reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Witajcie!
Mam wieści od Maty!!!!!!!!!!!!
jest na porodówce. Rozwarcie na 3 cm. , maluch nisko i napiera. Szyjka podatna, skurcze coraz mocniejsze. Zaraz idzie na usg bo jej lekarz ma dyżur. Niestety m wróciła do domu, bo jest chory i nikt go na porodówkę nie wpuści.
 
Ja tak szybko o sobie- dzis po kilku ketonalach i innych doszlam do siebie. Ciezkie cc mialam bo okazalo sie ze kupe zrostow bylo we mnie po tamtym cc i trzeba bylo wszystko wyciac i macice nieco pocerowac:(wiec boli teraz bardziej niz po 1cc. mala cala i zdrowa tyle ze miala byc inna niz brat a rownie glosna i malo spiaca, wciaz by jadla no a ja po cc malo mam mleka a pielegniarki nie chca dawac mleka bo cycem mamy karmic. Pozatym juz ja brzuch boli. Pozdrawiamy was:)trzymam kciuki za wasze szybkie porody:)
10min temu dostal imie -Apolonia:)
 
Bozienka - biedny Kasjanek, oby już dobrze się nóżka goiła!
Ajako - dlaczego ta cc była koszmarna w porównaniu z pierwszą? Nastraszyłyście mnie z Marią - ja też mam drugą przed sobą.
Kamilaedi - zdrówka!
Kindzia - mi z Emilką 4 lata temu w szpitalu też dali termin stawienia się do USC.
Agusia - trzymam kciuki za wolne miejsce.
Marta - to dobrze, ze Ci dalej nie kazali chodzić z tym szwem - przynajmniej już jest wszystko pod kontrolą.
Angel - przypomniałaś mi jak moja koteczka szalała, jak jej się coś przyczepiło do łapki. Oj, panika była niesamowita.
Mata - trzymam kciuki!!! Obu poszło szybko i bezboleśnie

Ja dzisiaj postanowiłam trochę nadrobić zaległości z wyprawką, bo jakoś nie mogę wszystkiego do końca wyszykować. Wczoraj dopiero przygotowałam wszystkie potrzebne badania do szpitala, a dzisiaj też wzięłam się za prasowanie ubranek i mi się odechciało w trakcie. No, ale trochę poprasowałam, może jutro dokończę resztę.
Zjadłam sobie dzisiaj frytki - pewnie ostatni raz na dłuższy czas, a na sobotę jestem umówiona z koleżanką na pizzę - jeśli dotrwam, ale mam nadzieję, ze tak. Mam w sobie jakąś energię i nawet jak wyjdę z domu do przedszkola po Emilkę, to chodzę szybciutko, jakbym nie była w ciąży. Jestem zdziwiona, bo pamiętam, że na końcówce z Emilką chodziłam jak żółw.
 
angel- ja tu bede z toba jeszcze dlugo siedziec :-D pewnie az mi beda wywolywac czyli do ok 26.03 :sorry: jakos sie nie zapowiada na zadna akcje wczesniej :eek:

mata- trzymam &&&&&&&&

kurcze fajnie tak dziewczyny rodza i rodza konca nie widac :))
 
azile29 dziękujemy Ci ślicznie za wieści! Jak masz kontakt z matą powiedz, że bardzo mocno zaciskamy kciuki i myślimy o niej :-)
Ale pechowo z tym choróbskiem m. no :-(


Maria
nie znam sie co prawda..ale jak moga nie pozwalac dokarmiac malej mlekiem jak masz problemy teraz? I na lekach jak jestes to nie ma znaczenia??

Doris to dobrze, ze tak fajnie sie czujesz :tak:

Kamila nie wiem czemu ale mam przeczucie, ze jestes z tych kobiet co obudza sie w nocy po odejsciu wód tak nagle bez zapowiedzi ;-)
 
Doris miałas te majtki wysokie wyszczuplajace po pierwszym porodzie?
zerknij jak mozesz na zakupowy?
kurde no kusi zeby kupic
.................
a na kiedy masz termin cc wyznaczony?

kamila i na Ciebie przyjdzie pora!! jak Cie złapie to raz dwa i bedzie po:)
Angel a u Ciebie co tak nagle cisza? mozniejszych skurczybykow brak
Maria Apolonia-Pola ładnie.. dochodz do siebie oby jak najszybciej...
ale babsztye
Ty sie nie mozesz przekrecac bo szew ciagnie a daja Ci mała do karmienia.. siet
Ajako a Ty ile po cc ze jeszcze tak dokucza szew?
Mata moze juz dzisiaj urodzi.. fajnie by byo.. jak maly juz głowka napiera to zaraz go "wypluje"
 
hej dziewczyny widze ze sie dzieje na forum i to duzo, jedna za druga leci oby tak dalej, hm... ja sie mało co udzielam bo albo sprzatam i czasu nie mam (od dwóch dni jakis przypływ energii jak nigdy :) albo z psem na dworze itp. dzisiaj również miałam trochę dziwną sytuacje, chyba tez mi trochę wód pociekło, bo poszłam do kibelka bo mnie cisnęło zrobiłam co trzeba, wstaje a tu hluppppp wkładka co dopiero załozona cała mokra i po nogach mi pociekło (przepraszam ze tak dosłownie to pisze), siku to napewno nie było w wcześniej troche brzuch mnie pobolewał, a później nagle jak mnie zaczeło mdlić, goraco sie mi zrobiło az zaczełam sie intensywnie pocic, połozyłam sie do łozka i czekałam na przebieg dalszych wydarzen no ale jak leżałam to mnie przstał brzuch bolec a teraz znów od 14 co jakis czas pobolewa ale jak narazie delikatnie, może cos sie u mnie rozkreci :)
 
reklama
kindzia- to, ze kiedys przyjdzie to wiem... narazien jeszcze ze 2-3 dni potrzebuje zeby wyleczyc sie....

Angel- hehe myslisz, ze tak calkiem z nienacka... spoko moze byc nie bede sie stresowac za wiele :sorry: czy to juz czy nie ... (ciekawe czy dobrze wywrozysz )


ja jakos lepiej sie poczulam, zapewne chwilowo wiec ide do wanny poki mam sile no i te moje paznokcie wolaja o litosc ........
 
Do góry