika nie przyzwyczają, co to w ogóle za badziewny znak:no:
 
witam dziewczynki melduje sie poslusznie...
jejusku normalnie nie ma na nic czasu :no: dzidzka i starszy brat , a od kiedy ielismy akcje z karetka i szpitalem nie spuszczam z malego oka... :-( to moze streszcze co bylo... maly po kapieli i jedzonku zostal odbity i spal sobie w najlepsze na mojej piersi az tu zaczal dziwnie oddychac , wrecz sie dusic , wygadalo to jakby kazdy wdech sprawial mu niesamowity problem i do tego wydawal straszne dzwieki... no to za telefon i na pogotowie , zanim skonczylam rozmawiac karetka na sygnale byla juz pod domem. z malym bylo juz epiej jak przyjechali, zbadali go, ( mial tylko 4 dni) i stwierdzili ze bardzo dobrze ze zadzwonilam i ze musimy jechac do szpitala bo wedlug nich zagrozenie minelo ale musi do zobaczyc pediatra. pojechalismy... z pogotowia a oddzial skierowanie na obserwacje. 5 h na odziale , pobranie krwi :-:)-:)-( biedactwo pokluli mu raczki, nozki az wkoncu z piety wygnietli :-:)-:)-( czekalismy na wyniki do 1 w nocy, bali sie o infekcje... wyniki wrocily ok( bilirubine tez sprawdzili bo byl zazolcony), jeszcze raz pediatra go zbadal i stwierdzili ze mozemy do domku jechac ale jak cos to mielismy open access na oddzial,oraz kazali dzwonic po karetke jakby sie powtorzylo:-( malo nie umarlam na zawal... podejrzewali ze malemu sie mleczko cofnelo i dostal czkawki, i niejako czkawka uwiezla "pod pokarmem" w przelyku i ciezko bylo mu zlapac oddech :-( nikomu nie zycze... teraz pilnuje g na kazdym kroku, nie zostaje sam nawet na chwilke ... boje sie . a w srode maz juz do pracy wraca... i bedziemy sami ... ehhh...

przepraszam ze sie nie odzywam , podczytuje was jak mam chwilke, ale moj tluscioszek lubi mamine mleczko wiec futrujemy sie dosc czesto :p malo stracil na wadze bo tylko 170 g w 3 dobie ale juz dawno nadgonil :tak::tak::tak:

cioteczki trzymam kciukasy za porody , oraz maluszka zycze zdrowka
 
vill juz po!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale ekspres
herbatki wisiołki zadziałały
ta to ma podejscie !!

agusia straszne to co przeszliscie..
 
Ostatnia edycja:
No nieeeeeeeeee pospac sobie nie mozna chwilke bo takie akcje :-)
Mówiłam, że jeszcze do popołudnia zdąrzy?? :-D :-) :-)
No i sobie wymyśliła zgadywanke- zgadywałysmy 9 miesiecy no !!!!

Ah jo..


Agusia Matko Boska a cóz to sie stało!!!!!!! Jej chwile grozy normalnie cos strasznie :( Dobrze, ze juz jest ok..
Buuuuuuuuu jestesmy z kadza otoczone przez czerwoneeeeeeeeeee :no::-D
 
Ostatnia edycja:
:happy2:AKTUALIZACJA :happy2:

1 marca:

ajako :tak:
atan :tak:
bozenka :tak:
nefi :tak:
trokatka :tak:
patka :tak:

2 marca:

Loma
:tak:

3 marca:

jopal :tak:
inamorate
:tak:

4 marca:

pinula :tak:

miotlica :tak:
Kasiulka :tak:

5 marca

Lina :tak:
Manta :tak:
Mata :tak:

6 marca

Nusia :tak:
Amandla
:tak:

7 marca
ivi :tak:
anula :tak:
kangurzyca :tak:
miska :tak:
akka

8 marca
Maruusia:tak:
kindzia :tak:
alicja :tak:
M.A.G.D.A
:tak:

9 marca
agusiakemisia :tak:

12 marca
Perelandra :tak:

13 marca
Kasiurek :tak:
tricia :tak:
monika
:tak:

14 marca

kamilaedi
:tak:

15 marca

kadza

16 marca

kathinka
:tak:
K&M
:tak:
lastpetunia
:tak:

18 marca

gagucha
:tak:

19 marca

Angel
Doris
:tak:
20 marca

Mini
:tak:
Adka
:tak:

21 marca
Villandra :tak:
atomowka



22 marca

Tunia

23 marca

Trawa

25 marca

Olavip
:tak:

26 marca

Ancia
:tak:

27 marca

Renia
:tak:
Ewstra

30 macra

Almasta
MaMi

31 marca

Martafrog
:tak:
abed


W WIELKIEJ KOLEJCE:->
Akka, kadza, Angel
NASTĘPNE ->->Atomówka, Tunia, trawa, Ewstra, Almasta , Mami, Abed

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ROZPAKOWANYCH: 43
Zostało: 10
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Vill gratuluje, ze juz po szok, ciekawe jak to ci tak szybko poszlo i jak było :)

Agusia moja tez wczoraj nie mogla zlapac powietrza i dostala jakiegos takiego ataku jak by padaczki - straszne. w ogole czesto sie dlawi po mleku i powietrza zlapac nie moze, ale ja ją po cycku nie odbijam bo i tak nigdy jej sie nie odbiło po cycu i położne tez mi mówiły że po cycu nie trzeba odbijać, za to ma strasznie dużo strasznie mocnych czkawek.
 
Do góry