reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Ja dziś od 8 na nogach, zaraz chyba się kimnę na chwilę bo wymęczona jestem
Byłam u dentysty a potem ponownie szał
Mycie podłóg na kolanach oczywiście, wysprzątałam cały balkon po zimie, łóżeczko ustawione, pościel wyprasowana i założona więc Aleks ma już gdzie spać, no i chwalę się uwaga zaczęłam pakować torbę:-):-):-):-)
Co prawda jeszcze sporo rzeczy muszę wrzucić ale wstępnie już ją wyciągnęłam i jakieś największe gabarytowo rzeczy wrzuciłam

Angel
no właśnie u mnie na tej liście jest błąd, bo ja mam termin pierwszy którego się przez długi czas lekarka trzymała na jutro tj 6 marca
Ja natomiast się nigdy do tego terminu nie poczuwałam ( nie wiem czemu) więc po drugim USG zmieniłam suwaczek.
Ja mam ciąże raczej starszą niż na suwaczku ale już tak zostało, tym torem idę i zobaczymy

Coś miałam napisać, ale jestem taka nieogranięta,że nie pamiętam
Szczerze to nawet nie wiem które 4 są na porodówce
Może któras napisać które dokładnie pojechały już
Mini, Lina, Pinula ? i kto?
 
reklama
Trzymam kciuki za dziewczyny na porodówce!

Ja właśnie wróciłam z zakupów - połaziłam ze dwie godziny. Dzisiaj było mi ciężko - kłucia mnie łapały w pachwinie jak stawałam na lewej nodze i musiałam wolno chodzić, ale się jakoś do domu doczłapałam.
 
trzymam &&&&&&& za dziewczyny na porodowce, ja leze i nie mam zamiaru sie podnosic dzis... no jedynie tyle co u szczeniakow trzeba porobic co 2-3h :-) a tak nic...

szukamy auta... eh niecierpie jak czegos szukamy, zawsze jakas dziwna nerwowka jest... czy znajdziemy, jak juz znajdziemy czy jeszcze bedzie na sprzedaz i 1000 innych problemow... moje szeniorki moglyby sie sprzedac bylo by latwiej... narazie tylko jeden chlopak jest zarezerwowany i ma nowych rodzicow :tak: u nas ofcourse problem bo mi rodzice tez sie musza podobac bo jak nie to nie sprzedaje :confused2: T nie jest zbyt szczesliwy z tego powodu no ale coz ...
 
witam

my właśnie wróciliśmy do domku:-D
w sobotę o godzinie 14 urodził się synek Olaf Maksymilian waga 4250 i 56 cm
 
Kamila - to na tym samym etapie jesteśmy ja też szukam samochodu z moim :-)A macie jakiś konkretny model ?/
My mamy problem bo nas jest 5 i jak malucha dam do tyłu to muszę siedzieć też z tyłu a z przodu nie może siedzieć moja mała bo musi mieć 12 lat i szukamy vana jakiegoś 7 osobowego .
To kto jeszcze został z kolejki do rozpakowania przede mną ???
​Miśka-gratulacje
 
reklama
Do góry