reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

no a ja wykrakałam, ale dwa tygodnie za późno. Tymek już wysypany jest od czubka głowy do stóp. Ospa jak nic :confused2::confused2::confused2:

trzymam kciuki za porodówki nasze dzisiejsze :)
 
reklama
Dawno tu tak nie było tłoczno na forum :-)
Vill- zapomniałam śliczne imiona i teraz maluszek może się rodzić:-)
Tunia - ja coś czuje że nas zaskoczysz jeszcze :-)
Lina - ja tak czytałam że ty niby na porodówce i miałam pisać skąd to wiedzą bo czytałam że do lekarza idziesz.Ale nie napisałam :-)Wiec dziewczyny Cię na porodówkę wygoniły to dzisiaj na pewno albo jutro będzie się dziać :-)
Angel - ja mam na 12 marca termin ale 13 też może być byle nie dłużej :-)
Zmykam poczytać dalej
Jopal gratuluje
 
Ostatnia edycja:
NO właśnie widzę, ale powiem szczerze, że jak bóle mnie do 24 nie puszcza to i ja jadę na szpital - nie daję już rady - od rana mnie napierają a od 18:00 to już tragedia.... nawet w goracej wodzie lezalam i nic nie przeszło... :crazy::crazy::crazy::crazy: teraz jeszcze nie jadę bo może mnie puści a jak już na szpitalu się pojawię to nie ma puszczania do domku :sorry::sorry::sorry: chyba, że krew się pojawi to jadę natychmiast ;-);-);-) ale oby przeszło do czwartku :-):-):-)

Mata spoko, spoko mnie tak lubi męczyć wszystko także nigdy nic nie wiadomo... ;-);-)
 
Maria - trzymam kciuki! Ja będę się tak bała w najbliższą niedzielę...

Ale się tu ruch zrobił...
 
Lina kurcze widzisz coś sie zaczęło niespodziewanie dziać :-) daj znac koniecznie!!!!

Aha dziewczyny tak jak pisałam na rozpakowanych wydaje mi sie ze to pinula urodzila nie jopal :-)
 
Ostatnia edycja:
Lina do jakiego czwartku będziesz czekac? Ty dziś albo jutro na porodówce wylądujesz i z maluchem to co najwyżej czwartek wyjdziesz ;-)

ładnie lecą dziś porody - ciekawe jak Pinula...

Tunia spokojnie spokojnie - nie wiadomo nigdy jak maluch potraktuje termin od gina ;-)

Ivi oby Tymek zniósł łagodnie ospę...

Czekam jak mi włosy przeschna i zmykam do łóżka... Dobrusia taki cyrk przed spaniem odstawiła, że jestem wypompowana...

trzymam kciuki za nocne akcje ;-)
 
Angel- dokladnie! to Pinula miala miec Jaska przeciez :tak: swoja droga dorodny chlopaczek, super! no i jak jej to poszlo, szok, pierwszy porod i tak szybciutko sie uwinela, niezle!
a Jopal miala miec na bank Edzia, wiec cos tu namieszane jest, moze juz tez urodzila tylko nie daje znac.

fajnie, ze sie ruszylo tak gremialnie, wesolo jest!

ivi- masakra!!!!!!!!
u mnie tez nie fajnie, sama juz jestem z moja dwojka, a do tego jak na zlosc, Jula sie pochorowala na maxaaaaaa! chyba jeszcze w zyciu tak zle nie wygladala i funkcjonowala, caly dzien jeczy, nie chce jesc, a ja jedna reka karmie, a druga wycieram jej nos, modle sie tylko, ze maluszek nie zalapal.

miska- Ty to dalas czadu kobietko!!! GRATULACJE!!! takiego wielkiego malucha tak szybko 'pyknelas' no no, jestes mega dzielna! a jeszcze w sobote przeciez pisalas tu do nas, a tu taki expres, szok! i czemu tak szybko w domu?

Lina- jedz juz i Ty kobito! a sio!:-D
powodzenia kobietki, trzymajcie sie dzielnie!

Maria-dasz rade, musisz! kurde dopiero pamietam jak ja dupka trzeslam, a tu juz prawie 2 tygodnie maly ma i ze mna jest juz prawie, ze extra :-)

spadam, bo juz mi glowa spadala przy karmieniu, paaadaaam!
bede zagladac z ranca, co sie tam porodzilo.
 
reklama
Do góry