reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

heloł :) ja dzisiaj tez jakies natchnienie miałam:)
Zrobiłam ze 4 prania jeszcze jedno zostało:) sałatke jarzynową :) posprzatałam troszke:) rano z mamą lidla zwiedziłam :)
I juz mi sie nic nie chce :-p jeszcze sobie prysznic walne i ide gnic w łożku :)
Normalnie tak mnie muli dzisiaj do spania niewiem czy ciśnienie czy co , czy pogoda bo sie zmieniła sama niewiem :)

Po za tym spanie mam ostatnio niezłe jak beton :D
Jutro ktg ehhh nie chce mi sie nic :)
 
reklama
jopal - dziekuje jak nie wiem co :) w sumie racja jak patrzy się na maleństwo które Cie potrzebuje to nie ma wyjścia i wszystko robi się szybciej i nie myśli o sobie tylko o tej kruszynie która nas potrzbuje. Pozycja do karmienia o której piszesz pokazywana była na zajeciach w szkole rodzenia i faktycznie wydawała mi się wygodniejsza niż klasyczna a ze kupiłam rogala do karmianie to powinno być ok po cc czy bez nie.
Ja posprzątałam łazienkę, 2 pranie w pralce teraz musze ogarnąć kurze i zrobić przegląd lodówki bo chyba sporo rzeczy już nie nadaje sie do jedzenia:zawstydzona/y:
 
Normalnie was dzisiaj nie ogarniam zakręcona jestem :-D
Wkurzające tak leżeć na ktg i maluch pod żebro włazi i boli ,ale wszystko ok wzorowe zero skurczy zobaczymy co będzie wieczorem mam nadzieje że nie będzie powtórki z wczoraj.Pani doktor chciała mi pesser ściągnąć ale mówię że na piątek umówiłam się z lekarzem że mam przyjść 2 marca i że mąż w pracy a poprzednie szybko urodziłam to się śmieje ginka że nie będzie mnie stresować i że jak będzie boleć skurcze czy wody mam się zgłaszać bo pesser nie powstrzyma na tym etapie szczególnie że szyjka się rozwiera i skraca.No wiec grzeczna jestem bo karuzela mi nie przyszła jeszcze komoda ma być w środę w piątek mają mi blat zamontować na pralkę a w piątek mam się stawić na 12 do szpitala hmm a i zamówiłam jeszcze pojemnik na pieluszki.
Vill- jak wróciłam do domku to jeść mi się odechciało wmusiłam w siebie kaszkę :-) Jak ja ci zazdroszczę tej energi normalnie jak czasem czytam to jesteś niesamowita skąd te siły bierzesz.
Tunia- i jak tam prasujesz :-)
Dziewczyny do której mogę spisać jak coś numer ??A i gg mam w tel :-)
 
monika ja juz skonczylam prasowac kolo 15:-)nawet juz te ciuszki pochowalam co poprasowalam:-Dmozesz do mnie spisac numer i w razie co pisac:-)

nusia powodzenia z prasowankiem :-)

I mnie gdzies muli ale na kawe to juz chyba za pozno chyba pojde wezme jaki prysznic ubiore sie w cieplusia pizamke i wleze pod kolderke:-D
 
tunia no chyba ze tak:)
wiecie co tak czytam o tych niespodziankach i sie zastanawiam czy tam Leona czasem nie ma:)co prawda Tosia pokazala kobiece walory:)i wszystkie tyle czasu przed terminem rodza, ktora urodzi o czasie ew przenosi?
 
reklama
Ewstra ja też się zastanawiam czy Dusia nie wyskoczy nagle z siusiakiem :-D Chyba bym ucięła :-):-D:-D:-D

Tunia na dobrą kawkę nigdy nie jest za późno ;-)
 
Do góry