reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

DZIĘKI DZIEWCZYNY :)
jakoś to musi być, ale jakoś tak się czuję głupio że IDĘ na poród :) a raczej na wyciągnięcie małej, bo porodem nie można cc nazwać :) wy się biedne naczekać, namęczycie a ja sobie wyciągnę małą. dobrze że chociaż wiem z poprzedniego porodu co to znaczy rodzić, tyle że wtedy też miałam wywoływany i zakończony cc ( wszystko bez partych ).

IVI - a nie boisz się że mała się zarazi ospą???

VILL - imiona mi się podobają :) i zazdroszczę bo ja jutro zobaczę mała bezimienną bo imienia dalej nie ma !
 
reklama
Nooo ale jopal też zamilkła więc mam szczerą nadzieję, że poszło z nią i już tuli Edzia do siebie :-):tak:
Tylko czekać na jakieś wieści :)

Potem Lina :evil:

No i ciekawe co u Mini zero wiesci.. i Manty..

Wiecie co..coraz mniej nas zostało :szok: jakies 23 na 50 ( nie liczac tych co obecnie sie rozpakowuja ;> ) :szok: 5 marzec i mniej jak polowa :szok::-D
 
cześć dziewczynyw skrócie wczoraj na wizycie moja lekarka stwierdziła że mam jechać na poród kiedy szwy bedą bardzo ciągnąć:-) mała jest już gotowa według usg na 3600g i leży tak niesko żę dokładnie zbadać jej nie może :-) chyba że się pojawi jakaś krew no to odrazu, pocieszające było stwierdzenie że max do połowy marca i bedziemy już razem:tak: choć lekarka stawaia na ten tydzień:-D


Gratulacje dla pinuli 4000g i SN jest moją bohaterką :-):-):-)

Vill śliczne imiona ale mnie by ciekawość zjadła co będzie chłopiec czy dziewczynka:-D
 
Super wieści z rana :-)
Mami - udanej wizyty:-)Ale to nie powinna być ostatnia min jeszcze jedna .
A ja spać po nocach nie mogę wstaje siku co godzinę :-(
Jutro idę chyba do lekarza prywatnie stwierdził że się rozpakuje a tu co cisza a w szpitalu powiedzieli że jeszcze wizyta przed porodem a na kasę to trzeba min 2 tygodnie wcześniej a tak zrobi usg i nawet jestem chętna na badanie bo jak byłam prywatnie to tylko usg robił :-)
 
Ja normalnie trafi mnie mój rozwalił auto a mieliśmy je sprzedać grrr i nie dość że nie ma czym do pracy jeździć teraz mandat kolejny dostał jak tak dalej pójdzie to w końcu mu prawko zabiorą bo kretyn zamiast spać to siedzi i filmy ogląda i chodzi spać o 2 a 7 albo 6 wstaje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Mamy ubezpieczenie ale co z tego jak zacznę rodzić to jak mi przyjedzie i jeszcze za miesiąc ma jechać na komunie prawie 700 km no ja tego nie widzę normalnie szał mnie ogarnia.I jest udupiony bo bez auta to nie ma jak do klientów jeździć ehh
uff pożaliłam się już mi lepiej
 
Marta widzisz nie trzeba było sie martwić ;) dzidzia zdrowiutka i bedzie git , trzymam za was kciuki ;-)

Monika współczuje , takie wiadomości .nie fajnie , ale ubezpieczenie wypłaci, zrobicie autko i bedzie po sprawie :tak:

Ja niewysłane jestem niestety wróciliśmy późno ze szpitala , dziś maly znowu leniuszek , nie bardzo sie wierci ;( za godzinę do poloznej a mi sie z wyrka nie chce zwlec, brat zabiera młodego do szkoły wiec mam labe i słyszę jak mnie łóżko nawołuje zeby polezec - Hihi. :D

Swoją droga denerwuje mnie i martwi bieg wydarzeń , malenstwo coraz mniej ruchliwe, maja przesunąć date wywołania ale najpierw chcą scan zrobic ... Ehhh ja nie wiem przecież w piątek mam termin już .... Frustrujące ! Jeszcze do tego wczoraj cały wieczór siedzialam na oddzaiale i to z Kevinem, Wymeczony wrócił ... Ehhhh jak przyjdzie mi dziś znowu jechać to nie będę zachwycona ;(((
 
Pustki tu dziś.
Agusia- trzymam kciuki żeby jutro ustalili co trzeba po co ciebie stresować niech zrobią indukcje.Dzielny twój synek jest jak wysiedział wczoraj.
Co do ubezpieczenia to wiem na razie tyle żę w salonie nam nie zrobią bo przewyższa wartość samochodu :-(Nie wiem będę chyba kazała mojemu kupić na razie jakiegoś grata za 4 tyś niech jeździ bo znowu przyjdzie nam płacić ponad 3 tyś za ubezpieczenie bez sensu.
 
reklama
hej,
ja wcozraj wieczorem ostatnia tabletke antybiotyku wzielam i du...pa nadal smarkam i kicham i boje sie ze jak pojde do szpitala to na izilatce wyladuje sama jak palec i malego zaraze....
wczoraj bylam pelna energii i mialam ochote na sprzatanie a poszlam spac a dzis zero energii ale musze sie zabrac za firanki bo potem nie bedzie mi sie chialo a z rana na brzuchu to juz na 100% nie bede skakac po oknach
 
Do góry