reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

monika 3 km :szok: podziwiam - ja bym chyba juz nie dała rady - zwłaszcza gdybym miała jeszcze te 3 km wracać - no ale trzymam kciuki, co bys wracać nie musiała, tylko prosto na porodówkę ;-)

idę doczytać resztę... żelazko jeszcze nie ruszone - tradycyjnie :eek:
 
reklama
Kindzia - ospa :-( Kingusia podobno się uchowa bo ja chorowałam i ma jeszcze przeciwciała ode mnie.. oby.. Izolować ich nie mam jak :-( Tymek cały wysypany... :-(
 
słonecznie dziś i pięknie a ja jakoś weny nie mam na robienie niczego

Monika 3 km? no to może już wracać nie trzeba będzie po takim maratonie?
Ivi trzymam kciuki żeby Kinia sie nie zaraziła faktycznie
K&M zdrówka, mam nadzieję,że szybciutko jednak przejdzie

Dziś wybił mój termin porodu wg miesiączki hihi ale jak widać nic się nie zapowiada
Jutro wizyta lekarki może coś poruszy i się ruszy ?

Miałam dziś dwa sny oczywiście głupie jak nie wiem co

Śniła mi sie Maria,że nagrywała cały poród swój a my na żywo oglądałyśmy wszystko i w TV leciało bo to była jakaś nietypowa cesarka pierwsza taka mająca wprawadzić jakieś nowe standardy czy cuś

A drugi sen, urodziłam Aleksa i zaraz wygonili mnie do domu a on sam tam został w tym okropnym szpitalu
Sen był taki realny,że jak się przebudziłam to pierwsze co spojrzałam na łóżeczko czy faktycznie Aleks w nim nie leży już haha
 
Vill - ja mam taki zamiar ale jak będzie z tym maratonem to nie wiem bo najdalsza trasa u mnie od 5 miesiąca to do samochodu i z powrotem :-)
Atomówka -ale masz sny :-D:-D
Ivi - kolezanka wróciła po szpitalu do domku i mały jej zachorował a córcia jej się nie zaraziła wiec będzie dobrze :-)U mnie gorzej bo ja ospy nie miałam i mój synek też nie chociaż moja córcia miała ospe jak Kacper miał rok
 
ooooo jakie wiesci :-):-) kindzia dzieki za newsa

Lina- no w koooooncu!
Lina, manta- GRATULACJE kochane!!

ja przelotem tylko zerkam jak Wam idzie rozpakowywanko, dzis nie posiedze, bo jak na zlosc oczywiscie, jak Jula lepiej, bo wczoraj to byla masakra z nia, caaaaly dzien jeczaca, dzis juz funkocjonuje normalnie, to maluszek ma jakies manewry i od rana spal raz jakies 20 min, zdazylam tylko wziac prysznic, a tak to caly czas chce byc przy mnie i wisiec na cycu, a co ja tam mam miec fajnego jak nie mam jak zjesc:eek:

kto by jeszcze mial ochote dzis sie rozpakowac?
moja mlodsza sis ma dzis urodzinki, fajna kobita z niej, wiec komu komu 6 marca ładna data?;-):-)
 
reklama
kindzia to nie ja z dziewczynami pisalam tylko Lina:-)
Wiec dlatego pytam ktora urodzila ale pewnie Pinula chociaz jopal tez sie nie odzywa:-)
 
Do góry