reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

dzieki Angel :tak: probowalam przylozyc oko ale nie moge usnac dokladnie tak samo jak w nocy jak juz sie uloze to zaraz sie rozbudzam :-( mam nadzieje ze o 1 kaza mi przyjechac - oby oby oby oby
 
reklama
l
hejka dziewczyny, ja tylko na chwile zameldowac sie, poniewaz jestem dalej mega chora i brak sily na cokolwiek... jak do jutra nie przejdzie to ide do lekarza bo juz mi sily brak...:eek:
 
agusia trzymam kcuki mocno mocno oby sie zwoniło miejsce
i mały Aleks (Alex) był juz na swiecie!!!!


............................
stawiłam sie w usc z terminem na 7.03 na godzine 8,30
mamy
Hanule:)
imie juz "zaklepane" oficjalnie donosze
.............................

tez Wam w szpitalu dawali karteczki z terninem do zarejestrowania maluszka????
z Emilem tak nie było, był czas 6 tyg
 
wpadam powiadomić, że wody mi odchodzą :-) chyba pomogło Wasze krakanie i trzymanie kciuków. Póki co brzuszek lekko się spina, bóli nie ma... zaraz chyba zadzwonie do mojego gina czy mam jechać od razu czy jak skurcze się konkretne pojawią...
Nie wiem co bardziej zadziałało - olejek z rana czy wyście z małą na dwór - bo pociekło jak zbierałam gałęzie z trawnika ;-) więc chyba cos w tym jest, żeby wyzbierać z podłogi pudełko zapałek zapałka po zapałce ;-)

zmykam dopakowac torbę, przyszykowac wszystko dla maluszka na wyjście... ciekawe kiedy się uwinie - dziś w imieniny wujka czy jutro ;-) bo raczej nie dadzą mi chodzić w moim przypadku dłużej niż 24 h po odejściu wód...
 
Cześć dziewczyny, przede wszystkim ogromne gratulacje dla dziewczyn rozpakowanych :-)
Piszę z łóżka szpitalnego wczoraj przyszłam na zdjęcie szwu wkońcu mnie przyjeli :-) okazało się że szew wrósł w szyjkę i do rozwiązania muszę leżeć na patologii chyba szlak mnie trafi moja mała dobiła do 3500g oby tak jej zostało:tak: i czeka mnie bezczynne leżenie :-( trzymam kciuki za wszytkie nierozpakowane mamusie :happy: i serdeczne pozdrowienia dla wszytkich:-)
 
kamila biedaku uwazaj na siebie i do lekarza musisz isc koniecznie

mata wow jakie wiesci trzymam kciuki - dawaj znac :tak:
 
OJ jak fajnie
Mata czekamy czekamy
i kcukasy zaciskamy

oby jeszcze dzisiaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

śliczna Dobrusia w sygnaturce:)
 
mata- no to czekamy :D:D:D
agusia- dzwonilam do swojego, gp ale maja lunch:sorry: i pewnie na dzis juz mnie nie wezma... moze na jutro sie uda wcisnac.... oby bo jak przyjdzie mi rodzic z takim samopoczuciem to chyba padne tam po 3 minutach...
a ty jedziesz wkoncu do tego szpitala?
 
mata- no to czekamy :D:D:D
agusia- dzwonilam do swojego, gp ale maja lunch:sorry: i pewnie na dzis juz mnie nie wezma... moze na jutro sie uda wcisnac.... oby bo jak przyjdzie mi rodzic z takim samopoczuciem to chyba padne tam po 3 minutach...
a ty jedziesz wkoncu do tego szpitala?

Nie ma wolnych łóżek na porodowce ... Czekam aż sie zwolnia , jak tasmowa robota... Jadą babeczki na taśmie ... Te z bolami maja piersEnstwo ...
 
reklama
Do góry