reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
mini witajcie w domciu:-)

atomówka- dla swojego spokoju powinnaś pojechać i sprawdzić

tunia kamilaedi - w końcu sie doczekacie.Widocznie dzieciaczki maja bardzo dobrze u was w brzuszkach



ja siedzę sobie sama w salonie, synuś smacznie spi- już 3 godzinki:-)a mężuś pojechał po moja mamę na lotnisko. będą w domciu około 23-24. Mi dziś hormony szaleją. Mój jak wyjeżdżał to się poryczałam.....od porodu to pierwsza nasza rozłąka.... a tylko na 5 godzin.... co ja zrobię jak on wróci do pracy..?? Wogóle dekolt mam wysypany:wściekła/y:w jakiś krostkach. Kumpela mówi ze to przez hormony- wiec mam nadzieje ze zejdzie.
 
1 marca:
ajako :tak:
atan :tak:
bozenka :tak:
nefi :tak:
trokatka :tak:
patka :tak:

2 marca:
Loma


3 marca:

jopal :tak:
inamorate
:tak:

4 marca:

pinula :tak:
atomowka
miotlica :tak:
Kasiulka :tak:

5 marca

Lina :tak:
Manta :tak:
Mata :tak:

6 marca

Nusia :tak:
Amandla
:tak:

7 marca
ivi :tak:
anula :tak:
kangurzyca :tak:
miska :tak:
akka

8 marca
Maruusia:tak:
kindzia :tak:
alicja :tak:
M.A.G.D.A
:tak:

9 marca
agusiakemisia :tak:

12 marca
Perelandra :tak:

13 marca
Kasiurek :tak:
tricia
monika
:tak:

14 marca

kamilaedi

15 marca

kadza

16 marca

kathinka
:tak:
K&M
lastpetunia

18 marca

gagucha

19 marca

Angel
Doris

20 marca

Mini
:tak:
Adka
:tak:

21 marca

Villandra

22 marca

Tunia

23 marca

Trawa

25 marca

Olavip
:tak:

26 marca

Ancia
:tak:

27 marca

Renia
:tak:
Ewstra

30 macra

Almasta
MaMi

31 marca

Martafrog
abed


W WIELKIEJ KOLEJCE:
LOMA - ATOMÓWKA- AKKA
NASTĘPNE z połowy marca-> Tricia, Kamila, Kadza, K&M, Lastpetunia
 
HEJ HEJ HEJ
Olavip co to za wbitka w kolejkę bez pardonu???? :wściekła/y:
Kochana gratulacje !!!!! :-)

Ale ma sie ochote az powiedziec, "to nie faaaaaaaaair" :blink::evil:
Nie no ja musze urodzic. Koniec tego dobrego


MINI WITAJCIE W DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-)
 
Witam
Ja tylko daje znać, że żyje. Początki okropnie trudne szwy ciągną, zdejmą mi je we wtorek może będzie lepiej. Strasznie ciężko po cesarce ogarnąć dwa maluchy nie mogę dzwigać więc starszy strasznie na tym cierpi bo dużo nie moge wkoło niego zrobic, dobrze, że mąż ma sporo czasu no i mama i siostra do pomocy. Z cyckiem ciężko mleka mam pod dostatkiem ale mały nie chce ciągnąć nieraz 20 minut zanim się przystawi a ja rycze razem z nim. W szpitalu nie bylo mleka to non stop wisial na cycu a teraz nerwowy bo jak tylko zlapie to mu leci i moge zapomniec, że mi sciągnie jakiś nadmiar bo on bierze cyca tylko wtedy kiedy on jest glodny. A mówią żeby przystawiać dziecko kiedy nadmiar mleka hehe dobre:-( sobie. Ogolnie śpie po 4-5 godzin na dobe, chodze jak zombie i czekam kiedy będzie lepiej.

pozdrawiam wszystkie dwupaki i dzielne mamuśki. Staram się zaglądać żeby chociaż podczytać ale i z tym bywa ciężko.
 
HEJ HEJ HEJ
Olavip co to za wbitka w kolejkę bez pardonu???? :wściekła/y:

no wlasnie teraz moja kolej jakby ktos nie zauwazyl... (poza spoznialskimi)

takze teraz wszyscy czekamy az ja urodze :dry::dry: a mowie wam ze troche poczekamy hihihihi

ja polezalam w wannie, humor mi sie nie poprawil wiec dalej leze na sofie przed tv... nawet nic nie pozmywalam dzis .......... ugh... :baffled:
 
reklama
Do góry