reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Marusia no to macie z dziadkiem niezłą jazdę :no: Ciężko czasem spokoj zachować - niby to starsi ludzie ale też jednak wciąż myślący i jak tu krew ma nie zalać na takie zachowanie?? Moja babcia mnie tez ostatnio doprowadziła do szewskiej pasji (choc nawet o tym nie wie ;) ) poprost szkoda słów.
Trzymaj sie jakos, wkoncu kiedys to wszystko powino sie jakos nam wszystkim ułożyć..
Mnie tez meczy widmo przeprowadzki i finansów.. i naprawde jak człowiek czeka na tak wazne wydarzenie w zyciu jak narodziny pierwszego dziecka i w tym samym momencie nakładaja sie takie problemy to ciężko. Poprostu jest ciężko :-(

Linka wariatko :))) Powodzenia u tego gina!!

A olejku tez bym sie bala- bala bym sie, ze spowodowaloby wydalenie smółki do wód :shocked2:
 
reklama
Kciuki za mini mocno zacisniete.

No ja o tym olejku to tez tylko slyszalam jezeli chodzi o smolke i tez chyba bym go nie wziela...

Dobra ide pranie rozwiesic:-)
 
Do piątku poczekam czy coś się nie wydarzy, a później będę myśleć jak 'zmusić' małą do wyjścia.
Tyle wytrzymałam, to już te kilka dni mnie zbawi :)))
 
Ale się cisza zrobiła - wszystkie śpią albo spacerują :-):-) a ja czekam na 15:00'stą :-):-):-) tak mnie plecy bolą jakby mi kto pałką policyjną przeorał :confused2::confused2::confused2: a jak zwykle pewnie na fotelu okaże się, że brak zmian :-D:-D:-D
ahhh przeżywam tą dzisiejszą wizytę strasznie :tak::tak: włosy umyte, w wannie mała gimnastyka była i zobaczymy co dalej :sorry::sorry:
w ogóle to ja dzisiaj powinnam z porodówki pisać a nie zbieram tylko sms'y od Mamuś, których akcje trwają :-D:-D:-D

Maruusia a może bardziej naturalnie sprobuj?? Niektóre z nas piją herbatkę z liści malin, ja biore do tego olej z wiesiołka w kapsułkach i pije napar z majeranku.... poza tym schody, troche sexu i może się ruszy - u mnie nie działa ale może u Ciebie pójdzie;-)...

Tunia to teraz zaciśnij duży palec na nodze za moją wizytę - bo ręce masz zajęte :-D:-D:-D
 
Lina zacisnelam wszystko co moglam:-D:-D:-D:-D:-D

Poszlam do tej biedronki, troszke sie przeszlam i jakos inaczej sie czuje, jem jogurcik i kupilam winogronko czerwone mhmhmhmh:-D

Kobity pisac pisac starsznie cicho tu ostatnio naprawde:-)
 
Nooooooooooo pinula poszła z koksem wkońcu :-)
Duzo pozytywnych wibracji wysyłamy!!


I kciuki za Mini, bidula nie tak zakładała..ale niestety nie mamy na to wszystko związane z ciaza i porodem wpływu.. Oby wywoływanie poszło szybko i bez komplikacji!!
 
no no widze ze sie sypiemy ;-) trzymam &&& za szybkie porody i zdrowe dzieciaczki ;-)
 
reklama
Manta i Pinula - kciuki trzymam za szybko akcje i nie bolesną.
Mini - &&&&& żeby wszystko ok było z malutką .
A ja posprzątałam trochę brzuch mnie bolał posiedziałam z koleżankami i jedna była z córeczką roczną :-)
Fajnie było :-)
JA grzecznie czekam na swoją kolej wiec nie wstrzymywać kobietki kolejki bo nie chce się wpychać:-D(Taki żarcik pewnie jeszcze przenoszę)Pogoda piękna na spacerek super ale w domku siedzę sił już brak.
Marussia- to nie ciekawie z dziadkiem ale może po marudzi parę dni i będzie ok i mama biedna odszkodowanie jej sklep powinien dać.
Angel - normalnie bym w łepetynę dała temu baranowi co sobie odźwiernych znalazł :wściekła/y:
 
Do góry