reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Trzymam kciuki za Agusie i Matę niech szybko pójdzie
MAria bidulo, mój jak zaliczył spadek wagi powyżej 10% to same mi zaproponowały, czy chce podać sztuczny pokrm

Trzymajcie się dziewczyny!
 
reklama
vill- tego twego lubego to zdaloby sie dobrze wstrzachnac!!!
tunia- kazda juz chcialaby pewnie, no ale trzeba czekac...(nienawidze czekac)

angel= tens to taka (maszynka przeciwbolowa...) przyklejasz przylepce na plecach w czesci krzyzowej i ona jakies prady wysyla, co ma dzialac przeciwbolowo
 
ja juz tez moge rodzic sesje mam wiec pamiatka bedzie wozek czeka na dole nie moge sie doczekac az m mi go przyniesie a pojechal jeszcze do kolegi...no nic uczymy sie cierpliwosci:)
Wy sie wszystkie wypakujecie a ja...kurka moze cos powiedza mi w poniedzialek
 
Czesc to znowu ja przelotem, bo zaraz bedziemy kapac, czekam, az sie zacznie przebudzac.
kurde nie wiem czemu, ale moj synek poki co, nie znosi kapieli, straaasznie placze, a staramy sie to robic szybko i sprawnie, czyzby mial traume po szpitalu, gdzie to kapali pod karnem jak kurczaki :eek:

Kindzia- wlasnie pisalam, ze jestem 2 tygodnie po cc i juz w zasadzie nie pamietam o tym cieciu, ale to fakt bylo o wieeeele gorzej niz za pierwszym razem, wtedy zapomnialam, ze mnie cieli juz na druga dobe po, a teraz....

Doris- wlasnie....kochana nie stresuj sie, bo wiele moich znajomych, ktore tez szly na planowa cesarke, na zimna, bardzo sobie chwalily i nie narzekaly za szczegolnie. Tylko, ze akurat u mnie jak u Marii- okazalo sie, ze mialam zarypiste zrosty i tez mnie tam 'rzezbili' ponad 1,5 h, dlatego tez cierpialam okrutnie i jak myslalam, ze raczej mam wysoki prog bolu to nie tym razem...az bylam sama w szoku, bo kwiczalam i stekalam z bolu dobre 4 doby.
ale dzis juz jest pieknie, jestem w szoku, bo brzuch mi zszedl juz prawie calkowicie, na samym dole zostala tylko taka troche zwisajaca skora, ale spoko to akurat sie zapnie w spodnie ;-):-D

Angel- dziekuje kochana cioteczko! Ignacy ma sie dobrze, w nocy ładnie spi (z nami w wyrze, kolo mnie, corcia kolo tatusia, jakos nie jestem jeszcze gotowa, zeby go od siebie odlaczyc) je raz, albo dwa, a tak to spi,. jedynie w dzien do godziny 17 jak wraca moj maz to ma jakies manewry, ze jak przysnie to na cale 20 min :-D, a tak to; kupa, cyc, kupa, cyc, kupa, cyc i tak w kolko:-D


biedna ta mata, ze sama musiala isc na ten porod, no ale dobrze, ze tak fajnie sie ruszylo, oby szybko poszlo, trzymam kciuki!

kolezance dziekujemy za wiesci!

Maria- Apolonia slicznie!

spadam, ide budzic dziecko, bo jak sie obudzi wielki glod i jeszcze bedziemy go meczyc kapaniem, to mnie chyba pozre z szalu:cool2:
 
Ewstra, Tunia, Kamila- kraczemy na siebie nawzajem :-D
Niby czas leci no ale kurczę... tyle czekania to ile jeszcze mozna!! ;-)

ajako to cudownie sie czyta , ze taka harmonia w domku :happy: Jak siostrzyczka do braciszka??
 
Kraczemy kraczemy tylko ze ja cos czuje ze ostatnia zostane:-D

To tens u maty co jej podlaczyli to oksytocyna???Bo nie wiem?
 
A to ja sie pobawie w czarownice hokus pokus czary mary abra kadabra bummm hahahaha rodzicie dzisiaj a najdalej jutro :p mata trzymam kciuki &&&&&& szybki bezbolseny porod ;)
 
Tunia tens to są prądy - odmiana elektrostymulacji. Przezskórna stymulacja nerwów wykorzystująca prądy impulsowe niskiej częstotliwości, zbliżonej do częstotliwości prądów fizjologicznych. Stymuluje układ nerwowy, który przenosi informacje regulujące pracę organizmu, z mózgu, drogami zstępującymi polecenia docierają do wszystkich narządów, tkanek i komórek. Łagodzą po prostu bóle porodowe, taka magia;)
 
wyzej wlasnie kamila pisala, ze to jakies urzadzenie dla usmiezenia skurczy.

alez mata poszla jak burza, a cala ciaze krakala, ze bedzie znowu przenoszona i wywolywana :-) slicznie jej idzie rozwarcie jeszcze dzis cos czuje bedzie tuliła bączka do siebie :)
 
reklama
Ajako - A jak funkcjonowałaś po pierwszym cc? - ja starałam się bardzo dużo chodzić - już w szpitalu urządzałam sobie spacery po korytarzu - ponoć miało to uchronić przed zrostami, ale cóż, nie wiadomo widać co tam w środku się dzieje.

Ja też pierwszy raz słyszę o tensie...
 
Do góry