reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Kurde ja tam sobie flachę chyba kupię no tak się boję że nie mogę się ogarnąc no powaliło mnie :-D:-D:-D:-D:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
 
reklama
Ivi - Wielkie gratulacje!!! Tyle Cię wymęczyli, że zasłużyłaś na taki szybciutki poród i bez nacięcia - to pewnie szybko dojdziesz do siebie. Super!

K&M - zdrowiej szybciutko!
Inamorate - jakbyś zapaliła, to być dopiero miała depresję...

Wy o pierogach, racuszkach, moja mama też właśnie robi faworki, a ja dalej mam zapchane zatoki i w ogóle nie czuję smaków. Jem tylko jak jestem głodna i żeby zapełnić żołądek, a i tak nie czuję co jem. Tragedia. Za to jest poprawa, jeśli chodzi o gardło - przynajmniej tyle.
 
kindzia oni wyliczaja termin z miesiaczki, ale sprawdzaja tez pierwsze USG czyli 12 i 20 tydzień no i ja wg. tego usg mam ciąże o tydzien mniejsza niz z miesiaczki wynika.

inamorate flachę melisy chyba :-D:-D:-D. tak serio ja też panikuję juz trochę. Ty to przynajmniej wiesz, że będziesz mieć mała zaraz przy sobie, a ja nawet nie wiem czy mnie do szpitala przyjmą. normalnie zwariuje:confused2::confused2::confused2:

Doris zdrowiej :tak:
 
Dobry choć dla mnie jakoś nie dobry dziś

Odwiedziła mnie przyjaciółka i dzień zapowiadał się fajnie
Pofarbowałyśmy włosy w końcu
Ale jak tylko poszła, złapałam jakiegoś doła i siedzę i ryczę
Inna chyba też mam depresję haha
a do tego jakieś skurczę mnie złapały, idę zaraz poleżeć w wannie chyba

Ivi gratuluję godzinnych skurczy i księżniczki po tej stronie :-):-):-)

Nefi ja też mam cyrk z terminami więc nie ma co panikowac
Sama nie wiem której daty mam się trzymać, baa nawet w karcie ciąży mam 3 terminy wpisane,. Paranoja

Idę sobie, mam nadzieję,że jak wyjdę z wanny będzie lepiej
 
Usatysfakcjonowana może nie jestem, ale coś tam udało się zrobić - zawsze mniej na jutro :-) Bo prasowanie może i nie ucieknie, ale jakby mi się jeszcze większa góra nazbierała, to za siebie nie ręczę ;-) (w sensie, że mogłabym uciec).

A ktoś ma jakieś wieści od pinuli?
 
widze , ze ogolnie dzien depresyjny...

ina- bedzie ok !!:tak: dasz rade silna babka jestes
tunia- one born ma wersje na usa i uk , to co tu leci na channel 4 to 100% brytyjska wersja:-) w usa to chyba sie nazywa Maternity Ward jak sie nie myle...

ja chata orarnelam, teraz znow d... przed kompem posadzilam i co dalej..??????:confused:
 
reklama
LAski ja bym też sobie jakiegoś pysznego drineczka wypiła, cytrynówkę ze spritem lub coś innego! mniam, ale cóż pozostaje obejść się smakiem ;p;p

Miłego wieczorku Wam życzę, spokojnej nocy wskakuję zaraz w piżamkę i do łóżka, poczekam na jakąś akcję, może mała zechce wyjść, byłoby super ;D

Do jutra-czekamy na nowe bobaski :)
 
Do góry