reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

hura hura mam juz wozek jestem zadowolona:)
co do tensu to kilka kolezanek rodzilo z nim i sobie chwala-ja probowalam jak podlaczylam probne prady i ciekawe uczucie spakowalam do torby szpitalnej w razie w...bo niby naturalnie moge a niby cc bedzie wiec ...
kamila no ja czasami robie tak jak ty bo ja przez ciaze oddychac nie moge i czasem musze sobie zakroplic bo bym sie udusila
 
reklama
Maria - no to ciekawe jak u mnie będzie z tymi zrostami... Ja będę mieć cc na Żelaznej - już tam rodziłam, więc liczę na trochę lepszą opiekę. Trzymaj się, może następna zmiana będzie lepsza i proś o środki przeciwbólowe. Trzymam kciuki za spokojną nockę.
 
Doris- ja pierwsza cc mialam po ponad 12 h porodu naturalnego o godz 18, na sali bylam juz po 19 i jak wstalam rano nastepnego dnia tak juz łazilam non stop i bylam w szoku jak mi to fajnie wychodzi to chodzenie i funkcjonowanie normalne z dzieckiem itd. nie wiem sama skad te zrosty, bo mi milion razy na usg ogladali wzdluz i wszerz ta moja pocieta macice, niby bylo widac blizne, a zrostow niby mialam nie miec, a widac to guzik tam widza i to sie okazuje dopiero jak otworza.
pilegniarka cos mowila o jakims zrosnietym kawalku jelita, ale nie znam szczegolow i chyba nie chce znac, odpuszcze sobie ta wiedze i tak wiecej dzieci nie bede miala, zreszta gin juz zabronil po tym co mi tam 'wycerowal':-D

Maria- serio mowisz, ze masz dzidzie od razu caly czas????:szok: ja bym nie dala rady, sama siebie nie ogarnialam, a jeszcze dziecko do tego, no masakra :szok:

Angel- moja Jula super poki co, mam nadzieje, ze to nie jest jakas cisza przed burza. ale jest wyrozumiala, nie awanturuje sie jak nie mam dla niej wolnej reki (i uwagi) jak karmie malego itd, zacalowac by go chciala, ale teraz jest chora, a mi jest tak strasznie przykro jak moj maz ja non stop upomina, ze; pani doktor powiedziala, ze nie wolno calowac braciszka.
w ogole mam jakas jazde w zwiazku z mala, ze ja zaniedbuje i za malo uwagi jej poswiecam :-(

Pere- dzieki za patent z pielucha, jutro sprobujemy. Dzis juz jakby troche zalapal, ze krzywdy mu nie chcemy zrobic i kapiel moze byc przyjemna, bo sie na chwile uspokoil, ale Jula ciagle do niego gadal, wiec sluchal, a ja trzymalam mu stopki, mial oparcie i pewnie poczul sie bezpiecznie. Ale jest nerwus i strasznie wielki glod z niego, potrafi niezle sie wydzierac tez jak glodny, kurde prawdziwy facet; jak glodny to zly, oj baaardzo zly:-D moja Jula w zyciu sie tak nie wydzierala za jedzeniem.

spadam, jakims cudem wytrwalam i obejrzalam YCD to teraz zwijam mlodego i idziem do sypialni.

dobrej, spokojnej nocki babeczki, a ktora pojdzie rodzic to szybkiej i bezproblemowej akcji zycze:-)


ps. o jaaaaaaaa biedna mata nie dosc, ze sama sie meczyla na tej porodowce to i tak skonczylo sie na cc, tyle dobrze, ze szybko sie zorientowali, ze maly sie cofa i szybko wzieli ja na to ciecie i maluszek juz jest ufff

tunia- dzieki za wiesci!
 
Ostatnia edycja:
Mata tak bardzo nie chciała cc, ale najważniejsze jest zdrowe dziecko, a nie sposób urodzenia.
W ogóle patrząc na statystykę, to jest przerażające jak mało jest porodów siłami natury. Ja się tak boję planowanej cc, a wygląda na to, że szanse urodzenia sn są i tak niewielkie.
 
Ojj jakie wieści.
Mata kochana domyslamy się, że Ci ciężko bo chciałaś tak naturalnie i juz wszystko pięknie zaczynąło być .. jednak takie życie , nie da się napisać scenariuszu zadnego porodu! Nic się jednak nie liczy bardziej jak Twój "kawał chłopa" , nie możemy się doczekać aż nam go przedstawisz :-)
GRATULACJE PRZEOGROMNE!!!!!!!! Nie moge uwierzyć, że już masz maluszka na świecie!!! :happy:

To teraz cała energia skierowana na Agusie!! Ciekawe jak sie akcja potoczy!! Trzymaj sie!!
 
Kamila nie mów :-) Ja tez sie zryczałam już, ale na tej młodej parce ;) Pozostałe dwie..eee nie przemawiały do mnie ;-)
Ja juz tak tez chce w cholere jasna!!!!
A tu na forum tak dziewczyny masowo od poczatku rodza i to czlowieka tez nastraja.. :-(
 
1 marca:
ajako :tak:
atan :tak:
bozenka :tak:
nefi :tak:
trokatka :tak:
patka :tak:

2 marca:

Loma


3 marca:

jopal
inamorate
:tak:

4 marca:

pinula :tak:
atomowka
miotlica :tak:
Kasiulka :tak:

5 marca

Lina :tak:
Manta :tak:
Mata :tak:

6 marca

Nusia :tak:
Amandla
:tak:

7 marca
ivi :tak:
anula :tak:
kangurzyca :tak:
miska :tak:
akka

8 marca

Maruusia

kindzia :tak:
alicja :tak:
M.A.G.D.A
:tak:

9 marca

agusiakemisia

12 marca
Perelandra :tak:
Maria :tak:

13 marca
Kasiurek :tak:
tricia
monika
:tak:

14 marca

kamilaedi

15 marca

kadza

16 marca

kathinka
:tak:
K&M
lastpetunia

18 marca

gagucha

19 marca

Angel
Doris

20 marca

Mini
:tak:
Adka
:tak:

21 marca

Villandra

22 marca

Tunia

23 marca

Trawa

25 marca

Olavip

26 marca

Ancia
:tak:

27 marca

Renia
:tak:
Ewstra

30 macra

Almasta
MaMi

31 marca

Martafrog
abed
 
Ostatnia edycja:
wam też się takie koszmary i *******y snią???
no dziś to już było zwieńczenie wszystkiego...a tak mi sie dobrze spało...

fajnie ze mata juz po porodzie-i o cesarce zapomni wkoncu

teraz to już same wyrzutki zostaną :-:)-)
 
reklama
MaMicurina jakie wyrzutki hehe:-D:-D za was dziewczynki więcej ludków będzie trzymało kciuki, bo przecież mamusie już z maleństwa będą kciuki zaciskać. Moja Hania ma zaciśnięte kciukasy cały czas :-D:-D
 
Do góry