reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

chwilunie mam... no to kukam...nie nadrobię za wiele...

inamorate -Siostro Czoooorna...Baranico Ty... się ciesz, ze Hanka zaraz wyjdzie! Miałyśmy rodzic w polowie lutego... Ty jestes blizej tego terminu niz ja... u nas pewnie skonczy sie na wykrakanym przez wszystkich 29.02:blink:... oby nie pozniej, bo oszaleja na patologii z tymi kobitami i ich opowieściami. ;o
 
reklama
Manta polecam stopery :tak::tak::tak:, a tak na marginesie na patologii jeszcze nie jest tak źle jak na oddziale gdzie leża kobiety w różnym wieku, oj tam to jest dopiero masakra.
 
MantaZG no widzisz u mnie będzie 22.02 a jak by było tak jak sobie krakałyśmy to już obie byłybyśmy po, a tak to ja tu umieram z nerwów wyje cały dzień no masakra jakaś ale ze mnie cienias :-:)-:)-:)-(
 
nefi - zawsze moze byc gorzej - wiem. nie zmieni to faktu, ze naszą patologię wolalabym ominąć...ahah...no ale nic ... zawsze powód by sie wyladowac będzie:D

inamorate- wyzbywasz się emocji negatywnych przed porodem...dobrze! po za tym... tez sram w gacie i beczę na zmianę... nic nie martw... Ciesz się, ze znasz datę... ja nie wiem co mnie czeka...wiem tylko, ze szpital do rozwiązania. ;/ ukochasz maleńką juz za chwilę... pięknie! ja będę zdychac z męczaranich:p a Ty cwaniaro małą w dresy bedziesz juz stroiła!:p Jak mi wyznaczą konkretną datę i powiedzą, ze wyciągają młodą to ich po stopach wycałuję! - nie cierpię stóp ;| płacz mamuśka płacz...pozniej nie wolno:p pozostanie Ci radość:D cienias jestes? a kto nie jest? kazdy czlowiek ma w sobie ciut cieniasa. - tym sie nie przejmuj:D po za tym...taki cienias to nie cienias ...jak juz to chwila slabosci :) zrob cos w tą ostatnią samotną chwilę...pobiegaj na golasa czy cuś:D
 
Ostatnia edycja:
Ivi gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale miałaś świetny, chwilowy poród - wszystkie tak chcemy!!!!!!
Super!!!!!!!!!!!!!
Kruszynka jaka duża Kobitka :-):-):-):-):-):-):-)

A ja sobie beczę od kilku godzin dobra jestem nie? W ogóle z łózka nie wyszłam i wiecie co mam takie ciśnienie na papierosa, że chyba zaraz pójdę i zapalę no nie wytrzymam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ina gorszy dół byś miała jakbyś zapaliła papieroska... jeszcze troszkę... z pół roku to i my zapalimy :-):-):-)

A ja dziś od rana nic nie jadłam bo żołądek i właśnie bardzo mądrze zamówiłam sobie mega pikantną pizzę :-D:-D:-D:-D mam chęć a co będę odpuszczać - najwyżej będę z porcelaną pół nocy rozmawiać - a mało tego mam jeszcze zamiar popić to odrobiną czerwonego martini :-):-):-):-) bo wina otwierać nie będę - za dużo strat - ja 3 łyki, mama 2 lampki i 3/4 butelki do wyrzucenia :confused2::confused2::confused2:

Ivi no nie mogę wyjść z podziwu - strasznie się cieszę :-):-):-)
Manta a daj spokój z tymi kobitami :confused2::confused2::confused2::confused2:ja zawsze trafiałam na te co przenosiły już tydzień lub dwa i z takimi wysiedzieć to tragedia :confused2::confused2::confused2::confused2:

A ja się właśnie dowiedziałam, że mój lekarz wyjeżdża :-D:-D:-D:-D i będę rodzić bez doktorka jak się do pon nie wyrobię :-D:-D:-D:-D potem tydzień go nie ma :-D:-D:-D:-D wniosek : urodzę za tydzień we wtorek :-D:-D:-D
 
_Lina ja chyba zaraz wyjdę z siebie stanę obok. Nawet torby do szpitala nie przejzalam paraliż totalny, pewnie nocke tez bede miała z głowy :-(

Ivi tak się cieszę, że poszło szybko i sprawnie :tak::tak:

MantaZG biała siostro Ty bierz chłopa i przytulaj do upadłego. Miały być bliźniaczki, a że ja z datą wyrwałam to i TY jutro masz maleństwo mieć a co nie ma to tamto! W kupie raźniej :-D
 
Ostatnia edycja:
Lina - nasza patologia wlasnie takimi przepelniona! dlatego mnie szlag trafia;] wezmę stos książek;p

inamorate- ileż mozna tulic!? ;o odsapnąć muszę... staram się!;p moze Cię do jutra dogonię jeszcze... byłabym rada! :D wg. USG mam termin na 29.02 wiec...niech wylazi jutro! bedzie ok;p ahaha
 
inamorate -Matka baranica więc czort wie jakie dziecko będzie:D moze się uprzec, zaprzec i chciec czekac ...hyhy... moje niech się upiera w drugą stronę i wyłazi. trzymam kciuki za Was dziołchy! :D

dobra.ja lece.
dbajcie o siebie.
przed wyjazdem na wycieczke do szpitala jeszcze kuknę.;-)
 
reklama
manta poczytałam Twoje posty i mi się ryło usmiecha, niesamowita z Ciebie gigantka. :-D:-D:-D:-D z Twoim nastawieniem ton a patologii Ci się wesoła ekipa trafi i jeszcze wczasy przed porodem zaliczysz :-D:-D:-D
 
Do góry