reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Dobra dziewczynki ja uciekam, bo i tak nie mam do niczego głowy... Wpadnę jak powrócę ze SPA. Trzymajcie się :tak:
 
reklama
Inamorate ja bym na twoim mejscu odpaliła wanne jak masz z gorącą kąpielą z bąbelkami i nalała sobie lampkę czerwonego wina :tak: Rozluzniloby Cie i pomoglo zasnac..
Ja bym cholera nie zasnela i potem skonana miala rodzic masakra :baffled:
Trzymaj się , a my wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie- ZA WAS z malutką!
Wracajcie zdrowe i szczęsliwe!! :-)


A se pospałam, nie ma dnia bym odsttanio na 3h nie odpadła po południu..
A jaki sen :-( Masakrroooooo macali mi i macali tego brzucha, powiedzieli, ze szczypcami a ja sie poryczalam i darlam, ze zadnych szczypiec, wtedy ktos inny znowu macal brzuch i , ze- uwaga- mam tak duza macice, ze zaczyna przyciskac malego :| i bede miala cesarke w piatek. Musze tylko zaplacic 70 f w recepcji a potem 30 f za dzien pobytu :| Miedzyczasie jeszcze dziwne migawki..ło jej..

No nic.. zjadlam fasolke po bretonsku ze slonika z bulka i juz ochlonelam ;-)

Tunia to jest napewno angielski program! Z najwiekszych szpitali brytyjskich najwiekszych miast :tak:

Kamila a ogladalas odcinek z Polką? :-) :-) Ja akurat z m. oglądałam to krecilismy glowami z niedowierzenia :-D Klasyk normalnie - gdzie partnet "chyba spi napity" " a nie chcesz sprobowac zadzwonic po niego" "Nie mam nic na koncie- mama tez nie" Lekarz zdezorientowany podaje telefon.. Przez mase K** i ja pierd** koniec tez mega, wkoncu kolo odbiera tel "no urodzila sie '' co ty pierd***" :-D:-D Nie no cos pieknego :sorry2:
 
Angel a mozliwe bo ten co u mnie na TLC leci to amerykanski jest:-)

Jem kabanosy z saltka warzywna i buleczka no zalujcie ze mnie nie widzicie jak male dziecko ubabrana:-D:-D:-D
 
angel zazdrosze tez bym pospala ale taki mam kaszel ze hoho i wodatku moje dziecie ma dlugie nogi czy co ale po zoladku mnie smyra ,boli to jak diabli chyba zgaga lepsza byla:(
 
Manta , Inamorate czekamy na relację ze SPA :-)Trzymam kciuki za całą czwóreczkę :-D

Co z Kasiulką ?? Chyba mi umknęło - miała dziś iść do szpitala tylko nie wiedziała czy ją przyjmą :dry:

Jutro lecę oddać krew do badania ....
 
Mini przyjeli i jutro ma miec test oxy :tak:

Ewstra ah wiesz takie spanie..jak noc do D* i poranek również :/ Po poludniu Ci dwaj najczesciej wybywaja to wkoncu jest normalnie i spokojnie, mozna sie kimnac..
 
Manta wpadła i od razu wesoło :-)
Idę M pomolestować nad imieniem dla dzidzi- czas święty się zdecydować, ale widzę, że cos humorek nie teges :confused2:

Do jutra
 
Angel dzięki ...
Kurcze czytałam o tym ale coś ostatnio jakieś zaniki pamięci chyba mam :confused2: Zero koncentracji :rolleyes2:
Do tego M całymi dniami nie ma ( jak wyszedł rano tak jeszcze nie wrócił :-() i Borys ma ferie więc trochę mnie absorbuje .... Strasznie rozkojarzona i rozdrażniona jestem ostatnio ...
 
reklama
Angel dzięki ...
Kurcze czytałam o tym ale coś ostatnio jakieś zaniki pamięci chyba mam :confused2: Zero koncentracji :rolleyes2:
Do tego M całymi dniami nie ma ( jak wyszedł rano tak jeszcze nie wrócił :-() i Borys ma ferie więc trochę mnie absorbuje .... Strasznie rozkojarzona i rozdrażniona jestem ostatnio ...

Ja tak mam ( jak i widze wiekszosc) bez doskwierającego tygryska więc chyle normalnie czoło :no:
Czuje sie jak flak, spałam, wstalam, zjadlam, siedze mecze sie ze zgaga, i co ..i nic.. w tv nic nie ma, wciaz te same strony odswiezam i doczytuje po jednej nowej rzeczy by czas zabic... A i tak humor i wszystko nijakie :/ Podatna na rozdraznienie jestem bardzo a o rozkojarzeniu nie ma co mowic, masakra..DĘTKA normalnie..
 
Do góry