reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Tunia będę zdawać relację na bierząco :-D


Lina ja tam wolę się postresować, ale żeby mój lekarz był przy porodzie a dzisiaj nie ma dyżuru więc dziękuję ale się nie ruszam o nie! :-D
 
Tunia to posiedźmy razem a co :-D:-D:-D:-D:-D zjadłam 3 wafelki i boli mnie żołądek - kocham chodzić w ciąży :-D:-D:-D

A w ogóle Tunia wczoraj mnie pierwszy raz od kilku lat naszło na parówkę i musiałam M podkraść berlinkę :-):-):-):-):-)a nie jadłam już kilka dobrych miesięcy :-):-):-) co z tego, że później na zwrot poszła (ciągle jeść nie mogę) ale zjadłam :-D:-D:-D:-D

Oj Inaaaa..... żebym ja miała już te 3 cm rozwarcia i po masażu była to bym z parteru na 10 piętro latała :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
A ja juz dzisiaj zjadlam dwie kanapki z szynka i chrzanem bo oczywiscie chrzan to u mnie teraz podstawa a tak o mi sie cos porobilo:-Dwypilam kawke, soczek i obecnie wchlaniam jezyki:-Dnie no zyc nie umierac:-D:-D
 
ina- to juz tuz tuz nic tyko sie cieszyc :-) (choc sama pewnie w gacie bede robic jak sie zacznie)

tunia- dobrze wiedziec, ze sama nie jestem z tym mega lenistwem... ja chyba zaraz zturlam sie do kuchni po kinder bueno a co se bede zalowac dupe i tak juz mam wielka:sorry2:
 
Lina aaaaaaaaa przypomniało mi się poka fotki z sesji poka poka poka :-D

Ja miałam się wziąść za ogarnianie wszystkiego ale właśnie stwierdziłam, że nie wychodzę dzisiaj z łóżka o :-D będę Wam męczyć dupkę cały dzień! :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
inamorate no i super plan siedz tu caly czas bo znowu bede myslec ze rodzisz jak gdzies sie oddalisz:-D

A wlasnie Lina pokazywac zdjecia natychmiast:-)
 
Do góry