reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Nefi a jaki masz termin wpisany w karcie ciąży?
bo chyba tym sie kierują w szpitalu?
nie?

Alicja wiem wiem jakie sa "Angielki".... ten luzikk przywiozłam z uk.. po czesci...
i dlatego jeszcze ani razu z bolami a bywało ze mocne juz łapały nie byłam na izbie..
i z rozwarciem biegam od dwoch miechow.. zadnego krazka nie chciałam... luzzzz

a jeszcze nie wiem jak sie dostane na porodowke..
moze mi przyjdzie ze skurczybykami.. brac Emila pod pache..
i jechac ciezorowym na porodowke....
bo kazdy ma cos, a M moze wziasc osobowy
i byc 10km od domu albo 300km?

:)
:)
płakać czy sie śmiać?
śmiać:)

...................
przyjdzie i na mnie pora...
ja tam sobie czekam do marca...
 
Ostatnia edycja:
ivi no po tylu dniach czekania to naprawdę super, że reszta poszła w godzinkę ;-)

alicja to nic śmiesznego - zycie nie zawsze nas rozpieszcza i niejedna z nas wie coś o tym...


Wciągnęłam pierożki z truskawkami ;-) idę w koncu poprasować trochę, zanim znowu cały dzień mi ucieknie - w końcu na dziś już obiecałam :sorry2:
 
Ivi ano nie wiemy nic !! No i super, opłacało się czekać te kilka dni, zeby pokierowali akcją tak a nie inaczej :-) W tym weju jednak jest mega opieka!! Gratulacje kochana gratulacje przeogromne nie moge uwierzyc, ze juz nie jestes brzuchata a masz księżniczke na świecie!!!
Ktory tydzien Ci wpisali ciazy przy porodzie??


Alicja tatusia mam podobnego, ale troche sie ogarnal i do UK tez wyjechal ;) Zobaczymy jak mu to wyjdzie.
Ogarnij forum i pisz jak najwiecej , szczegolnie w watku UK o swoich spostrzezeniach itp bo ty jako jedyna z nas jestes w UK juz odswiadczoną mamą - rozumiem dzieciaczki rodzone tutaj?? Procz najstarszej? ;-)
 
Ewstra a to w tym samym co ja .On jest nowy taki duzy ,ale ja nie wiem jak on sie nazywa i na jakiej ulicy. A Ty tez jestes z Derby??? ,ja z chaddesden(osiedla).
 
kindzia no nie bardzo tym sie kieruja, wiem bo juz przerabiałam. w karcie mam 29 lutego, ale oni sprawdzaja tez usg
 
Ostatnia edycja:
Witam:-)

Dopiero doszłam do laptopa....od rana cos było do zrobienia... moj tez ma wolne, wiec robilam mu te jego amerykańskie naleśniki:-)

Widze ze Ivi w końcu powitała swoja kruszynkę:-) gratulacje:-) wracaj do nas szybciutko.Zazdroszcze ze tak w sumie szybciutko poszło:-)

Angel-
ja w planie porodu napisalam ze nie chce tego odkurzacza, ani tych strzypcow czy jak im tam

alicja- w angli czy irlandii paracetamol to lek na wszytko.:wściekła/y:

k&m super ze paciorkowca brak, i zdrowiej szybciutko

tunia- super ze wynik ujemny na paciorka wyszedl:-)

Lina- z tego co kiedyś czytalam waga spada lekko przed porodem.....
 
Angel synka urodzilam w Polsce ,bo balam sie tu i specjalnie pojechalam do polski tylko do polowy ciazy chodzilam z synkiem w anglii, teraz bede tu rodzic pierwszy raz ,bo juz nie mam wyjscia wracac ,bo dzieci sie ucza tu i ciezko by bylo. I boje sie strasznie. Pozdrawiam Was dziewczyny i lece juz po moje dzieciaczki do szkoly ,musze wyjsc wczesniej bo laze z nogami rozlozonymi po ulicy i musze wyjsc wczesniej bo nie zdaze :) Życze milego dnia :-)
 
reklama
Nefi to skad biora termin? z czego? jak nie z karty?

ja unikam szpitali/izby jak ognia...
jak bede sie kaleczyc z bólu to go "odwiedze"...
 
Do góry