reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Aaaaaa przez rel wesxlam zobaczyc czy wieści od manty, pinuli, mini....a tu taka niespodziankę nam miska odstrzelila!!! A wczoraj pisałam ze nie odmeldowana :-) wejdę niedługo na lapa zaktualizowac rozpakowane!! GRATULACJE KOCHANA
 
Hej
No mnie nie bylo w weekend jakos tak bez weny do pisania-padal deszcz caly weekend i moze dla tego taka pogoda miala wplyw na takie samopoczucie.
No ale dzis juz lepiej:)rano bylismy na sesji zdjeciowej -no nie powiem jestem bardzo zadowolona:)czekam teraz na zdjecia i chyba wezmiemy tez udzial w sesji z noworodkiem
Bylam tez w szpitalu ale wszystko ok.No dzis byl kurier z wozkiem ale nas nie bylo-oby przyjechal jutro bo jak nie to czeka nas mega wycieczka by ja odebrac przesylke
gratuluje nowej mamie
will super ze macie juz imie
trzymam kciuki za mini no i za reszte dziewczyn co sa juz jedna noga w szpiatalu z rozwarciem:)
 
Hej Dziewczyny!
Ja nadal jestem w dwupaku (trzy dni po terminie). Lekarz powiedział, iż jeśli nie urodzę do piątku to przyjmą mnie na oddział na wywołanie porodu. Mam nadzieję, że nie zakończy się cesarką, bo bardzo chciałabym urodzić naturalnie :(
 
to muszę się zameldować że ja też w dwupaku - i znając moje szczęście jeszcze długo tak zostanie!:-D
ja tam tylko wchodzę i czytam która na porodówce, która w domu i trzymam kciuki za Was;-)
 
reklama
Ufff - w końcu spokojnie doczytałam co i jak...
Bo najpierw pojechałam tu i tam, potem u mnie była mama i telefonów sto...

I tak trzymam kciuki za pinulę - choć może już tuli do siebie maluszka ;-)
I za Mantę
I za Mini - może uda się jej jednak wywołać naturalnie, bo wiem jak bardzo przeraża ją indukcja (i rozumiem doskonale też)
I i i i i.... I wyleciało mi która czwarta rodzi...
Aha... Lina jeszcze na starcie... A u jopal coś się dalej rozkręciło?
Dziewczyny za Was wszystkie mocne kciuki &&&&&

Maruusia współczuję przeżyć rodzinnych - o dziadkach coś tam wiem (mój se dzisiaj wycieczkę rowerową urządził - dobre 30km w jedną stronę :szok:, płot matce zamówić - oczywiście nie pytając jej o zdanie :rolleyes2:; ja bym pogryzła za taki numer). Mam nadzieję, że Twoja mama szybko dojdzie do siebie, a na reakcję ludzi (a raczej jej brak), to brak słów po prostu :no:
Dobrze, że chociaż M prawko zdał - gratuluję i szerokiej drogi ;-)

tunia już Cię miałam od małych leniuszków powyzywać :-):-p ale widzę, że się jednak zmobilizowałaś do tej biedronki ;-):-D

Gratki dla miski raz jeszcze - no zaskoczyła nas dziewczyna

Loma tam zaraz po terminie - wbrew temu, co napisała wcześniej Angel o tym 42tc, to taki termin też się zdarza ;-) Może się i na takowy załapię...:wink:



Wciągnęłam jabłuszko (na kg ostatatnio idą, tak jak na początku brzoskwinie) i się namyślam, na co jeszcze mam ochotę....
 
Do góry