reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Hej ;)

Ale tu się wczoraj działo. Vill zaszalała! Tego się chyba nikt nie spodziewał ;)

U nas w ruch poszła butla. Niestety ;( mojego pokarmu jest tyle co kot napłakał. Mała ciągle leżała przy cycu i ciągle ryk. Zdecydowaliśmy, że nie ma co jej męczyć. Teraz po butli śpi w nocy 3 h. W ogóle trafił nam się złoty egzemplarz ;) popiszczy jak jest głodna albo jak w pampersie jest za dużo.
Wczoraj mieliśmy brzuszkową rewolucję. Wrzask straszny. Pomogła herbata koperkowa i dopiero z niej wszystko zeszło. Podejrzewam, że to po vit. D... Moja mama mówi, że nam też nie mogła podawać.
Czasami zdarza się głodomorowi zapomnieć oddychać przy jedzeniu i się krztusi. Wystarczy jednak tylko podnieść ją do pionowej pozycji i lekko poklepać po pleckach.
Ja czuję się już w miarę ok. Najgorsze są wizyty w wc. Jeden szew tak mnie piecze, że zwariować idzie. A od wczoraj jestem na antybiotyku. Gorączka, febra... Nie byłam w stanie w nocy Lenki przebrać ;(
Aaa i jeszcze mieliśmy małe problemy z pępuszkiem. Stosowaliśmy się do gojenia na sucho i zaropiał nam wewnętrznie. Kikut idpadł, a w środku rewolucja... Teraz polewamy spirytusem lawendowym i jest już lepiej. Także nowe mamusie uważajcie, bo jednak czasem warto posłuchać babci ;)

Zostało już tak niewiele brzuchatek ;) uwierzyć nie można. Niedawno robiłyśmy testy ciążowe, a tu maluszki już niektóre takie duże ;)))
Wczoraj tak sobie wspominałam i stwierdziłam, że fajnie było mieć tego szkraba w brzuszku ;) chociaż poza jest jeszcze lepiej ;)))

Szybkich rozwiązań życzę zapakowanym!
 
reklama
Witam kochane,nie mam jak nadrobić forum :-( z tego co tylko wyczytałam to Vill wystrzeliła jak z procy :-) ją obstawiam ze urodziła dziewczynke :-)
ANGEL kochaną nawet nie wiesz kiedy cię coś zaskoczy tak jak mnie i nagle wody odeszły, nawet się nie spodziewałam :-)
My jeszcze dzisiaj w szpitalu, jutro może wyjdziemy jak będzie wszystko ok, szwy ściągną, małej już odpadła klamerka, pepuszek zafioletowały i w sumie uczymy się siebie nawzajem, dzisiaj mała przespała mi prawie całą noc,wieczorem pio najadła mojego mleczka chociaż go dużo jeszcze nie ma no ale spala jak zabita :-) pozdrawiamy wszystkie forumowe ciocie i dzieciaczki te poza brzuszkami i w brzuszkach :-)
 
Wpadłam się przywitać, a tu takie wieści :-)
Vill gratuluje, super, że już jest na świecie twoje szczęście, wracajcie szybciutko do domku
Ja też obstawiam dziewczynkę:-)
 
ahoj, a ja obstawiam synka u Villandry:)

od dziś zaczynam dietkę , mam nadzieję, że trochę kilogramów mi spadnie przed latem, bo już doczekać się nie mogę, kiedy wbiję się w dżinsy sprzed porodu:) podczytuję sobie Język Niemowląt i będziemy z mężem próbowali wdrożyć w życie niektóre rady z ksiązki, pomimo, że i tak odpukać tfu tfu, dziecko nie sprawia jakiś większych problemów, chciałabym popracować nad przesypianiem większej części nocy przez Manię, bo teraz budzi się co 3-4 godziny, ale nie wiem czy nie jest za mała na takie eksperymenty, bo może w nocy to jeszcze jednak jej się chce szamać ( aczkolwiek ssie dość krótko z tego co widzę i możliwe, ze tylko zaspokaja ssanie, a papu leci przy okazji:)
 
heyka

wczoraj "pikna" pogoda
ale juz sobie poszła
"ludziow" pełna chata
babcia, dziadek, siis, brat
dziewczyny wziełyHanule na spacerek
a chłopaki układali lego na tarasie..
fajnie jak chata pełna ludzi:)

wiem co u Vill sie wykluło
nie chciał zdradzic ale zmieniała zdanie
a u Tusi wczoraj wieczorkiem bez zmian ale miała dac znac dzisiaj rano
ale jeszcze cisza.. czekamy czekamy na kolejnego bejbika
 
Angel i co u Ciebie? U mnie to samo co wczoraj i przedwczoraj czyli nic, nadal siedzę w domu

Kindzia to pisz Nam szybko co tam się wykluło u Vill
 
Patrzcie co mam w podpisie :D Tygrysek mi uciekl z suwaczka juz :(

Hehe jestem w stanie nie naruszonym ;-)
Pogoda poezja bedzie spacerowanko ostre!
 
hej dziewczynki ja za chwile wyruszam do tego szpitala , mam nadzieje że będe juz dzisiaj wiedziała co tam ze mną zrobią bo masakra jakas, skurczów nie ma no porażka , pewnie wywołają bo nie wiem czy cos ruszy , chyba że będą czekac a ja jak głupia będe siedziec w tym szpitalu ehhh.... no nic dziewczyny jak cos to będe pisała do Lastpetuni ona wam jakos przekaże :)
Trzymajcie kciuki żeby sie wszystko wyjaśniło jak najszybciej , pozdrawiam :*:*
 
reklama
Angel zawsze to już mniej niż więcej ;-) a dziś się czymś zajmij, zapomnij o tym to może dziś się uda...

Vill chłopak :-) super :-) chyba jedyny chłopak z niespodzianek :-)

no to dziewczynki czekamy dalej... mnie mały tak skopał że w jednym miejscu czuję jak bym miał siniaka...

kadza powodzenia i wracaj z dzidziusiem :-)
 
Do góry