reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Kindzia u mnie lipa.. Sporadyczne skurczyki w roznych porach dnia.. Masuje sutki od wczoraj to w czasie tak lekko pocmi brzuch i odrazu przestaje.. Maly czasm tak strasznei napiera na szyjke, ze kroku ciezko zrobic czy sie ruszyc..a tak nicccc

Przed snem zawsze czaruje i kraczę w myslach :niech mi odejda wody, niech mi odejda wody :-D

Kamila a cos tak czuje ;-) Zobaczymy jak bedzie :-)

lastpetunia i ty tez?? Tak mnie zostawisz, myslalam ze chwile jeszcze z nami bedzie...a cos czuje , ze juz po frytkach jak wody ciekna :-) Obserwuj co sie bedzie dziac! Nie zapomnij tylko ktorejs dac znac jakbyscie nagle do szpitala musieli uciekac :))
 
reklama
Kindzia - ja majtek wyszczuplających ani pasów nie używałam. O pasach to słyszałam złe opinie - że mięśnie brzucha w nich nie pracują, tyle co trochę wody wypocisz, a te wysokie majtki są fajne, ale to też według mnie raczej na jakieś wyjście, żeby brzuszek zamaskować, a nie do chodzenia cały czas. Moja opinia, jeśli Cię to interesuje, jest taka, że skoro się w ciąży chodziło 9 miesięcy, to trzeba dać sobie też parę miesięcy zanim brzuszek wróci do formy. Lepiej postawić na ćwiczenia niż pasy obciskające. Ja prawdę mówiąc nie stosowałam po Emilce niczego, na ćwiczenia też weny nie miałam, a brzuszek wrócił do formy - ale na pewno nie od razu. Trzeba troszkę cierpliwości. Niedługo zrobi się ciepło, będzie okazja do długich spacerów i brzuchy poznikają :) A termin cc mam na poniedziałek.
Maria - po cc zwykle dają mleko do dokarmienia, dziwne. A w którym szpitalu leżysz - o ile pamiętam to na Madalińskiego?
Lastpetunia - nam na SR mówili, żeby taką wkładkę z podejrzeniem, że to wody wziąć do szpitala, to poleją ją jakimś płynem i się okaże, czy to wody płodowe.
 
lastpetunia to Ty też nam możesz zaraz akcję zacząć ;-)

mata jednak wykrakała z tym M, że go z tym choróbskiem do domu wypędzą - szkoda...

Maria no na pewno nie jest łatwo, ale trzymaj się dzielnie. Apolonia - bardzo ładne imię :tak:


U mnie jakieś fochy chyba (choć się pan M zarzeka, że absolutnie nie), ale wyraźnie mina mu zrzedła, jak ukróciłam jego zapędy na wyjazd do kolegów (cholerka - nie po to bak pełny zalany, żeby po kolegach do ostatniej kropli śmigał), a już w pn był u taty, wczoraj przespał cały boży dzień, dziś też roboty w domu niet (siedzi sobie przy gierce - i tak pewnie do wieczora), jutro wielka niewiadoma (czyli pewnie że i tak nic nie zrobi), a w pt to już na bank kumple (bo ja się umawiam z dziewczynami z regionalnego). I sobota najpierw w pracy, a potem - znając życie - pewnie się znowu jacyś koledzy przyplączą, a słup będzie malował lakierem jak dziecko go zaskoczy - uduszę go chyba.
Za dobrze znowu jest w ostatnich dniach :baffled:

No tom se znowu popsioczyła....
 
Ah Vill masz ty nerwy do tego swojego męża..
Sorry, ze zapytam ale ile on ma lat? Bo kurczę aż to sie dziwnie czyta z tymi jego kolegami i ciągłą potrzeba spotykania sie z nimi :sorry:

Monika trzymaj sie dzielnie w szpitalu, powinnas odpoczywa co za kolejki odwiedzinowe sie tak uskuteczniaja co?? ;)
 
Kindzia u mnie lipa.. Sporadyczne skurczyki w roznych porach dnia.. Masuje sutki od wczoraj to w czasie tak lekko pocmi brzuch i odrazu przestaje.. Maly czasm tak strasznei napiera na szyjke, ze kroku ciezko zrobic czy sie ruszyc..a tak nicccc

Przed snem zawsze czaruje i kraczę w myslach :niech mi odejda wody, niech mi odejda wody :-D

Kamila a cos tak czuje ;-) Zobaczymy jak bedzie :-)

lastpetunia i ty tez?? Tak mnie zostawisz, myslalam ze chwile jeszcze z nami bedzie...a cos czuje , ze juz po frytkach jak wody ciekna :-) Obserwuj co sie bedzie dziac! Nie zapomnij tylko ktorejs dac znac jakbyscie nagle do szpitala musieli uciekac :))

oj kochana jakbym mogła to bym cie nie zostawiała :* jak narazie oprócz lekkich bóli które pojawiaja sie i znijakaja nic sie nie dzieje ale szczerze chciałabym zeby juz sie zaczło cos dziac :)) zobaczymy czy cos sie rozkreci czy nie :) w piatek jak cos mam wizyte u gina.

Lastpetunia - nam na SR mówili, żeby taką wkładkę z podejrzeniem, że to wody wziąć do szpitala, to poleją ją jakimś płynem i się okaże, czy to wody płodowe.

Doris, mi lekarz juz kiedys badał wody tzn poszłam na wizyte i tez leciało ze mnie strasznie i wsadził mi do srodka taki papierek który sie własnie odbarwia ale to nie wody były.
 
Ja chce juz rodzic!!!!!!!:-)
Aadka a tak samo tygodniowo szlysmy:-)

Angel ja mam tak samo jak Ty codziennie sie modle przed snem zeby to wlasnie dzisiaj mi wody odeszly:-D
 
Co znaczy w maty sms , ze ma dostac tens. ? :confused:

Tuuuuniaaaaa jak ty mnie wyprzedzisz to zaczne krzyczec :-) :-)

Last no jak dalej bedzie cos cieklo to chyba nie bedzie watpliwosci i torba pod pachę :-) ;-)
 
reklama
Hej ;)
Melduje się nadal w dwupaku ;) Walczę właśnie z czyszczeniem organizmu i lekkie skurcze. Zaraz pędzę pod prysznic może ciepła woda coś zdziała ;)
Sypią się dzieciaczki, że aż miło tu wchodzić.
 
Do góry