reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Tunia? To Marusia chyba co?:)
No i poszło z dziewczynka ładnie - to jest takie niesamowite jak ktoras pisze za dnia, ze nic sie nie dzieje, nie rodzi , ciekawe kiedy.. a potem wieczorem informacja , ze w szpitalu i rozwarcie ;)
Ciekawe czy ja sie kiedys doczekam..
 
No u Liny to nie za ciekawie bylo dobrze ze juz wszystko opanowali!

No i Maruusia tez sie nameczy rozwarcie stanelo....

A ja dzisiaj jakas przymulona....
Kupilismy dzisiaj smoczka:-)bialy z rozowym kroliczkiem no taki sliczny:-)

Bozienka to Maruusia a nie ja niestety:crazy:Tez juz bym chetnie chciala Wam napisac ze jade:-)
 
Lina dobrze ze sytuacja opanowana :)
marusia- no nareszczcie sie doczekalas... trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie !!!!

a ja walcze dzis pol dnia z ogoszeniami.... to na sprzedaz szczeniakow to na kupno auta i tak na przemian....:sorry:
 
Maruusia trzymam kCiukasy zeby to była godzina ZERO!!
Tunia czekamy na wiesci kiedy mała pojawi sie na świecie:)

Angel uszy do gory:) wydaje mam sie ze jest "czarna dziura"
a tu nagle zaświeci słonko i wszystko sie ułozy...
zobaczysz ze tak bedzie:)

Doris i jak skurczybyki , juz nie nawiedzaja Ciebie do pon wytrzyamcie?

Mini jak Borysiatko zareagował na Dusie? i jak małej cukry?

Vill Ty to masz z tymi chłopami ...
oby Ci sie córa trafiła bo "mały klon" Twojego M Cie wykończy:)

Tunia a Ciebie nic a nic nie bierze? zadne skurcze, czopy?
 
kindzia skurcze mialam wczoraj ale za przeproszeniem nawet mi w d....nie szurnely:-D
No doslownie nic juz dzisiaj myslalam ze mi czop odszedl a to chyba poprostu taka wydzielina bo niczym nie przypominala "gluta":-D
Mojemu dziecku poprostu sie nie spieszy a to co w brzuchu wyprawia to nawet opisac nie umiem:-)teraz siedze i az mnie wygina:-)najwyrazniej swietnie sie bawi:-D
 
Hej, melduję się tylko szybciutko, bo cały dzień byłam poza domem i dopiero wróciłam, a Emilkę trzeba położyć spać. Dzisiaj pojechałam do sklepu z Emilką i tak mi się Oskar wiercił, tak uciskał, ze bóle okropne, kłujące mnie zaczęły łapać i ledwo szłam. Na szczęście przeszło jak posiedziałam. Dzisiaj poza tą sytuacją i tym, że czop, który mi schodzi od tygodnia po trochu - przybrał kolor różowy, to u mnie cisza. Skurcze dzisiaj bardzo sporadyczne.
 
witam melduje ze zyje kikut nam odpadl 2 dni temu ;-) mala rosnie coraz silniejsza czasem nam budzi sie co 2 h a czasem co 4 h roznie bywa ;-) w dzien malo spi choc dzisiaj taka pochmurna pogoda ze niunia caly czas ziewa i zasypia mi na rekach ;-)
ja sie coraz lepiej ruszam blizna mniej boli i juz sie nachylam choc bylo to nie latwe ;-) tylko nadal sie smiaac nie moge bo wtedy boli..

gratuluje wszystkim mamusia slicznych dzieciaczków ;-)
 
reklama
kure ale popelnilam gafeee tunia myslalam ze to ty rodzisz przepraszam za zamieszanie hehe tak czekam na twoj porod ze asz mi sie pomylilo heheheheh przepraszam
marusia trzymam kciuki za szybki porod :)
 
Do góry