reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
ivi no i super przynajmniej teraz nie musialas sie meczyc wystarczy ze duzo przed sie wymeczylas gratuluje jeszcze raz!!!:-D

Angel ten "One born...."to amerykanski program:-)tez myslalam ze to w Anglii sie dzieje:-)

Moje dziecko probuje mi bokiem brzucha wyjsc:-D
 
inamorate- wdech i wydech i bedzie lepiej....

MAta- to podrzuć trochę tych pierogów:-) moj bedzie mial co jesc jak bede rodzic:-) choc poiwedzial mi ze mam nasmazyc kotletów i zamrozić zeby z głodu nie umarł:-):-)

Tunia - mój za to przodem chce sie wydostac:-)

umyłam naczynia, wywiesilam pranie.....i teraz powinnam poprasowac. ALe chyba poprosze meza zeby mi zniosl mi wszytko do salonu to moze przed tv wyprasuje wszytko.
 
inamorate łepetynka w górę

A ja dotarłam do deski - już miałam włączyć żelazko, a tu słyszę takie "tup tup tup" i... mama się zjawiła. Godzina przegadana i jak zwykle nic nawet nie zaczęte :no: Ostatnie podejście dzisiaj (zanim M wróci)...
 
Ktoś tu wspominał o racuszkach :-p mniam zjadłabym no!!!! tylko zaraz mi się przypomina moja Cukrzyca Ciążowa i cała radość znika :wściekła/y: jak do jutra nie urodzę to w czw robię oponki, a co tam za to czekanie chyba coś mi się należy w nagrodę, zaglądam tu średnio co godz, a Wy tyle produkujecie :)
Troszkę się musiałam położyć, bo jakieś rewolucje mnie zaczęły męczyć i trochę skurcze, ale nic konkretnego z tego nie wychodzi :((

nusia- bierz pranko i przed tv zaraz będzie Ci praca lepiej szła ;)
ina- główka do góry jutro do spa to zaraz i Ty będziesz się z dzidzią witać-zazdroszczę !!
tunia- moja gwiazda też się ostro rozpycha, zamiast w dół schodzić to ona mi tu przed oczami brzuch chce przebić nóżkami ;p
mata- z czym te pierożki? jak ruskie to ja poproszę troszkę - uwielbiam!
villa- daj troszkę tego prania, ja mam już wszystko gotowe i siedze na walizkach !! i tak mi się ciągnie przez to, że chyba z rozpaczy to wezmę wszystko wrzucę do pralki i zacznę prać, prasować, układać pakować jeszcze raz :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Angel ja bym na Twoim miejscu wybrała się do tej szkoły... tym bardziej że to w tym szpitalu co rodzisz jak rozumiem ?? więc dowiesz się pewnie kilku praktycznych rzeczy... mi się wydawało że to będzie zmarnowany czas i nie był... bo pogadaliśmy z innymi, pośmialiśmy się i dowiedzieliśmy się kilku rzeczy jak to tu wygląda których wcześniej nie wiedziałam... wydaje mi się że będziesz spokojniejsza po tych zajęciach oczywiście jeżeli nie nastawiasz się negatywnie że to tylko zmarnowany czas ;-)
 
reklama
Ina no kobiety w ciązy nie rozbierzesz bez pół litra :-D jutro maluszka będzie tulic a tu depresję sobie wymysla :sorry:

Villandra oj jak juz za praswoanie się bierzesz zawsze ktoś przeszkadza - hihi tak jak u mnie - tyle innych rzeczy do zrobienia, a nie takie nude prasowanie :cool2: ale spokojnie - praswoanie nie ucieknie ;-) ja jutro będę się mobilizować :cool2:

Kamilka u mnie ruskie - tylko takie lubię ;-)

Nusia o mojego to się nie martwię - jak będę w szpitalu to teściowa nie da mu zginąć ;-) a ja te awaryjne obiady z mysla o osbie mrożę - oj bo nie raz będzie tak, że zero chęci żeby obiad zrobić... dobrze, że Dobrusia w przedszkolu je, to w domu jedynie późnym popołudniem jak ma ochote obiad zje

gwiazda spi juz dobre 2,5 h - masakra będzie wieczorem :confused2: dobrze, że M juz wraca - ja zajmę wygodną pozycję w łózku a on niech wartę przejmuje :-p
 
Do góry