reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

dziewczyny, przepraszam, ale nie wiedziałam w jakim wątku zadać to pytanie. Otóż od soboty pojawiają się u mnie skurcze, niebolesne, nieregularne jest ich jenak kilkadziesiąt w ciągu doby. Czasem są regularne, potem chwile ustępują i znów są regularne (co 10/15 min, trwają ok. minuty) i tak w kółko. W nocy pobolewa mnie podbrzusze jak na okres a brzuch jest twardy niczym głaz. Skurcz odczuwam tak jakby ktoś przepasał mi brzuch jakimś szalem i ciągnał z obu stron z całej siły.. Intuicja podpowiada mi, że to normalne (skurcze przepowiadające) i, że do porodu i tak jeszcze sporo czasu, ale jeśli któraś z Was ma podobne dolegliwości i konsultowała je z lekarzem to byłabym BARDZO wdzięczna jakby podzieliła sie ze mną swoją wiedzą. Ciężko jest mi z tymi skurczami..czy leżę, siedzę czy chodzę one ciągle się pojawiają. Nie chciałabym podnosić fałszywego alarmu..a może powinnam?
 
reklama
Gagucha ja nie pomogę bo sama nie wiem czy robić zamieszanie czy nie :-D:-D:-D:-D:-D:-D ale moja Córka ma do 20'tej czas żeby się określić - do tej godzinki mój gin przyjmuje dziś :-D:-D:-D:-D:-D potem Mamuś idzie spać a Zuzanka z nią :-D choć strasznie mi się ta dzisiejsza data podoba ;-);-);-);-) dziewczyny co mogą ja bym ją wykorzystała :-)
 
gagucha mialam podobnie z tym ze co 7 min /10 min lapalo mocno i puszczalo ale nie do konca nie moglam zlapac oddechu pocilam sie przy tym strasznie i plakalam bo bol nie do opisania -lekarz uspokoil mnie ze sa to skurcze przepowiadajaca i macica sobie cwiczy, niektore kobiety odczuwaja te skurcze inne nie
 
Lina mi się zdecydowanie bardziej marcowa data podoba :-) Ale jakbym zaczynała 39 tydzień, tak jak Ty, to chętnie urodziłabym jak najszybciej! :tak:

Dzięki Ewstra!
 
Wróciłam do domku no i zamiast do roboty, prosto przed kompa oczywiście...

Poczytałam, sama nie wiem co, idę na inne wątki :-p
 
hej dziewczyny,
ja od rana już po ktg i usg wszystko w odpowiednim watku.

gagucha
ja mam dokładnie tak ja i Ty, ale jestem po wizycie i nawet rozwarcia nie mam także pewnie Ci sie przepowiadajace po prostu przypałetały. jedyne co to ja tez bardzo xle się czuje, jakbym się czyms zatruła, ale nie miałam czym się zatruć i mi gin powiedział, że to tez tak przed porodem się robi.
 
Tunia a nie chcesz mi pleców pomasować??? zaraz zaśniesz - mój M po minucie usypia i tyle mam z masowania :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Lina u mnie jest to samo:-Djak swojego tylko poprosze zaraz chrapie:-D

Mama wlasnie odebrala moj wynik na paciorkowca no i jest ujemny:-D:-D:-D:-D
 
Do góry