reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

No ja mam wizytę w poniedziałek - co dwa tygodnie - ale to już 39 tc będzie :-D:-D:-D

Kindzia mi też się zdaje, że na 8 marca prezent dostanę :-):-):-) ale faktycznie masz przerwę w wizytach... chociaż ja do tej pory co 3 tygodnie chodziłam ale to ze względu na "problemy z utrzymaniem ciąży" srutututu :wściekła/y:
W ogóle mój termin z usg wczoraj minął - miałam na 20 lutego od 13 tc wskazanie :-D:-D:-D:-D
Tunia ja bym też polazła chętnie... ale jakoś nie mam weny;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień doberek.
Ja tam na spanie specjalnie nie narzekam - no najwyżej mogłabym pospać godzinkę dłużej, ale obecnie M chodzi do pracy na 10:00, więc wstaję przeważnie z nim zamiast się wylegiwać do wspomnianej godziny...

Angel nie stresuj się - obie mamy podobny termin, więc teoretycznie mamy jeszcze mnóstwo czasu ;-) Mnie też męczy już ból jak na @ (a łatwych nie miałam) i to głównie dlatego pomyślałam, że może nie koniecznie doczekam kwietnia. Ale poza tym nic się nie dzieje specjalnie i mama mi mówi, że teraz to już tak będzie :blink:. Tez czasem gdzieś coś zakłuje albo pociągnie... No i w toalecie te same historie co u Ciebie - aż jadę zaraz do apteki po jakieś czopki.

Ewstra mam nadzieję, że wygrzana i już się lepiej czujesz - dużo zdrówka, K&M Tobie też

Pere powodzenia w Krakowie - ucałuj Marcinka od cioć; wracajcie szybko w pełni sił

Co do wizyt - byłam 20.01, potem 17.02 teraz mam po dwóch tygodniach czyli 02.03 (i będzie już wynik z GBS, to będę całkowicie spokojna)

KCIUKI za wszystkie dzisiejsze rozwiązania - nich będą szybkie, lekkie i bezproblemowe. I meldować szybciutko o narodzonych kruszynkach
;-):-)

Ja dzis mam obiecane żelazko, więc nie ma bata - trzeba się wziąć. Ale najpierw do spożywczaka po coś na obiad.
Na razie.
 
Jestem jestem :) Tunia dzięki za SMSa, jak go dostałam to walczyłam z netem bo coś nie łączył.
Nie rodzę chyba jeszcze, ale tak fatalnej nocy to jeszcze nie miałam :eek: Spałam może z dwie godzinki, mała się pręży jak szalona. O moim kroczu nie wspominam bo czuję jakby mi je ktoś skopał i ciężko mi się podnieść do tego brunatne upławy pewnie zasługa wczorajszej wizyty no rewela :confused2:

A tak przy okazji to się boję jak cholera i nie wiem za co mam się złapać, dzisiaj pewnie nockę też będę miała z głowy bo rano już na oddział :szok: Kiedy to zleciało to ja nie wiem :confused:

Lina wariatko dostaniesz fotorelacje MMS numer do Ciebie spisałam :-D
 
ina - to tylko się cieszyć, jutro pójdziesz i wiesz chociaż, że wrócisz z maleństwem, a my czekamy na jakieś sygnały, a dzieciaczki cichutkie siedzą, przynajmniej moja widać zadowolona w brzuszku, a tydz temu lekarz twierdził, że szyjka się skraca i urodzę wcześniej i co i nic ;p
 
Lina o nie nie jakoś mi się do tego rodzenia nie śpieszy
:-D
A co tam u Ivi i miotlicy ktoś wie???
 
Ostatnia edycja:
Witam się porannie:-)
Ale dzisiaj produkcja postów jest niesamowita:tak:

Mój m zrobił nam dzisiaj niespodziankę o 7:30:-):-):-), super. Ominęła mnie wycieczka z Pati, ale to dobrze bo ja mało mobilna jestem;-), a Pati przeszczęśliwa, że z tatusiem pojechała:-).

Muszę ogarnąć chatę, pranie zrobić, a lenia mam jak stąd do kosmosu:-)
Chyba wcześniej się zdrzemne:zawstydzona/y:;-).

Kasiulka powodzenia i kciuki zaciśnięte za dobre decyzje&&&&&&&&

Pere ucałuj Marcinka o nas i życzę duuuużo, duuuużo zdrowia i żebyście jak najszybciej wrócili razem do domku

Ina za ciebie tez kochana trzymam &&&&&&&&&&

ps
Czy ja też mogę prosić o kontakt do kogoś, żeby poinformować o narodzinach mojej kruszynki?
 
Ostatnia edycja:
Ina ja na Twoim miejscu bym kilka rund po schodach zrobiła - dzisiaj jest taka fajna data :-):-):-)i już noc bez stresu by była :-D:-D:-D
 
reklama
inamorate prosze nas wiecej nie stresowac:-)tak wogole to jak tak jak Lina myslalam ze Ty juz po:-D
Jak bedziesz jechac pisz natychmiast i pozniej ze szpitala tez pisz:-)
kamila to tak jak ja tez udaje ze cos robie nastwilam pranie i łóżko poscielilam i siedze dalej a co/......:-D
 
Do góry