reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

dziendobry :) alez cichutko tu... u nas pogoda super ale my wciaz w domku jestesmy po tym przeziembieniu boje sie jeszcze wyjsc... oczywiscie co do porodowych rzeczy to u nas ciszaaaa

jakis bezplan ogolnie u mnie... wiec pewnie bede sie obijac od sciany do sciany caly dzien....
 
reklama
Witam was, my tez juz od piatku w domku. Bartek obekrzal Pole i bardzo niesmialo i zajal sie swoja glosna zabawa.mala bedzie miala glosne zycie z takim braciszkiem:)
Pierwsza noc byla tragiczna bo Pola od 23-4 nie spala tylko ssala,plakala i patrzyla a ja umieralam z bolu sutkow:) a Bartek wstaje zwykle o 6 no i koniec spania! Tragedia leb nam pekal caly dzien!
Drugiej nocy juz pieknie mala spala od 22-3 i potem co godzine pobudka ale na szybkiego cyca i dalej spac do 7.30:)
Pola niestety ma dosc czeste bole brzucha i to mnie martwi bo juz wskoczylam na diete rosolowo bulkowa i jeszcze poprawynie widac. Pozatym malo sypia. A u was jak? To ile nie rozpakowanych zostalo???

5 godzin bez pobudki?? wow... a co z zasada zeby przy karmieniu piersia dawac piers co 3-4 godziny??
Pytam, no jestes juz doswiadczona mama a ja swiezynka i nie wiem czy jak Jas spi dłużej to czy go budzic czy nie

własnie sue cycujemy

jutro mam wizyte położnej

pępkowe sie udało, Jas stanał na wysokości zadania i był bardzo grzeczny... :D dzisiaj gości sie nie spodziewamy tylko odpoczywamy :D
 
1 marca:
ajako :tak:
atan :tak:
bozenka :tak:
nefi :tak:
trokatka :tak:
patka :tak:

2 marca:
Loma


3 marca:

jopal :tak:
inamorate
:tak:

4 marca:

pinula :tak:
atomowka
miotlica :tak:
Kasiulka :tak:

5 marca

Lina :tak:
Manta :tak:
Mata :tak:

6 marca

Nusia :tak:
Amandla
:tak:

7 marca
ivi :tak:
anula :tak:
kangurzyca :tak:
miska :tak:
akka

8 marca
Maruusia:tak:
kindzia :tak:
alicja :tak:
M.A.G.D.A
:tak:

9 marca
agusiakemisia :tak:

12 marca
Perelandra :tak:

13 marca
Kasiurek :tak:
tricia
monika
:tak:

14 marca

kamilaedi

15 marca

kadza

16 marca

kathinka
:tak:
K&M
lastpetunia

18 marca

gagucha

19 marca

Angel
Doris

20 marca

Mini
:tak:
Adka
:tak:

21 marca

Villandra

22 marca

Tunia

23 marca

Trawa

25 marca

Olavip

26 marca

Ancia
:tak:

27 marca

Renia
:tak:
Ewstra

30 macra

Almasta
MaMi

31 marca

Martafrog
abed


W WIELKIEJ KOLEJCE:
LOMA - ATOMÓWKA- AKKA
NASTĘPNE z połowy marca-> Tricia, Kamila, Kadza, K&M, Lastpetunia
 
Hejka
To coś ruszylo powoli wkoncu :) Marusia ma faktycznie mega prezent urodzinowy - gorzej dla nastoletniej Lenki potem z mama miec impreze hehehhe ;)

Czyzby same z nas niedobitki zostaly? koniec lutego pierwsze dni marca po kilka na dzien a teraz cisza kompletna..

Atomówka sie nie odzywa? Loma pewnie po juz miala dawno temu wywolywanie..
Akka? Last tez sie nie meldowala dwa dni.. zreszta to samo K&M i kadza wiec moze za jakis czas sie poprostu dowiemy ;)

U mnie cisza.

Jutro zaczynam 40 tydzien hehe nie do wiary ..

Maria witajcie w domku, szybko napewno wpadniecie w rutyne :)

Gdzie Mini?? Gdzie Mata, kto mial kontakt z mata czemu sie nie odzywa?? :no:
A Manta to tez juz kawal czasu od porodu..
 
Maria no witamy panie w domku :-)
Mniej nas juz z brzuszkami niż z maluszkami :tak:

M nadal śpi jak zabity :no: a dzidziuś ma chyba coś po tatusiu, bo od rana też coś lenistwo na maksa - właśnie namawiam malucha, co by z mamą pogadał, bo zacznę się niepokoić...
 
Pinula ja karmie wedlug zasady ze dziecko samo wie kiedy glodne.najpierw spala 4-5h a potem jadla co godzine! W ciagu dnia tez je co godzine. Pilnowac to trzeba kiedy dziecko wyjatkowe spiace jest.
No teraz mala tez je co godzine.
 
Hej jestem w domku maluch grzeczny :-)Odsypia szpital a ja trochę ogarniam w domku i rodzinka się zwali .
Sutki mi odpadają mały tak ciągnie że wyć się chce i krew leci i nie wiem co robić bo nie miałam aż tak.
Gratuluje rozpakowanym nie mam za bardzo jak nadrobić. Zobaczymy jak to będzie w tygodniu postaram sie częściej zagladać kciuki za nie rozpakowane mamusie :-)
 
monika witam i Ciebie

Mały śpioch dał się z leksza przekupić batonikiem i lodami, duży nadal śpi, to go w nosie mam - idę do sąsiadów.
 
5 godzin bez pobudki?? wow... a co z zasada zeby przy karmieniu piersia dawac piers co 3-4 godziny??
Pytam, no jestes juz doswiadczona mama a ja swiezynka i nie wiem czy jak Jas spi dłużej to czy go budzic czy nie

No mi dzis Franuś spał w nocy od 21 do 2:15 i potem od 4 do 8:15. w ciagu dnia domaga sie mniej wiecej co 3 godzinki:-)
 
reklama
Monika,Maria- witajcie w domku:-):-)

Czolem!
ja mialam dzis ciezka noc, nie wiem co to bylo, ale pod koldra zimno mi bylo, cale cialo mnie bolalo, chyba mialam goraczke, rano tez czulam sie jak wypluta; dmuchajac nos zrobilo mi sie slabo:szok:
albo mnie cos bierze, albo nie wiem sama.
dopiero jak sie wylezalam z malym pol dnia w lozku to jakos doszlam do siebie.
Maly tez nienajlepiej, zaczal kaszlec, masakra, jutro smigam z nim do lekarza.
a tak to jest cudny; je, spi, robi minki i w ogole jest cu-do-wny!


nusia- ooo ale mama ma debiut, nie dosc, ze sama pierwszy raz samolotem to jeszcze leci zobaczyc swojego ukochanego wnusia, oj ale bede emocje dzis u Was:-)
moj tez spi tak jak Franus, super mamy dzieciaki tfu tfu, coby sie nam nie 'popsuly':tak::-)

no wlasnie ciekawe co u naszych dziewczyn....zero wiesci :confused:

Angel, tunia- kochane, a Wy sie sexujcie i nie wiem jak to zrobicie (chociazby po schodach) łazic, łazic! jak najwiecej! ja jak juz bardzo chcialam urodzic Julie to przez 2, 3 ostatnie dni to robilam sobie z moim takie maratony po lesie i parku, ze hej!
pozniej przynajmniej nie mialam zakwasow po porodzie jak caly porod ponad 12 h tez ciagle na nogach przechodzilam, lezalam na lozku tylko kilka razy przez moment; na masaz szyjki, na przebicie wod, na ktg juz pod koniec.
wiec jak chcecie, albo odpoczywac,wylegiwac sie jeszcze jak walen ;-):-D albo poruszac sie i nie zamulac!

Maruusia- pieknie coreczka wycelowala!! swietny prezent ma mamuska!

ciekawe czy atomowka rodzi czy urodzila?
 
Do góry