reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
angel potopmy sie razem :( ja juz przekopalam cala kule ziemska moim dolem :(
eghhh tunia tez bym chciala zebys juz urodzila :) angel ty tez mialabys zajecie i dolek bu odszedl ;)
 
Napewno Bozenko, napewno..
I naprawde juz w tym wszystkim byloby najlepiej jakby teraz sie maly wyklul i dal nam te 2 tygodnie na ogarniecie go i wogóle.. A nie daj Boże przenosic mi przyjdzie i zacznie sie akcja na kilka dni bez przeprowadzka no Boze zmiluj juz sie nademna to bedzie masakra :(
 
No pustawo tutaj - owszem.
Ale to jeszcze nie powód, żeby się dołować - kochaniutkie główki do góry. Angel wiem, że u Ciebie teraz ciężka sprawa, ale ostatecznie kobiety w cięższych warunkach rodziły, a u Was na pewno nie będzie tak krytycznie ;-)

Zasypiam powoli, ale pewnie jeszcze chwilkę posiedzę, bo mam jakąś wenę na allegro...
 
cholera wiedzialam ze z tymi wodami liny cos nie tak....

sluchajcie no nie ma sie chyba co dziwić ze cicho nas mniej :-(... nowe obowiązki-wiekszosc myśli juz o dzieciątku które ma albo o zbliżającym się porodzie-tudzież wywołuje go z mężem :-D...

ja byłam wczoraj na ostatnim wypadzie do kina i kurcze w zwiazku z tym ze brzuch troche nizej i moge oddychac nie bylo nawet zle:tak:.

wczoraj przyjaciolki mama-polozna, powiedziala ze na bank urodzę wczesniej:-):-p-no to czekam :-)-tatus ma za tydzien 30tke:-D
 
Dzien dobry kobitki:-)

Maruusia juz po i ma swojego babelka przy sobie:-)

No cisza straszna tutaj ale to pewnie dlatego ze duzo maluszkow nam sie juz pojawilo i dziewczyny zajmuja sie swoimi skarbami a te co jeszcze nie urodzily przygotowuja sie pewnie sama wiem po sobie, jakas wyciszona sie zrobilam:-)

A tak ogolnie to nic mi sie nie chce ale to juz standard:-D

Milej niedzielki dziewczynki:-)
 
Przy niedzieli i ja się melduję - mops jeszcze śpi jak mops - przed południem pewnie nie wstanie...
A ty bądź tu mądry i sobie wymyśl jakieś zajęcie (poza gotowaniem)...

No nic - miłej niedzieli kobietki i radosnego (mimo wszytsko) oczekiwania na kolejne maluszki :-)
 
Witam was, my tez juz od piatku w domku. Bartek obekrzal Pole i bardzo niesmialo i zajal sie swoja glosna zabawa.mala bedzie miala glosne zycie z takim braciszkiem:)
Pierwsza noc byla tragiczna bo Pola od 23-4 nie spala tylko ssala,plakala i patrzyla a ja umieralam z bolu sutkow:) a Bartek wstaje zwykle o 6 no i koniec spania! Tragedia leb nam pekal caly dzien!
Drugiej nocy juz pieknie mala spala od 22-3 i potem co godzine pobudka ale na szybkiego cyca i dalej spac do 7.30:)
Pola niestety ma dosc czeste bole brzucha i to mnie martwi bo juz wskoczylam na diete rosolowo bulkowa i jeszcze poprawynie widac. Pozatym malo sypia. A u was jak? To ile nie rozpakowanych zostalo???
 
reklama
Dzien dobry:-)

Popijam sobie właśnie bawarke:-) Mąż ppjechał na szybkie zakupy, bo niedługo mają wpaśc przyejciele ze swoim urwiskiem 8 miesicznym:-)
My wyspani:-) Franuś zasnał o 21 i obidził sie na jedzonko dopiero po 2:-) o 4 znowu poszedl spac i tak obudził nas dopiero po 8:-) Żyć nie umierać:-)

Dzis moja mama przylatuje, boi sie bo to jej pierwszy lot samolotem i jeszcze leci sama. Ale poradzi sobie:-)


MArusia- super ze masz swoją Lenkę no i najpiękniejszy prezent dostałas:-)

Tunia- teraz wszytskie już czekaja na godzinę Zero :-) Już niedługo i kubuś bedzie z wami. Zoabcz jeszcze niedawno pisałyśmy ze brzuszka nie ma, nie widać nic, a teraz połowa juz z maluchami:-)

Villandra- ty odpocznij sobie jeszcze przed porodem.Poczytaj, poleż, obejrzyj tv:-) Zjedz jakieś "śmieciowe jedzonko":-)

MAmicurina- może synuś uceluje w urodiznki tatusia:-) Mi tez wrózyli szybszy poród juz od 37 tygodnia. a ja urodziłam 4 dni przed terminem:-)
 
Do góry