reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Dziewczyny zdrówka! Ja niestety też dołączam do klubu bolących gardeł i kataru...

Atan wcale się nie dziwię, że humor masz do niczego - końcówka ciązy to najgorszy okres... ale bliżej już niz dalej :tak:

dopiero doczytałam... ciekawe jak tam Ewstra... coś czuję, że na weekend będzie kolejny marcowo-lutowy maluch... pamiętem z tego co pisała, że od razu objawy skojarzyłam z tym, co miałam w ciąży z Dobrusią - nadciśnienie i zatrucie... najważniejsze, że rozpoznane, maluch donoszony i lekarze zrobią co trzeba :tak:

u mnie od rana wszyscy na oponkach jadą - M nawet kanapek nie robił - ja z reszta też, a mała wcinała kuleczki ze środków oponek i zapijała kakao :-D

koniec tego dobrego - właczam pranie i deskę rozkładam, bo cos czuję, że synek grzecznie chce poczekać, jak mama wszystko przygotuje dla niego i wcześniej nie ma zamiaru się ruszać z brzuszka :-D
 
reklama
ajako super że Julka zadowolona ... chyba się wyróżniała wśród księżniczek :-)

Ja też dzień przed porodem jakiś taki spokój poczułam i stwierdziłam że olewam to , że i tak kiedyś wyjdzie a ja skorzystam z wolności :-D Zrobiłam sobie dzień SPA , umówiłam się z mężem na randkę a w nocy mnie wzięło :-D:-D:-D i tyle było z mojej wolności :-D:-D:-D
 
ajako super że Julka zadowolona ... chyba się wyróżniała wśród księżniczek :-)

w swojej grupie, to nawet nie, wiesz takie maluszki to sie jeszcze ubiora we wszystko co rodzice zaproponuja i powiedza, ze tak bedzie cool :-D gorzej pozniej, tak jak moja siostrzenica w sredniakach to juz nie ma opcji, zeby nie byla ksiezniczka jak wiekszosc jej kolezanek :-D

mata- jaaaaaaaa oponki, mniam!!! objadlam sie kielbacha, a teraz to bym zagryzla slodkim, musze znalezc jakis substytut poki co hehehe

dziewczyny Kasiurek przyslala mi smsa od Pere, nie wiem czy go wstawic, bo to tak przez osoby trzecie, nie wiem czy Pere nie bedzie miala za zle, jak sama nie pisze nic. nie wiem, jak myslicie??
 
Hej :)

Was nadrobić to czyste szaleństwo :-D:-D:-D:-D

Mini Idy marcowe super film - polecam :tak::tak: pączki wyglądają smakowicie :-):-):-)
Ajako super, że Julia zadowolona - strój był boski :-)
Atan nie martw się - będzie ok :-):-):-) ja ze wszystkich usg (łącznie z pierwszym) miałam termin na 20-22 luty czyli w pon powinnam mieć Zuzankę na świecie a Doktorek powiedział, że Mała się nigdzie nie wybiera :-D:-D miałam parcie wcześniej na poród - a teraz - oby nie przychodził - boję się jak cholera a i brzuszka mi brakować będzie :-):-):-) a dziś kino planuje - choć M jeszcze o tym nie wie :-D:-D:-D:-D zobaczymy może damy radę się z budowlanymi sprawami wyrobić i iść odpocząć :-D:-D:-D:-Da jak nie kino to mega pikantne spaghetii na wieczór - za chwilkę nie będę mogła jeść takich rzeczy a a tak mi się ostrego chce :-D:-D:-D:-D chyba teraz już jej krzywdy pikantnym nie zrobie????
 
Dzien dobry:-)
I ja sie witam paczuszkowo:-D

Linka krzywdy jej nie zrobisz napewno ale urodzic mozesz:-D
villandra bez zastanowienia szykuj drabine mowie Ci to juz dzis:-D

Wiecie naprawde z dnia na dzien coraz gorzej ze mna nic mi sie nie chce najlepiej bym sie polozyla i przelezala tak caly dzien:-)
 
Tunia w takie cuda to ja już nie wierze - miał pomóc sex, spacery, chodzenie po schodach - a tu nawet rozwarcia nie ma - to co mi pikantne jedzenie zrobić może :-D:-D:-D:-D:-D

Mam propozycję - możemy poleżeć razem z miską pączków :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
A u mnie pączki wlasnej roboty - spod ręki teściowej ;-);-);-);-) a i Mami zaraz oponki robić będzie :-D:-D:-D

Muszę iść się ogarnąć o 12 już opuszczam domek i z M jadę pozałatwiać sprawy - nie chce mi się w domku siedzieć ;-)
 
Do góry