reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Jam m. bedzie mial jutro i pojutrze wolne to spacery pol dnia :tak:

ajako cudnie sie czyta wasze wiesci, taka sielanka !
I wy juz 2,5 tygodnia razem z maluszkiem jej...
 
reklama
Monika mi dzis zeszly strupy (a raczej mala je odwodnila). Smaruje Mantan masc i bepanthen na zmiane bo to moze dziecko zjesc. Ale ogolnie jest dramat, dzis juz mi nowego strupa nagryzla.
Sluchajcie a zadne malenstwo wasze nie ma boluch brzucha u was? Bo moja skreca co wieczor i tak samo sie meczylismy z starszym. Ja juz nie wiem co jesc, wstepnie rosol, kura i bula z maslem.ale nie wiem co mozna do tej buly???
Kiedy mozna wyjsc z maluchem na dwor bo ja nie pamietam?
 
hej
witam się :-)
Wczoraj dotarłyśmy do domu i się pomału wszyscy docieramy :tak:
Borys super zareagował , jest nią zachwycony ... chodzi ogląda , dotyka , pomaga mi bardzo ... zobaczymy jak długo będzie takim czułym starszym bratem :-D

Wypuscili nas pod warunkiem dokładnej obserwacji Dusi - do lekarza mamy iść w piątek do kontroli , no chyba że wcześniej będzie coś nie tak to iść według potrzeby ... Mamy pilnować by zjadała ( bo mały z niej leniuszek) i kontrolować wagę i zażółcenie :sorry2:

Nie cycolimy - Dusia odmawia współpracy :zawstydzona/y: ale ociągam mleko - może jak nabierze sił to się nam uda ... Noszę nakładki formujące medeli ( są genialne :-))
Szpital mnie wykończył - to nie na moją psychikę :-( Także regeneruję się w domu i zapominam o traumatycznych przezyciach :-p

Idę poczytać co i jak ... :-)
 
Hejka
To coś ruszylo powoli wkoncu :) Marusia ma faktycznie mega prezent urodzinowy - gorzej dla nastoletniej Lenki potem z mama miec impreze hehehhe ;)

Czyzby same z nas niedobitki zostaly? koniec lutego pierwsze dni marca po kilka na dzien a teraz cisza kompletna..

Atomówka sie nie odzywa? Loma pewnie po juz miala dawno temu wywolywanie..
Akka? Last tez sie nie meldowala dwa dni.. zreszta to samo K&M i kadza wiec moze za jakis czas sie poprostu dowiemy ;)

U mnie cisza.

Jutro zaczynam 40 tydzien hehe nie do wiary ..

Maria witajcie w domku, szybko napewno wpadniecie w rutyne :)

Gdzie Mini?? Gdzie Mata, kto mial kontakt z mata czemu sie nie odzywa?? :no:
A Manta to tez juz kawal czasu od porodu..

Angel kochana ja żyje i jeszcze w dupaku jestem :) małej sie chyba na swiat nie spieszy dobrze jej u mamusi w brzuszku :))) a nie udzielam sie bo w sumie u mnie dzien jak codzien nuda i oczekiwanie az cos sie zacznie dziac :))))
 
witam niedzielnie mamuśki:)
u nas leniwie mija weekend, uwielbiam weekendy jak z mężem jesteśmy razem i zajmujemy się małą, która coraz bardziej jest aktywna w dzień:) dzisiaj było wodzenie wzrokiem za krówką maskotką, masaże stópek i brzuszka, noszenie i inne cycolenie:)
Malutka jest strasznym żarłokiem i jak dorwie się do piersi to je tak łapczywie, że słychać na cały pokój jak jej mleko wlatuje do brzuszka;D niestety jednocześnie połyka przy tym powietrze i później jest afera z brzuszkiem, ale jakoś dajemy radę zmieniając pozycję, masując brzuszek, przykładając ciepły termoforek dla dzieci, odbijając po raz setny...tak więc Maria28 moja mała MA problemy z brzuszkiem, ale raczej wynika to nadmiaru powietrza niż z mojej diety ( tak sądzę, bo przeboje z brzuchem są zwykle po takim żarłocznym jedzeniu).

Mini55 - super, że jesteście już w domu, nic na siłę jak się uda karmić to dobrze, jak nie to też bidy nie ma, grunt, żeby mała rosła i przybierała na wadze, a już w jaki sposób cel zostanie osiągnięty jest sprawą drugorzędną.Zobaczysz jak szybko będzie rosła! w domu jest zawsze o 100% lepiej niż w szpitalu, mi też wszystko to co w szpitalu było udręką w domu zaczęło wychodzić, więc wiem o czym piszesz;)

Maria28 - spacery zależą chyba od temperatury, jeśli już werandowałaś dziecko kilka dni to spokojnie można wychodzić zwłaszcza, że robi się coraz cieplej, my pierwszy spacer zaliczyliśmy po 2 tygodniu, ale było dość zimno, więc średnio pogoda motywowała do wycieczek.

Wszystkim oczekującym na rozwiązanie mamusiom życzę szybkiego upływu czasu :)
 
mini witajcie kochana:-Dsuper ze juz jestescie w domku:-D

kamila mam to samo oszalec idzie:wściekła/y:ile mozna te nasze dzieci to takie uparciuchy jakies...
 
Ajako nie jeszcze nie rodzę ani nie urodziłam
Nie odzywam się bo nie mam siły ostatnio ani weny
Coraz gorzej się czuję, boli mnie już dosłownie wszystko, hormony skaczą jak szalone a ja mogłabym ciągle spać.
Szyjka to mi chyba wypadnie od kłucia tak boli
A w ogóle nie mam nastroju na internetowe hulanki bo Aleks od dówch dni siedzi cicho w brzuchu a ja wariuję
Jutro jadę na izbę jak sie nie ruszy.
 
atomowka moim zdaniem to Ty dzisiaj powinnas juz pojechac ja w piatek bylam na wizycie i powiedzial mi ze jezeli bedzie mniej niz 4 ruchy na godzine to mam natychmiast przyjechac....
 
reklama
mini- witajcie w domku
atomowka- jezeli ci sie nie odzywa maluch to ty jedz i to sprawdz :)
tunia - moze kiedys sie doczekamy...

ide w wannie polezec... moze chociaz humor mi sie poprawi :)
 
Do góry