reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

wrocilam, znalazlam pampersy 1 ja nawet nie wiedzialam ze to takie trudne wszedzie jak sa to 2 i to mega paka a ja do szpitala chcialam mala 1 ale mam wzielam ostatnia!!
bylam u lekrza i co dostalam antybiotyk, mam zapalenie prawej zatoki i lekarz powiedzial ze tak to ja na 100% nie urodze bo sie nie da... i ze juz dawno ktos powinien mi dac antybiotyk bo jak ja mam zapchany nos to dziecku tez jest zle :( zwlaszcza w nocy. no to teraz brakuje mi tylko stanika do karmienia, chusteczek mokrych

ja tez odebralam i nie mam pacirka
 
Ostatnia edycja:
reklama
angel- u nas dzis swieto T pracuje do 17.00 i dwa dni wolne !:szok::happy2::szok: chyba normalnie oszaleje z nadmiaru szczescia :-D ciekawa jestem jak tam twoja wizyta :dry:

lina- to calkiem jak u mnie, jak T ma mnie pomasowac to cale dwie minuty mu sie udaje.....

uwaga wyciagnelam sie z wyrka, zjadlam kanapke i ide sie ubrac i cos porobic(pranko i standardowo podlogi poszorowac, 5 szczeniorkow to jakas masakra- slalomem trza chodzic...)
 
Ogarnęłam trochę chatkę, pranie w pralce i tyle na więcej nie mam siły:-)
Rodzinki jeszcze nie ma, wycieczkują się na Wawelu.

Villandra napiszę też tu, wysłałam pw, ale nie wiem czy mi się udało :-)bardzo dziękuję za numer tel.

Tunia i K&M super, że wyniki ujemne na paciorka,
K&M szybkiego powrotu do zdrowia
 
patka udało się - nie przejmuj się, ja niby tez taka komputerowa, a obczajenie forum trochę czasu mi zajęło (i nadal pewne rzeczy ogarniam tylko po swojemu ;-))
 
Tunia K&M no to jesteście bezpaciorkowe i super.
K&M zdrowiej.
kamila, ale masz tych psich berbeci, pewnie sa kochane.

ja za to idę się do mojego futrzaka wtulic i kłade się i mam wszystko w krzakach dzisiaj, jestem zmeczona. zaglądne póxniej i sprawdze czy jakies maluszki się nie pojawiły.
 
Spakowana i spacerek zaliczony
trzeba było sie "zmusić" i z domku wyjsc
jak sie ma juz jedno w chacie :
) niech nie cierpi przez to ze mamuśka leniwiec.

Tusia , K&M super ze wynik ujemny:)
Angel Ty psioczysz na angielska słuzbe zdrowia ja na polską,
od ost wizyty do nastepnej bedzie u mnie 5 tyg
.. w sumie to jak sie nie zapłaci to sie tak własnie ma.
a na Twojego lokatora to mam juz wysypkę... powodzenia na wizycie
Kamila a kacik malucha masz juz gotowy? wstaw fotki?
ja bym sie chętnie poleniła...

............................
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry